Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5139
Stary 28.10.2010, 22:51
ziz99 napisał(a):Wyświetl post
"Bakero to gość mimo wszystko z innej bajki niż polska myśl szkoleniowa, co nawet kopacze czarnych koszul podkreślali.
To jest właśnie to. I nic to, że u siebie jest totalnie spalony i wyszydzany jak u nas trener selekcjoner Boniek. Jest zagraniczny, a więc z innej bajki.. A piłkarze podkreślali, bo mają taką samą mentalność.

Majewski: zapieprzać dwa razy. brawo x, spisałeś się!
piłkarze: idź debilu, będziesz mi kazał dwa razy biegać.
x: oceniać to mnie może żona, a twoje zdanie mi powiewa.

Zagraniczny: zapieprzać dwa razy, grać piłką, o to chodzi w futbolu to prosta gra, prawda x?
piłkarze: raz mozemy skoro musimy, piłką gramy, piłką, oby przeciwnik nie grał na ambicji, a my piłką, bo się zle skończy.
x: trener mówi, że mamy grać piłką, bo futbol to prosta gra. Ma rację, widać ze liznał świat.


Przecież to niepoważne jest
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując