brylant17 napisał(a):

Po sezonie Dziękujemy: Pawełek,Bunoza,Kebab,Branko,Chavez,Łobodziński i kupujemy:
Sandomierski/Stachowiak,Hernani,Cionek,Rodionow/Sernas i skład wyglądał by tak:
Sandomierski/Stachowiak,Brożek Piotr,Hernani,Cionek,Czkos,Małecki/Kirm,Wilk,Sobolewski,Kirm,Rios/Brożek,Rodionow/Sernas
|
Przezabawny skład. Taki minimalistyczny. Nie daje gwarancji na to, że odzyskamy mistrzostwo, nie mówiąc już o poprwieniu Pucharowego bilansu.