Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7920
Stary 31.10.2010, 22:50
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Po sezonie Dziękujemy: Pawełek,Bunoza,Kebab,Branko,Chavez,Łobodziński i kupujemy:

Sandomierski/Stachowiak,Hernani,Cionek,Rodionow/Sernas i skład wyglądał by tak:


Sandomierski/Stachowiak,Brożek Piotr,Hernani,Cionek,Czkos,Małecki/Kirm,Wilk,Sobolewski,Kirm,Rios/Brożek,Rodionow/Sernas
Przezabawny skład. Taki minimalistyczny. Nie daje gwarancji na to, że odzyskamy mistrzostwo, nie mówiąc już o poprwieniu Pucharowego bilansu.
Odpowiedz cytując