MatMario napisał(a):

|
Za FUCKI w stronę trybun to wypierdalaj...
|
Należały się Wam, powinny być liście na twarz. Z niektórymi się nie dyskutuje ( o czym niżej ), nikt nie będzie się tak bardzo zniżał. "Mario" zachował się bardzo w porządku, dawniej byście na kopach ze stadionu wychodzili - bo to Wy przynosicie wstyd, Wy jesteście hańbą tego klubu, a już powoływanie się na jakieś "braterstwo kibiców", że niby mnie też Pawełek
fucka pokazał to jakaś kpina. Napisałbym co o Was myślę, ale to by był ban długi i zasłużony - ale myślę, że co bystrzejsi sami się domyślą.
Temat denny, bo lepszego bramkarza ani nie mamy, ani nie jesteśmy w stanie sprowadzić.
Dla wszystkich rozsądnych drobna sugestia - nie z każdym warto dyskutować, od jakiegoś czasy to forum to wylęgarnia pokemonów. Jest opcja "ignoruj", a że wstyd jak sam s-syn, to już jak widać żaden problem dopóki się liczba kliknięć zgadza. Ale spoko rav, masz naj- informatorów i głos prawdziwych kibiców. Miałem nie zabierać głosu bo nie wypada, no ale trudno - każdy ma jakieś granice tolerancji.