Temat
:
[11. Kolejka] Lech Poznań - Wisła Kraków 31 października niedziela godz. 17:00
Wyświetl pojedynczy post
TynWisla
Member
Od: 10.2005
Offline
#
813
31.10.2010, 22:57
Donson
napisał(a):
Nomen omen jest Żołądź na AWF - Zimą niech hakuje z Małyszami a tak to z nami powinien być.
Fakt, mieć pod nosem takiego fachowca jak Żołądź i nie wykorzystywać to aż boli.
TynWisla
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TynWisla
Znajdź inne posty napisane przez TynWisla