The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
marcinugorek
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: sektor D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#241
Stary 18.03.2009, 20:14
Wisła-Cracovia 1:0
Składawełek,Głowacki,Marcelo,Baszczyński,Brożek, Małecki,Boguski,Sobolewski,Zieńczuk,Ćwielong,Jirsa k
Zmiany:Beto,Cantoro Niedzielan
Bramka:Ćwielong
gregor07
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#242
Stary 19.03.2009, 07:30
Wisła - Cracovia

Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Boguski, Beto

Zmiany: Jirsak, Łobodziński, Niedzielan

Wynik: 3:0

Bramki: Beto, Diaz, Zieńczuk
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#243
Stary 19.03.2009, 08:29
Wisła Kraków- Cracovia 3-1

Skład:
Pawełek- Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek- Ćwielong, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk- Boguski, Beto.

Zmiany: Małecki, Łobodziński, Cantoro.

Bramki: Ćwielong, Boguski, Małecki.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Etiop
Senior Member
 
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#244
Stary 19.03.2009, 16:52
Wisła - Cracovia
Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Cleber, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Junior Diaz, Zieńczuk - Boguski, Beto
Zmiany: Łobodziński, Ćwielong, Cantoro
Strzelcy: Boguski, Zieńczuk
Wynik: 2-1
"...Możesz nazywać mnie bratem diabła
I nienawidzić jeśli chcesz
Możesz mówić, że jestem złem
Lecz nigdy nie zmienisz mnie..."
wislakdaniel
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#245
Stary 19.03.2009, 16:56
Wisła 3-0 Cracovia

Skład: Pawełek-Baszczyński,Głowacki,Marcelo,Piotr Brożek-Małecki,Sobolewski,Diaz,Zieńczuk-Ćwielong,Boguski

Zmiany:Beto,Jirsak,Łobodziński

Bramki:Boguski,Małecki,Ćwielong
Ostatnio edytowane przez wislakdaniel : 21.03.2009 o godz. 12:33.
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#246
Stary 19.03.2009, 18:45
Wisła Kraków- Cracovia 3-2
Skład: Pawełek- Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek- Ćwielong, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk- Małecki, Beto.
Zmiany: Boguski, Łobodziński, Jirsak.
Bramki: 2xĆwielong,Beto.
wislabielany
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#247
Stary 19.03.2009, 20:28
Wisła Kraków - Cracovia 2:0

Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Ćwielong, Boguski

Zmiany: Łobodziński, Beto, Cantoro
Bramki: Boguski, Ćwielong
Ostatnio edytowane przez wislabielany : 20.03.2009 o godz. 19:41.
Wisła Pany





reuber
Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#248
Stary 19.03.2009, 20:54
Wisła - Cracovia 3:0

Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Boguski, Beto
Zmiany: Jirsak, Łobodziński, Ćwielong

Bramki: Ćwielong, Zieńczuk, Beto
Libatores ipso iure
Kto wespół z nami za Wisłą murem stanie, ten bratem jest i już nim pozostanie...
filip_wislak
Senior Member
 
 
Od: 09.2007
Skąd: Olkusz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#249
Stary 19.03.2009, 21:00
Wisła Kraków - Cracovia 2-1
Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Diaz, Sobolewski, Zieńczuk, Ćwielong, Boguski
Zmiany: Beto, Łobodziński, Jirsak
Bramki: Boguski, Sobolewski
Partition
Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 19.03.2009, 21:06
Wisła Kraków - Cracovia 2:1
Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Diaz, Sobolewski, Zieńczuk - Ćwielong, Beto
Zmiany: Boguski, Łobodziński, Niedzielan
Bramki: Ćwielong, Beto
jabadabaryba
Senior Member
 
Od: 06.2008
Skąd: Jarosław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#251
Stary 19.03.2009, 21:20
Wisła 3-1 Cracovia

Skład: Pawełek-Baszczyński,Głowacki,Marcelo,Piotr Brożek-Cwielong,Sobolewski,Diaz,Zieńczuk-Beto,Boguski

Zmiany:Małecki,Cantoro,Lobodzinski

Bramki:Boguski,Beto,Ćwielong
Styk83
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#252
Stary 19.03.2009, 21:24
Wisła Kraków - Cracovia 2:1
Pawełek - Baszczyński,Głowacki,Marcelo,Pi Brożęk- Ćwielong,Sobolewski,Diaz,Zieńczuk-Boguski,Niedzielan
Zmiany : Beto,Jirsak,Małecki
Bramki : Boguski,Ćwielong
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych...podania ręki".
Henryk Reyman
amauri1990
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: XVII

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#253
Stary 20.03.2009, 09:11
Wisła - Cracovia 3:1
Pawełek - Baszczyński, Marcelo, Głowacki, Pi.Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Boguski, Ćwielong
Zmiany: Niedzielan, Cantoro, Łobodziński
Bramki: Boguski, Małecki, Niedzielan
kk666
Junior Member
 
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#254
Stary 20.03.2009, 09:22
Wisła 3-1 Cracovia

Skład: Pawełek- Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki ,Sobolewski, Diaz, Ćwielong- Beto ,Boguski

Zmiany: Jirsak, Niedzielan ,Łobodziński

Bramki: Boguski , Beto, Niedzielan
namiotnik
Junior Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#255
Stary 20.03.2009, 14:27
Wisła 3:0 Cracovia
Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Boguski, Beto
Zmiany: Łobodziński, Ćwielong, Jirsak
Bramki: Beto, Małecki, Ćwielong
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#256
Stary 20.03.2009, 23:52
Wisła - Cracovia

Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Boguski, Niedzielan

Zmiany: Ćwieląg, Łobodziński, Beto

Wynik:1:0

Bramki: Boguski
matti123
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#257
Stary 21.03.2009, 12:18
Wisła-Cracovia 1-0
Pawełek- Baszczyński, Marcelo, Głowacki, Piotr Brożek- Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk- Boguski, Ćwielong
Zmiany: Jirsak, Beto, Łobodziński
bramki: Ćwielong
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#258
Stary 22.03.2009, 09:50
Wisła 4:0 Cracovia

Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Brożek Piotr - Malecki, Sobolewski, Diaz, Ćwielong - Boguski, Beto

Zmiany: Łobodziński, Cantoro, Zieńczuk

Bramki: Boguski 2x, Diaz, Beto
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#259
Stary 22.03.2009, 13:07
Nie zauważyłem jeszcze meczowej 18stki więc podam swoje 'typy'

Wisła - Cracovia
Skład : Pawełek - Baszczyński,Głowacki,Marcelo,Piotr Brożek - Małecki,Sobolewski,Diaz,Zieńczuk - Boguski,Beto
Zmiany : Cantoro,Jirsak,Ćwielong
Wynik : 4:0
Bramki : Małecki,Beto,Boguski,Ćwielong
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 22.03.2009 o godz. 13:11.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!


gregor07
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#260
Stary 22.03.2009, 16:50
4 kolejka (GKS Bełchatów - Wisła):

1. Ala1955 15 pkt
arti
jabadabaryba
Karherop
jasiu (marcinugorek)
19pwz88
7. Pusiek 14 pkt
8. bigi333 13 pkt
element
filip_wislak
grogoriogreg
gregor07
joyrider[TS]
KamAr
Nehiar
nowy_piotrek
Partition
RecordAble
wislabielany
20. AYALA 12 pkt
Bobic
<Crasch>
Etiop
Johnny B
KeepItSimpleStupied
kk666
KOMINEK
KuLwIk
mario315
namiotnik
Norek28
pietruch
PhantomRanger
reuber
Styk83
wislakdaniel
WISLAZWE
WISŁA 1906 NH
39. amauri1990 11 pkt
dawidex44
41. Arkas 0 pkt - typy oddane po czasie
DevilMayCry
Hormon132
matti123
thomasson
WiślakNH


Klasyfikacja generalna:

1. 19pwz88 57 pkt
2. gregor07 54 pkt
Nehiar
Partition
wislabielany
6. nowy_piotrek 53 pkt
7. Karherop 52 pkt
8. Ala1955 51 pkt
Bobic
10. arti 50 pkt
<Crasch>
element
jabadabaryba
Pusiek
15. amauri1990 49 pkt
AYALA
KOMINEK
marcinugorek
wislakdaniel
20. bigi333 48 pkt
Etiop
filip_wislak
grogoriogreg
Johnny B
Norek28
WISLAZWE
27. KuLwIk 47 pkt
namiotnik
29. pietruch 46 pkt
WISŁA 1906 NH
31. reuber 44 pkt
32. matti123 39 pkt
PhantomRanger
sayek89
35. KeepItSimpleStupied 38 pkt
thomasson
WiślakNH
38. mario315 37 pkt
39. RecordAble 35 pkt
40. kolarz90 33 pkt
Styk83
42. joyrider[TS] 27 pkt
43. KamAr 25 pkt
44. kk666 24 pkt
maciekwisla
46. devios 23 pkt
godik1906
mic
49. Kamson 20 pkt
50. Kamil 16 pkt
Lukass_7
52. Arkas 13 pkt
Dremon
M@Terac
wislak_92
56. banasik 12 pkt
cassius31krakow
Czopens
Ral
Zienczuk8
61. dawidex44 11 pkt
62. Incognito2192 10 pkt
63. adi23 7 pkt
64. 7 kotów 1 pkt
65. wojtole14 0 pkt
KeepItSimpleStupied
Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#261
Stary 28.03.2009, 11:38
Zbliżają nam się kolejne mecze i to obydwa z Lechem w Poznaniu. Jak zapewne wszyscy wiedzą, Wisła nie ma zamiaru wracać do Krakowa po meczu ligowym i zostanie w Wielkopolsce aż do meczu pucharowego. W związku z tym kadra na mecz ligowy i pucharowy będzie pewnie jedna. Chciałbym zatem prosić o wyjaśnienie pewnej kwestii. Czy za jednym razem typujemy obydwa mecze, czy wszystko zostaje po staremu?
gregor07
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#262
Stary 29.03.2009, 09:48
Tyle, że w kadrze na mecz pucharowy powinni znaleźć się Piotr Brożek i Marcelo, którzy jak wiemy w lidze nie będą mogli zagrać z powodu kartek. Dlatego też pewnie dojdzie do zmian w 18-stce meczowej i ''wszystko zostaje po staremu''.
KeepItSimpleStupied
Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#263
Stary 29.03.2009, 21:36
Zgadza się, ale podejrzewam. że podana zostanie kadra na wyjazd (obejmujący dwa mecze) - z Brożkiem i Marcelo, więc zgodnie z regulaminem po jej podaniu nie można głosować, stąd też moje wątpliwości.
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#264
Stary 31.03.2009, 04:02
Lech-Wisła 1:1

Pawełek-Singlar,Głowacki,Baszczyński,Diaz-Małecki,Sobolewski,Jirsak,Zieńczuk-Cwielong,Boguski

Zmiany: Niedzielan,Cantoro,Łobodziński

Bramka: Cwielong
cassius31krakow
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kaźmirz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#265
Stary 31.03.2009, 08:21
Amica Poznań-Wisła 2:3

Pawełek-Singlar,Głowacki,Baszczyński,Zieńczuk-Małecki,Sobolewski,Diaz,Boguski-Ćwielong, Niedzielan

Zmiany: Jirsak,Cantoro,Łobodziński

Bramka: Boguski, Niedzielan, Diaz
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#266
Stary 31.03.2009, 09:00
Amica - Wisła 1:2

Skład: Pawełek - Signlar, Baszczyński, Głowacki, Zieńczuk - Małecki, Sobolewski, Diaz, Ćwielong - Boguski, Niedzielan

Zmiany: Łobodziński, Cantoro, Jirsak

Bramki: Diaz, Małecki
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
pietruch
Senior Member
 
Od: 10.2005
Skąd: Słupsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#267
Stary 31.03.2009, 10:17
Lech Poznań - Wisła Kraków
Bramka: Pawełek
Obrona: Singlar - Baszczyński - Głowacki - Diaz
Pomoc: Małecki - Sobolewski - Cantoro - Ćwielong
Atak: Boguski , Niedzielan
Zmiany: Łobodziński, Cantoro, Jirsak
Wynik: 0:3
Bramki: Diaz, Ćwielong, Łobodziński
bigi333
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: sie znamy?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#268
Stary 31.03.2009, 10:41
Lech 1:2 Wisła
Skład: Pawełek - Singlar, Baszczyński, Głowacki, Zieńczuk - Małecki, Sobolewski, Diaz, Ćwielong - Boguski, Niedzielan
Zmiany: Jirsak, Łobodziński, Beto
Bramki: Boguski, Ćwielong
Pamiętaj pasiasta niewiasto - Kraków to nasze miasto

...Gdybym mógł cofnąc czas i pomyśleć na wyborem... Nawet drugi wybrałbym tą sama drogę...

KLIKAJ TUTAJ CODZIENNIE
W ten sposób pomagasz innym, tracąc zaledwie 30 sekund

Piotr Reiss To prawdziwa legenda Lecha Poznań
KuLwIk
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#269
Stary 31.03.2009, 11:27
Lech - Wisła 1:3

Skład: Pawełek - Singlar, Baszczyński, Głowacki, Diaz - Małecki, Sobolewski, Jirsak, Zieńczuk - Boguski, Ćwielong

Zmiany: Beto, Niedzielan, Cantoro

Bramki: Ćwielong, Małecki, Zieńczuk
nowy_piotrek
Senior Member
 
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#270
Stary 31.03.2009, 11:31
Lech Poznań - Wisła Kraków 1:2
Pawełek - Singlar, Głowacki, Baszczyński, Diaz - Zieńczuk, Sobolewski, Jirsak, Małecki - Boguski, Ćwielong
zmiany: Beto, Cantoro, Łobodziński
bramki: Ćwielong, Małecki

Życie bym dał, za krakowską Wisłę...

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:47.