Sartre napisał(a):

|
Okazyjnie za 500k jewro odpalimy wam jeszcze Iwańskiego, skoro tak lubicie piłkarzy na potęgę kupować. Arboleda i Iwański, obaj z charakterem, z takimi to tylko po MP i puchary, serio!
|
+ ŁOBOCOP !!!
Ajawen + Łobo to przeciez BFF
PoloniaDumaStolicy napisał(a):

Bez żartów Szanujmy się.
|
Wam akurat takie teksty nie przystoją...