Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7921
Stary 31.10.2010, 23:06
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Po sezonie Dziękujemy: Pawełek,Bunoza,Kebab,Branko,Chavez,Łobodziński i kupujemy:

Sandomierski/Stachowiak,Hernani,Cionek,Rodionow/Sernas i skład wyglądał by tak:


Sandomierski/Stachowiak,Brożek Piotr,Hernani,Cionek,Czkos,Małecki/Kirm,Wilk,Sobolewski,Kirm,Rios/Brożek,Rodionow/Sernas
Stachowiak jest zwyczajnie słaby mojego zdania nie zmienią ostatnie niezłe występy. Bramkarz jak to tu się mówi "Pawełkopodobny" .
Hermani i Cionek też nie gwarantują poziomu na środku obrony.
A wzmocnień trzeba też na bokach obrony, a tu musimy zacząć szukać zagranicą.


Po ch*j Janoszka?
Na bramkę widziałbym Sandomierskiego tak jak duża część tego forum, ale w sumie dlaczego miałby zmieniać obecnie lepszą Jagę na słabszą Wisłę ? Skusić go można tylko wysokimi zarobkami
Na obronę proponuje Wołąkiewicza, Krzysia Bąka zaś na pomoc Sobte, Małkowskiego, Grosika, Sobote bądź Sikorskiego natomiast podoba mi się opcja wymienionego przez brylanta17, Rodionowa. Ponadto widziałbym w Wiśle pomocnika Krychowiaka, Cywkę bramkarza Miskiewicza czy też napastnika Jutkiewicza, Michała Janotę.
Ostatnio edytowane przez Titto : 31.10.2010 o godz. 23:10.
Odpowiedz cytując