Wyświetl pojedynczy post
medyk
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16250
Stary 29.10.2010, 17:36
Proud napisał(a):Wyświetl post
A tu już Chłopaka wszyscy zjechali ;p



Prawda jest taka, że stare kasy MUSZĄ być wyburzone, bo strasznie "psują" otoczenie stadionu.

Również jestem ciekaw, co się stanie z basenem...gdzieś słyszałem, że już go niestety nie będzie. Ale nie wiem na ile to prawda.
A swoją drogą TS Wisła tez by mogła pomyślec zeby coś zrobic z tym swoim budynkiem przy Reymonta.. Bo mam wrażenie że jak miasto nie da to oni nic nie zrobią.
Dan Petrescu: "Jeżeli polscy piłkarze nie zmienią swojego podejścia do wykonywanego zawodu, takie wpadki będą się wam zdarzać coraz częściej"
Odpowiedz cytując