Davss875 napisał(a):

|
Końcówka kariery Pawła Brożka jest bardzo smutna. Przypomina do złudzenia końcówkę kariery Żurawia. Jak można karnego nie strzelić? 2x tak samo strzelił jak z Piastem rok temu. Nic go to nie nauczyło. Karne trzeba strzelać mocno przede wszystkim! Zawodowy piłkarz o tym nie wie? Do tego zmarnowane setki! Napastnik potrzebny na wczoraj! Priorytet w letnim okienku transferowym! Ondraszek i Zachara to też tacy napastnicy, że szkoda gadać. Boguski na prawe skrzydło, Videmont na lewe, a do ataku przesunąć Małeckiego. Jedyne rozsądne wyjście na tą chwile!
|
Biorąc pod uwagę, że Małecki napędza jakieś 80% akcji ofensywnych, to jak dasz go do ataku, to możesz się liczyć z tym, że równie dobrze nie będzie w ogóle dostawał piłek, a jak już dostanie, to nie będzie się mógł z nią rozpędzić - a to jeden z jego większych atutów. Daj spokój.