|
^^ zostały stare kasy na sektor B.
Mam nadzieję, że je zburzą w najbliższym czasie.
Reszta terenu jest sprzątana, i wykładana kostką, aż do ulicy Reymonta. Dziś pracują przy samy pomniku H. Reymana.
Nie wiem, jak sprawa będzie wyglądała z placem pod samą trybuną D. Ale obawiam się, że wyleją tam asfalt.
Liczę, że w niedalekiej przyszłości teren ten zostanie wyłożony tak jak plac wokół Cracovii, czyli ładną kostką, jakimiś ławeczkami, pasami zieleni. Choć to zapewne marzenia ściętej głowy.
|