Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#219
Stary 29.10.2010, 20:11
Damian1986 napisał(a):Wyświetl post
i a skrzydła mamy lepsze niz Kolejorz ( Kirmpb[ Małecki[/b])
O od kiedy to zawodnik bez jakiegokolwiek podania, może być skrzydłowym? Ile to nasz as zaliczył asyst po akcjach skrzydłami? Żeby nie było, nie uważam Patryka za słabego gracza, na tle naszych miernot wyróżnia się in plus, ale wystawianie go na skrzydle , to szkodzenie własnemu klubowi, gdyż nawet jak Patryk kogoś minie , to nie potrafi celnie dośrodkować.
Odpowiedz cytując