Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#363
Stary 28.10.2010, 09:16
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Przypominamy, że obecne Karty Kibica z końcem roku stracą ważność, a od stycznia wydawane będą nowoczesne karty, w oparciu o które Klub uruchomi nowe funkcjonalności dla kibiców. Dodatkowo od rundy wiosennej 2011 Klub uruchomi specjalny portal dający możliwość zakupu biletów przez Internet. Wiosną otwarty zostanie również sektor rodzinny, na którym na najmłodszych kibiców czekać będzie mnóstwo atrakcji.

Czy ktoś wie coś wiecej nt?

Czyli z tego co piszesz nie oplaca mi sie teraz wyrabiac nowego identyfikatora (moj oecny datuje sie na sezon 2001 ) i lepiej bedzie jak wyrobie w nowym roku Co do mozliwosci kupowania biletow przez neta to tez bym prosil o jakies info bo dla mnie, czlowieka mieszkajacego na slasku byloby to duzym ulatwieniem.


Pozdrawiam
Odpowiedz cytując