
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
|
|
Nasz nowy bramkarz ma co najmniej jedną bramkę na sumieniu w e-klapie.
Letki chociaż się nauczył (obstawiam, że przez red. Grzesia Wojtowicza ), że pod koniec meczu wyp...la się piłkę na drugą połowę.Moda, "wszyscy tak grają", itd ... ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2014
Offline |
|
|
Czyli wychodzi, że jest to długofalowo opłacalne.
I tak, mimo zdarzających się wpadek, należy grać. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
|
|
Tak to znaczy jak stary dziadu? Może sprecyzujesz.
![]() Takie rozegranie od bramki jest jak zagrywka w futbolu amerykańskim. Jeżeli nas przeczytają to jest dupa i tyle. Dlatego podchodzenie do tego tak jak dotychczas. Czyli bramkarz do obrońcy, obrońca do bramkarza, a potem się zobaczy to jest kryminał. Żeby to miało sens to opcji rozegrania, wliczając w to kto gdzie kiedy poda i kto gdzie kiedy pobiegnie musi być z 15 różnych i która będzie grana muszą wiedzieć wszyscy tak jak przy rogach czy wolnych Ja nie widziałem ani razu żeby przy rozegraniu od bramki wprowadzający piłkę informował co będzie grane. Czyli żadnego planu rozegrania nie ma, może się uda. Dlatego i tak większość "rozgrywania" kończy się albo stratą albo lagą na pałę. I umiejętności bramkarza mają na to iluzoryczny wpływ. Każdy bramkarz potrafi podać celnie na 10 metrów, a oczekiwanie, że pod presją będzie z pierwszej piłki rzucał 60 metrowe krosy na nos, to mokre sny, nic więcej. Bramkarz jest od bronienia, dawania pewności, a fetyszyzowana "gra nogami" to końcówka listy decydującej o klasie bramkarza. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
|
|
Patrzę na mecze w USA i tam też grają na krótko.
Widać taka "moda". Zadanie trenera by ustawić drużynę do wyjścia od krótkiego podania, bo pewnie tak będziemy jednak grali. Może nie ze wszystkimi ale pewnie dość często. ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|