Wyświetl pojedynczy post
radek2323
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8001
Stary 29.10.2010, 12:26
Markus napisał(a):Wyświetl post
Ależ oczywiście, że można bardziej lub mniej przykładać się do wykonywanej pracy. Wszędzie, włącznie z rolą bramkarza.

Pawełek nieprzypadkowo zaczął lepiej bronić akurat wtedy, gdy musi myśleć o nowym kontrakcie.

Dlatego powiem z całą stanowczością: W Wiśle absolutnie nie powinno być miejsca dla nieprofesjonalnych piłkarzy, którzy dają z siebie wszystko dopiero gdy zaczyna im się kończyć umowa o pracę. W dodatku relatywnie słabiutkich, wobec których istnieje duże prawdopodobieństwo, że wkrótce znów zaczną sadzić "babole", ledwie poczują się zabezpieczeni finansowo. Nagradzanie Pawełka za taką postawę nowym kontraktem byłoby nieodpowiedzialną patologią.

hmmm jest duzo racji w tym co piszesz ale ja bym sie tak strasznie na sile Mariusza mimo wszystko nie pozbywal .....moze inaczej najpierw zakontraktowac kogos lepszego od Pawelka a pózniej.......
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!


Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując