Proud napisał(a):

A tu już Chłopaka wszyscy zjechali ;p

Prawda jest taka, że stare kasy MUSZĄ być wyburzone, bo strasznie "psują" otoczenie stadionu.
Również jestem ciekaw, co się stanie z basenem...gdzieś słyszałem, że już go niestety nie będzie. Ale nie wiem na ile to prawda.
|
A swoją drogą TS Wisła tez by mogła pomyślec zeby coś zrobic z tym swoim budynkiem przy Reymonta.. Bo mam wrażenie że jak miasto nie da to oni nic nie zrobią.