|
"Sezon trenerski" w pełni.
Ja bym się tak nie cieszył, że Bakero idzie do Amiki. Mimo że w Polonii cudów nie zrobił, to trzeba brać poprawkę na ciągłe wtrącanie się i straszenie przez Wojciechowskiego. Poza tym Polonia początek tego sezonu miała dość mocny. Bakero to gość mimo wszystko z innej bajki niż polska myśl szkoleniowa, co nawet kopacze czarnych koszul podkreślali. A potencjał kadrowy w Lechu jest i jak ktoś mocniej dmuchnie w żagle to może być różnie.
W Cracovii panicznie szukają następcę. W tej panice już Czesiu nawet jest brany pod uwagę. Nie wiem na co liczy Filipiak zatrudniając Michniewicza czy Urbana. Dno przykrywać dnem i zmierzać do kolejnego dna...?
Tarasiewicz też moim zdaniem wiele się nie nauczył na zachodzie, bo Śląsk potencjał ma, a za jego panowania jakoś nie wychodził ponad przeciętność.
No i został Skorża. Ten też prędzej czy później wyleci z hukiem z Ległej, to tylko kwestia czasu.
Wielu właścicieli klubów zamiast inwestować w kolejnych grajków z dużym licznikiem płac, powinni te fundusze przeznaczyć na młodych, wykształconych i ambitnych trenerów z zachodu, a potem wraz z progresem sportowym wzmacniać sukcesywnie skład. Póki co jest na odwrót i efekty są takie jak widać w pucharach...
Ostatnio edytowane przez ziz99 : 28.10.2010 o godz. 22:23.
|