The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 18 z 18
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: krzysiekkk1906
Forum: Jak? Gdzie? Kiedy? 11.08.2011, 19:50
Odpowiedzi: 13 831
Wyświetleń: 3 325 038
Wysłane przez krzysiekkk1906
są jeszcze jakies bilety na C lub G po...

są jeszcze jakies bilety na C lub G po dzisiejszej sprzedazy?
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna 24.08.2010, 11:26
Odpowiedzi: 267
Wyświetleń: 78 882
Wysłane przez krzysiekkk1906
a bedzie jakos ten wyjazd organizowany czy cos??

a bedzie jakos ten wyjazd organizowany czy cos??
Forum: Wisła Kraków - inne dyscypliny 13.04.2010, 17:29
Odpowiedzi: 790
Wyświetleń: 113 185
Wysłane przez krzysiekkk1906
ja słyszlem ze mecze moga byc rozgrywane na hali...

ja słyszlem ze mecze moga byc rozgrywane na hali korony w podgórzu
Forum: Wisła Kraków - inne dyscypliny 08.04.2010, 09:37
Odpowiedzi: 790
Wyświetleń: 113 185
Wysłane przez krzysiekkk1906
w gazecie Krakowskiej w piatek

w gazecie Krakowskiej w piatek
Forum: Wisła Kraków - inne dyscypliny 27.03.2010, 19:52
Odpowiedzi: 790
Wyświetleń: 113 185
Wysłane przez krzysiekkk1906
beda jeszcze jakies mecze na Reymonta?

beda jeszcze jakies mecze na Reymonta?
Forum: Jak? Gdzie? Kiedy? 17.03.2010, 21:10
Odpowiedzi: 13 831
Wyświetleń: 3 325 038
Wysłane przez krzysiekkk1906
trzeba miec jakies dane przy kupieniu biletu na...

trzeba miec jakies dane przy kupieniu biletu na mecz Wisly z Lechiia?
Forum: Wisła Kraków - inne dyscypliny 08.03.2010, 22:47
Odpowiedzi: 131
Wyświetleń: 31 393
Wysłane przez krzysiekkk1906
ja tez mysle ze sie zjawie ale jeszcze w 100%...

ja tez mysle ze sie zjawie ale jeszcze w 100% niejestem pewien jak będe to napewno nie sam ;)
Forum: Wisła Kraków - inne dyscypliny 08.03.2010, 16:41
Odpowiedzi: 131
Wyświetleń: 31 393
Wysłane przez krzysiekkk1906
Placi sie za wstęp na Siatkarki??

Placi sie za wstęp na Siatkarki??
Forum: Jak? Gdzie? Kiedy? 07.03.2010, 21:54
Odpowiedzi: 13 831
Wyświetleń: 3 325 038
Wysłane przez krzysiekkk1906
wie ktos moze czy bedzie mozna kupic bilet na...

wie ktos moze czy bedzie mozna kupic bilet na mecz z Lechiaaa?
Forum: Wisła Kraków - inne dyscypliny 07.03.2010, 19:42
Odpowiedzi: 131
Wyświetleń: 31 393
Wysłane przez krzysiekkk1906
ile wgl trawa mecz siatki??

ile wgl trawa mecz siatki??
Forum: Wisła Kraków - inne dyscypliny 07.03.2010, 14:22
Odpowiedzi: 131
Wyświetleń: 31 393
Wysłane przez krzysiekkk1906
też byl bym za tym zeby wspierac siatkarki :)

też byl bym za tym zeby wspierac siatkarki :)
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna 05.03.2010, 22:05
Odpowiedzi: 757
Wyświetleń: 127 182
Wysłane przez krzysiekkk1906
kolejny mecz przegrany z klubem ze środka tabeli...

kolejny mecz przegrany z klubem ze środka tabeli ;/
Forum: Wisła Kraków - inne dyscypliny 04.03.2010, 22:17
Odpowiedzi: 45
Wyświetleń: 108 603
Wysłane przez krzysiekkk1906
Katka druga Maja :)

Katka druga Maja :)
Forum: Wisła Kraków - inne dyscypliny 27.02.2010, 14:56
Odpowiedzi: 790
Wyświetleń: 113 185
Wysłane przez krzysiekkk1906
w srode mecz o 18 ale proponuje byc wczesniej

w srode mecz o 18 ale proponuje byc wczesniej
Forum: Jak? Gdzie? Kiedy? 26.02.2010, 20:34
Odpowiedzi: 13 831
Wyświetleń: 3 325 038
Wysłane przez krzysiekkk1906
w jakiej cenie będa bilety na runde wiosenna na...

w jakiej cenie będa bilety na runde wiosenna na boisku Hutnika ??
Forum: Wisła Kraków - inne dyscypliny 26.02.2010, 20:24
Odpowiedzi: 790
Wyświetleń: 113 185
Wysłane przez krzysiekkk1906
Szkoda Ze Mecz Przegrany :( Ale Czy Wygrywasz Czy...

Szkoda Ze Mecz Przegrany :( Ale Czy Wygrywasz Czy nie...!
Musimy WYGRAĆ MECZ W SRODE!!! WSZYSCY NA HALE!!
Forum: Wisła Kraków - inne dyscypliny 09.02.2010, 21:43
Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 160 324
Wysłane przez krzysiekkk1906
Mam Pytaniie odnosnie treningów judo Brat sie...

Mam Pytaniie odnosnie treningów judo
Brat sie chcial zapisac ma lat 9 kiedy sa treningi i w jakiej cenie?
Forum: Hyde Park (moderowane) 01.11.2008, 19:21
Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 10 517
Wysłane przez krzysiekkk1906
no to tak : - 5 szaliki - rekawiczki -...

no to tak :
- 5 szaliki
- rekawiczki
- czapka zimowa
- berecik
- 3 kubki
- banka na choinke
- maskotka ( smok )
- poduszka
- zegar
Wyświetlanie wyników 1 do 18 z 18

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:36.