lucas1906 napisał(a):

My musimy przejąć jakieś wzorce z zachodu. Odciąć się od polskiej myśli szkoleniowej. Teraz dopiero piłkarze się uczą jak wygląda profesjonalne podejście do zawodu.
Czas, czas i jeszcze raz czas.
|
Zgadzam się, ale nie z tym trenerem