ziz99 napisał(a):

|
"Bakero to gość mimo wszystko z innej bajki niż polska myśl szkoleniowa, co nawet kopacze czarnych koszul podkreślali.
|
To jest właśnie to.

I nic to, że u siebie jest totalnie spalony i wyszydzany jak u nas trener selekcjoner Boniek. Jest zagraniczny, a więc z innej bajki.. A piłkarze podkreślali, bo mają taką samą mentalność.
Majewski: zapieprzać dwa razy. brawo x, spisałeś się!
piłkarze: idź debilu, będziesz mi kazał dwa razy biegać.
x: oceniać to mnie może żona, a twoje zdanie mi powiewa.
Zagraniczny: zapieprzać dwa razy, grać piłką, o to chodzi w futbolu to prosta gra, prawda x?
piłkarze: raz mozemy skoro musimy, piłką gramy, piłką, oby przeciwnik nie grał na ambicji, a my piłką, bo się zle skończy.
x: trener mówi, że mamy grać piłką, bo futbol to prosta gra. Ma rację, widać ze liznał świat.
Przecież to niepoważne jest
