Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16236
Stary 28.10.2010, 23:30
A tu już Chłopaka wszyscy zjechali ;p



Prawda jest taka, że stare kasy MUSZĄ być wyburzone, bo strasznie "psują" otoczenie stadionu.

Również jestem ciekaw, co się stanie z basenem...gdzieś słyszałem, że już go niestety nie będzie. Ale nie wiem na ile to prawda.
Odpowiedz cytując