Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10859
Stary 29.10.2010, 17:55
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Są też takie osoby jak ja, które wrzucają je do jednego worka. Ponadto zapomina się o działaniu lokalnych struktur tych parti, które są warte siebie, gdyż nie spotkałem się z większą bezczelnością jak ma to miejsce wśród działaczy tych parti. Bezczelnością, która nie tyczy się wyłącznie braku wychowania tych działaczy, a przede wszystkich ciosów poniżej pasa tj. transparenty z bzdurnymi oskarżeniami, gazetki z pomówieniami, donosy nie mające nic wspólnego z prawdią czy nawet rejestrowanie komitetów o nazwach konkurencyjnych ugrupowań. Metoda ich działania jest jedna - żadnych zasad.
Kto w kampanii wykupił za 100 000 domenę z imieniem i nazwiskiem kontrkandydata żeby móc się z niego nabijać? To jest właśnie przekraczanie kolejnej granicy przyzwoitości. Druga strona albo sie dostosuje albo przegra. Dlatego żadnych zasad pasuje, ale tylko do jednej strony, co obrazuje powyższy przykład.
Hej Nasz TS !!