
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Co sadzisz o ruchu homoseksualnym w Polsce? | |||
| Nie ma tu dla nich miejsca. Precz. |
|
193 | 51,88% |
| Niech sobie beda. Byle mi w droge nie wchodzili. |
|
137 | 36,83% |
| Akceptuje homoseksualistow. |
|
28 | 7,53% |
| Znam wielu i to swietni ludzie. |
|
17 | 4,57% |
| Ankieta wielokrotnego wyboru Głosujących: 372. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |

|
||||||
![]() |
|
|