Oldpara napisał(a):

Jak pokazuje przykład z Krakowa, gdzie Parchy na ostatnim miejscu w lidze, ze średnią widzów ok 700 z poprzedniego sezonu potrafią zapełnić nowy stadion, świadczy o tym, że nowe stadiony i obecność renomowanego rywala w mieście potrafi nakręcić koniunkturę na chodzenie na mecze. Po prostu pikniki zaczynają sobie chodzić na oba stadiony, bo jest ekskluzywnie, wygodnie i modnie.
Jestem przekonany, że nowy stadion Polonii zapełnił by się jeszcze szybciej niż stadion Cracovii - tym bardziej, że inwestują w gwiazdy - Smolarek, Sadlok, Sobiech itp.
|
Jak na razie to nie zapelnili jeszcze ani razu. Ciekawosc przyciagnela ludzi, za rok polowy z nich juz nie bedzie.
Polonia tez nie ma szans na zapelnienie stadionu wiekszego niz 10k. Bywam w Warszawie i znam tamte realia calkiem dobrze.