|
Senior Member
Offline
|
|
TSW Fanatyk napisał(a): 
Poszukuję tytułu nuty o pzpn. Kawałek hip hopowy lecz nie ten wszystkim znany (Mario WGC). Kawałek na mocnym bicie. Niestety nie potrafię przytoczyć żadnego wersu w aucie "było ciemno: jak wracaliśmy
|
Może to
http://www.youtube.com/watch?v=nm4k3PCkj2g
|
|