Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8002
Stary 29.10.2010, 16:06
Markus napisał(a):Wyświetl post
Ależ oczywiście, że można bardziej lub mniej przykładać się do wykonywanej pracy. Wszędzie, włącznie z rolą bramkarza.

Pawełek nieprzypadkowo zaczął lepiej bronić akurat wtedy, gdy musi myśleć o nowym kontrakcie.

Dlatego powiem z całą stanowczością: W Wiśle absolutnie nie powinno być miejsca dla nieprofesjonalnych piłkarzy, którzy dają z siebie wszystko dopiero gdy zaczyna im się kończyć umowa o pracę. W dodatku relatywnie słabiutkich, wobec których istnieje duże prawdopodobieństwo, że wkrótce znów zaczną sadzić "babole", ledwie poczują się zabezpieczeni finansowo. Nagradzanie Pawełka za taką postawę nowym kontraktem byłoby nieodpowiedzialną patologią.
Śmieszy jesteś, serio Z dnia na dzień coraz bardziej ...
Chyba burząc Twój światopogląd legnie w gruzach gdy Ci powiem, że nowy kontrakt już ma ...

Niektórzy widzę wykazują tu jakiekolwiek resztki zdrowego rozsądku pisząc o sytuacji w obronie czy trenerze. Brawo!
Odpowiedz cytując