budka napisał(a):

To jest typowa odpowiedź szeregowego zwolennika PO, a raczej przeciwnika PIS-u...
Nawet nie chcą wysłuchać drugiej strony.
Na argumenty odpowiadają szyderstwem i ironią.
Nie byłem zwolennikiem J.K , ale to ,co dzieje się teraz jest po prostu obrzydliwe i tak zafałszowane,...ech brak słów
|
Tak jest, szeregowy Kiełbasa melduje wykonanie zadania
Jasne że wysłuchałem drugą stronę która mówiła:
Drozd napisał(a):

|
Szukał błogosławieństwa i tyle. Kogoś kto utwierdzi go w przekonaniu że zamordować kaczora to dobry uczynek.
|
Więc czy to była polemika? Nie! Bardziej potwierdziłem zdanie Drozda. Chyba że uważasz że ja jestem zaślepiony a Drozd oświecony?
budka napisał(a):

|
Na argumenty odpowiadają szyderstwem i ironią.
|
Ja z
argumentami 
Drozda wcale nie dyskutowałem.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.