Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8018
Stary 31.10.2010, 20:04
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Za FUCKI w stronę trybun to wypierdalaj...
Należały się Wam, powinny być liście na twarz. Z niektórymi się nie dyskutuje ( o czym niżej ), nikt nie będzie się tak bardzo zniżał. "Mario" zachował się bardzo w porządku, dawniej byście na kopach ze stadionu wychodzili - bo to Wy przynosicie wstyd, Wy jesteście hańbą tego klubu, a już powoływanie się na jakieś "braterstwo kibiców", że niby mnie też Pawełek fucka pokazał to jakaś kpina. Napisałbym co o Was myślę, ale to by był ban długi i zasłużony - ale myślę, że co bystrzejsi sami się domyślą.



Temat denny, bo lepszego bramkarza ani nie mamy, ani nie jesteśmy w stanie sprowadzić.



Dla wszystkich rozsądnych drobna sugestia - nie z każdym warto dyskutować, od jakiegoś czasy to forum to wylęgarnia pokemonów. Jest opcja "ignoruj", a że wstyd jak sam s-syn, to już jak widać żaden problem dopóki się liczba kliknięć zgadza. Ale spoko rav, masz naj- informatorów i głos prawdziwych kibiców. Miałem nie zabierać głosu bo nie wypada, no ale trudno - każdy ma jakieś granice tolerancji.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 31.10.2010 o godz. 20:16.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując