The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
pirat.z.karaibow
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#181
Stary 15.02.2009, 17:02
Otrzymał ktoś już wezwanie na komisję?

Czy już sobie odpuszczają takie głupoty i kolejne roczniki?

Jedynie wirtualne wojsko jest w porządku
Ostatnio edytowane przez pirat.z.karaibow : 15.02.2009 o godz. 17:15.

Odpowiedz cytując
godzilla
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: PB

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#182
Stary 15.02.2009, 17:08
Wojsko zadne glupoty;]
Odpowiedz cytując
ABG NH
Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#183
Stary 15.02.2009, 17:13
Podbijam pytanie "pirata z karaibów " czy otrzymał już ktoś wezwanie na komisję ?
Odpowiedz cytując
airborne4009
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tam gdzie diabla niema bo sie boii;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#184
Stary 15.02.2009, 17:32
Czyzby strach przed nieznanym?
Semper Fidelis

,, Spadochroniarze nie umierają, tylko idą do piekła aby się przegrupować''
Odpowiedz cytując
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#185
Stary 15.02.2009, 17:40
Na komisje wezwanie dostaniecie, dalej będą przydzielać kategorie.
Zawieszony (podkreślam, bo niektórzy błednie twierdzą, że jest zlikwidowany) jest póki co tylko pobór.
Odpowiedz cytując
Luu...
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: co? kto? ja!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#186
Stary 18.02.2009, 13:41
dzisiaj bylem po wpis do książeczki, i jestem w rezerwie (formalnie od 11 lutego), szeregowy

http://www.wszwkrakow.sow.mil.pl/aktu/komunikat_SG.pdf
Ostatnio edytowane przez Luu... : 18.02.2009 o godz. 21:07.
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 18.02.2009, 14:54
Czy dobrze wnioskuje?Jak cos prosze o potwierdzenie lub zaprzeczenie.::


1.Po wpis do WKU ida tylko ci co mają A.


2.Ci z B12 maja komisje lekarskie ponownie?I potem po roku od decyzjii o b12 maja wpis?


3.Ci z D ..maja D i tyle,bez przenosin



Edit-- ci z B12 tez sa przeniesieni do rezerwy !!!!!!!!
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 18.02.2009 o godz. 15:08.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
ZwrABG
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Kobierzyn Tego sie nie Wstydze!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#188
Stary 18.02.2009, 14:57
dostał ktoś wezwanie na komisje lekarska teraz jakoś

Odpowiedz cytując
LoRd
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Kraków - Oświecenia ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#189
Stary 18.02.2009, 19:34
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Edit-- ci z B12 tez sa przeniesieni do rezerwy !!!!!!!!
Pewne info ? bo ja mam B12 i mialem robić jakieś badania lekarskie przez rok żeby zweryfikować moja chorobe i coś kurka do lekarza ani raz nie dotarlem bo mi sie nie chciało
-> Prawda jest jak du*a, każdy ma swoją ...
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#190
Stary 18.02.2009, 19:47
Czyli wystarczy jezeli sie zjawie na WKU i dostane normalnie wpis do rezerwy jak dobrze rozumiem
Odpowiedz cytując
Luu...
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: co? kto? ja!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#191
Stary 18.02.2009, 21:06
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Czyli wystarczy jezeli sie zjawie na WKU i dostane normalnie wpis do rezerwy jak dobrze rozumiem
tak, przeniesiony do rezerwy już jesteś, ale jak chcesz mieć na papierze to książeczka i na WKU
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#192
Stary 19.02.2009, 17:01
LoRd napisał(a):Wyświetl post
Pewne info ? bo ja mam B12 i mialem robić jakieś badania lekarskie przez rok żeby zweryfikować moja chorobe i coś kurka do lekarza ani raz nie dotarlem bo mi sie nie chciało



Dzis bylem po Wpis(Na Rydla......ludzi malutko jeden przedemna jeden za mna,az sie zdziwilem co tak malo )..


Tez mam b12,i pytam babki czy bedzie komisja,a ona najpierw na to ze nie moge zostac z b12 tylko musi mi zostac przydzelona kategoria,,ale potem poszla sie zapytac kogos dokladnie do drugiego pokoju,i i w sumie stwierdzila ze chyba zadnej komisjii nie bedzie.


P.S "Witamy pana w rezerwie " :roftl:

hahahhahaha
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 19.02.2009 o godz. 17:04.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
leyzer87
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Rzeszów/Kraków.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#193
Stary 12.03.2009, 10:51
http://www.koledzyzwojska.pl/artykul...ko-w-stringach

Tak dla rozluźnienia atmosfery.
Wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne, fleksyjne i inne są zamierzonymi działaniami autora tego posta i są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie, powtarzanie i dyskutowanie o nich surowo zabronione.
Odpowiedz cytując
marian3a
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: D.T./UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#194
Stary 16.03.2009, 16:34
leyzer87 napisał(a):Wyświetl post
http://www.koledzyzwojska.pl/artykul...ko-w-stringach

Tak dla rozluźnienia atmosfery.
dawno się tak nie uśmiałem ale do sedna sprawy chciałbym przejść.
Mam pytanie odnośnie wpisu do książeczki że zostaje się przeniesionym do rezerwy. Trzeba być osobiscie czy można kogoś wysłać z ową książeczką do WKU aby podbili "rezerwa" ?
Odpowiedz cytując
JoeyLG
Senior Member
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#195
Stary 16.03.2009, 16:48
Osobiście

10 znaków
Odpowiedz cytując
WiselkaMLP
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Huta, Qrdwanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#196
Stary 23.03.2009, 20:18
No i co oni wyprawiaja rozsylaja wezwania na komisje do kumpla juz przyszlo
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
Powodem były skargi młodych kibiców cracovii o prowokacje tych malowidel
cracovia 1906 krakow napisał(a):
Kogo obchodzi ile on chodzi jak mu sie nie podobaja bluzgi na wisłe to nam tacy nie sa potrzebni.
Odpowiedz cytując
P.e.c.h
Senior Member
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#197
Stary 23.03.2009, 20:21
O czym Ty mówisz?
Przecież muszą przyznać kategorie, ale nic poza tym.
Odpowiedz cytując
Luu...
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: co? kto? ja!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#198
Stary 23.03.2009, 20:28
WiselkaMLP napisał(a):Wyświetl post
No i co oni wyprawiaja rozsylaja wezwania na komisje do kumpla juz przyszlo
"Ustawa wprowadza pojęcie „kwalifikacji wojskowej” zamiast „poboru”. Zakres przedsięwzięć realizowanych w czasie prowadzenia kwalifikacji wojskowej obejmuje: założenie ewidencji wojskowej, orzeczenie o zdolności do czynnej służby wojskowej oraz wydanie osobom podlegającym stawiennictwu do kwalifikacji wojskowych dokumentów osobistych (książeczek wojskowych).
Ponadto ustawa zagwarantuje obywatelom uregulowanie stosunku do służby wojskowej przez przeniesienie ich do rezerwy bez odbywania czynnej służby wojskowej. Zgodnie z art. 18 cytowanej ustawy, wszystkie osoby stawiające się do kwalifikacji wojskowej zostaną skierowane do właściwej komisji lekarskiej w celu określenia ich zdolności do czynnej służby wojskowej i przeniesione z mocy prawa do rezerwy - po uprawomocnieniu się decyzji administracyjnej (orzeczenia komisji lekarskiej)."
http://www.wszwkrakow.sow.mil.pl/aktu/komunikat_SG.pdf
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
Odpowiedz cytując
TSW_PDW
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#199
Stary 15.04.2009, 16:22
Witam Panowie , mam pytanie jak to jest z tymi badaniami : Wchodzi się samemu do pokoju i lekarz bada ( np.jak w przychodni ) czy wchodzi się parami albo nawet po 3 osoby i tam każdy się rozbiera (ściąga się wszyściuteńko jak dawniej czy pozmieniali coś ? i badania robią na raz ? Jak to jest dokładniej , bardzo bym prosił o jakieś info

Jest jeden lekarz czy paru lekarzy ? , Jakieś lekarki ?
Ostatnio edytowane przez TSW_PDW : 15.04.2009 o godz. 16:26.
Odpowiedz cytując
JoeyLG
Senior Member
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#200
Stary 15.04.2009, 16:27
Często wchodzi się do pokoju lekarskiego po 3 osoby, tam siedzi komisja lekarska i pokolei was bedą badac(waga, wzrost, wzrok, refleks itp) rozbiera się tylko do bielizny także spokojnie
Odpowiedz cytując
trelasik
Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#201
Stary 04.05.2009, 13:41
Mam Pytanie
Jeśli chciałbym isc do szkoły podoficerskiej to musze isc do liceum czy moge do technikum
gdyby ktoś miał linka z zasadami przyjmowania to byłbym wdzięczny
Odpowiedz cytując
Firo
Senior Member
 
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#202
Stary 04.05.2009, 13:44
trelasik napisał(a):Wyświetl post
Mam Pytanie
Jeśli chciałbym isc do szkoły podoficerskiej to musze isc do liceum czy moge do technikum
gdyby ktoś miał linka z zasadami przyjmowania to byłbym wdzięczny

www.mon.gov.pl
www.wojsko-polskie.pl
A i gdzieś na ul Koletek istnieje ponoc jakis pokój w którym można porozmawiac o swojej karierze w wojsku z kimś obeznanym w temacie.
Nie pytaj mnie o nią, znasz ją doskonale,
Nie pytaj co Tobie da lecz co Ty możesz zrobić dla niej,
Codziennie w innym stanie ją spotykasz
Lecz czujesz tylko dumę gdy ktoś o Wisłę Cie zapyta...
Odpowiedz cytując
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#203
Stary 02.06.2009, 21:18
Z racji, że dostałem na jutro wezwanie do kwalifikacji wojskowej to mam zapytanie z czym tam idę? Tzn. czy wystarczy samo to wezwanie i potwierdzenie zgłoszenia się do rejestracji przedpoborowych (którą to dostawało się jakoś w październiku)?
the end
Odpowiedz cytując
Lupo
Oficjalny piknik
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#204
Stary 02.06.2009, 21:38
Weź ze sobą to wezwanie, legitymacje szkolną lub jakiś dokument, że się uczysz no i zdjęcie.
Odpowiedz cytując
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#205
Stary 02.06.2009, 21:42
wisl@k_TS napisał(a):Wyświetl post
Z racji, że dostałem na jutro wezwanie do kwalifikacji wojskowej to mam zapytanie z czym tam idę? Tzn. czy wystarczy samo to wezwanie i potwierdzenie zgłoszenia się do rejestracji przedpoborowych (którą to dostawało się jakoś w październiku)?
Kumpel mi mówił, że trzeba zdjęcie, do tego dokument tożsamości i ten papier o rejestracji przedpoborowej. Ja mam za dwa tygodnie Mówił, że żadnych zaświadczeń o pobieraniu nauki nie trzeba.
Odpowiedz cytując
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#206
Stary 02.06.2009, 21:52
Lupo napisał(a):Wyświetl post
Weź ze sobą to wezwanie, legitymacje szkolną lub jakiś dokument, że się uczysz no i zdjęcie.
Tylko jaki to dokument, skoro naukę zakończyłem 24 kwietnia br.? A ze szkoły żadnych kwitów nie brałem.


Aro1234 napisał(a):Wyświetl post
Kumpel mi mówił, że trzeba zdjęcie, do tego dokument tożsamości i ten papier o rejestracji przedpoborowej. Ja mam za dwa tygodnie Mówił, że żadnych zaświadczeń o pobieraniu nauki nie trzeba.
Na odwrocie coś piszę o zdjęciu 3x4 cm. Nie mam takiego. Da radę jak zaniosę fotkę rozmiaru dowodowego?
the end
Odpowiedz cytując
DrewniaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#207
Stary 02.06.2009, 21:58
Wystarczy legitymacja sprawna (podbita). Pytali mnie o jakieś świadectwo, nie miałem, nic nie mówili.
No zwykłe zdjęcie. Ja miałem takie zwykłe to przycięli.
NIC DODAĆ NIC UJĄĆ ! WISŁA KRAKÓW
http://w.drewnicki.pl - fotografia.

W kraju uczą mnie bierności.
Odpowiedz cytując
sharkey
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#208
Stary 09.06.2009, 13:03
Najgorsze jest to że w razie jakiegokolwiek konfliktu wszyscy pójdziemy jak te osły ze stopniem szeregowego na pierwszy ogień.... mnie się ta wizja za bardzo nie podoba, ale do wojska też nie pójdę




JEDNO SERCE JEDNO BICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ZYCIE!!!
Odpowiedz cytując
Lupo
Oficjalny piknik
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#209
Stary 10.06.2009, 08:56
A ja mam takie pytanie... gdzie mogę podbić tą książeczkę wojskową?
Odpowiedz cytując
Andrzej_TSW
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: STRUSIA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#210
Stary 10.06.2009, 10:31
Chodził ktoś do Wyższej Szkoły Oficerskiej we Wrocławiu? Mam kilka pytań będę wdzięczny za priva

"..i przysięgam być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej, stać nieugięcie na straży Jej honoru.."
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:52.