
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Tylko Wisła
Od: 11.2002
Offline |
#151
|
![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#152
|
Podsumowując bo wiedzę ze Ci tik tak nie ogarnia. Nie zgadzam sie z tym ze canal plus manipuluje dźwiękiem. Dlaczego ? Bo mam przed oczami rozkład mikrofonów kierunkowych oraz i wien czemu 1000 osobowa grupa zbita w kupę siedząca pod dachem daje do 2 mikrofonów większy huk niż cała wysoka trybuna o dużej szerokości do 4 mikrofonów. Dodatkowo podpieram sie tzw afera Bełchatowa i pismem od prezesa do władz ligi. Zapewne wiesz o jaka sprawę chodzi, i znasz jej wyrok. Dodatkowo od kilku postów proszę Cie bys wskazał gdzie ja sławie klub z Warszawy (Ty tak napisałeś) i jakoś nie możesz sie do tego odnieść a jedyne co robisz to rzucasz oszczerstwa i epitety. Rozumiem ze w takiej kulturze Cie wychowano. Przykre ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2014
Offline |
#153
|
|
@baton
O... Próbujesz coś wydukać. Nieźle jak na początek.
![]() No ale nie zmienia to nic. Używanie mikrofonu kierunkowego to tylko wymówka (albo totalny dyletantyzm - czy oni mają pojęcie kiedy go używac?). Ostateczny miks z wielu mikrofonów z boiska ma oddawac dzwięk słyszalny z boiska. Nie ma mowy o tłumaczeniu się, że mi mikrofon tak działa, bo ty masz to wszystko tak ustawić, żeby było odpowiednio. Głośność i tak jest i musi być ustawiana, więc tylko idiota się tłumaczy: "tak mi mikrofon działa". Tam nie ma nic automatycznego pod tym względem. Inżynier dźwięku ma ustawić głośność z wszystkich mikrofonów tak, żeby oddawał rzeczywistość. Ale Kanalarze robią to tak, żeby Legia była słyszalna bardziej. Tu nawet nie może byc dyskusji. Ostateczny dzwięk jest autorskim miksem Kanalarza, a nie oryginalnym dzwiękiem z jakiegoś mikrofonu. Ty pewnie tego nie zrozumiesz, ale twoi koledzy z Live Park może trochę wstydu poczują. A propos Legii. Ty masz po prostu tendencje do mówienia nie wprost, naokoło, żeby się potem móc wymigać (jak ten Żyd z dowcipu). Tak jak nie chcesz otwarcie twierdzić, że Canal + nie manipuluje (no teraz już uważasz, że się nie zgadzasz, ale ciągle nie ma otwartego zaprzeczenia; koledzy już wymiękli i nie są tacy pewni siebie, co? ), tylko próbujesz mącić i bajdurzyć o konspiracjach. Tak jak popierasz wersję Ległych w sprawie transparentu. Wręcz uciszasz podejrzenia wiślaków: "profil NS mówi co innego". I oczywiście to wersja twoich kolegów z Legii jest ważniejsza dla ciebie. Przy okazji: masz ty kolegów z Craxy (to było by łatwiejsze do zrozumienia, bo to to samo miasto), czy tylko Legię i Warszawę tak ukochałeś? Im wierzysz na słowo, a wiślaków próbujesz zakrzyczeć bajaniami o teoriach konspiracyjnych. Zauważyłem że sporo jest takich, którzy podgryzają Wisłę jakby byli agentami Legii (jak w sprawie Cierzniaka - też konspiracji Legii, PZPN i dziennikarzy warszawskich nie było ). |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Offline |
#154
|
|
W sprawie Cierzniaka to chyba ja podgryzałem. Ok., wiesz już tyle, że powiem Ci, kolego o wdzięcznym nicku, prawdę. Tak naprawdę w Warszawie spiskujemy przeciw całemu Krakowowi, nie tylko Wiśle. Każdy tu 24/7 myśli tylko jak miastu zabrać pieniądze, co tu jeszcze zrobić, żeby miasto padło. Smog nad miastem też nie bierze się z przypadku. Nawet ŚDM zadekretowano specjalnie, żeby zniszczyć Błonie. Jedynym ratunkiem jest walka o niepodległość, druga rabacja galicyjska. Do dzieła!
![]()
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#155
|
|
czaro
Myślałem że ty porządny Wiślak jesteś a ty cwel z legii? ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#156
|
|
Akurat w sprawie Cierzniaka kolega wyzej ma racje.
Przykre, ze zawsze znajda sie jakies tegie/tepe glowy, ktore zaczynaja rozkmiinac i podwazac kubowe decyzje, pod katem ich slusznosci, praworzadnosci czy zgodnosci z karta praw czlowieka. Trzeba zamknac japy i zawsze stac po stronie klubu. Nawet jesli nie do konca sie jest pewnym naszych racji to wątpliwości zostawic dla siebie a nie robic blaznow z siebie na publicznym forum. Podobna kwestia z klubowymi oswiadczeniami. Jak ktos kpi z tej formy informacji i zawartych tam tresci to na pewno jest glupi i powiela brednie przeczytane w internecie. Jest pozbawiny wlasnej oceny i ma problemy z zrozumieniem stanowiska wlasnego klubu. KAzde oswiadczenie jest odpowiedzia na przyczyne i zawiera nasze stanowisko wobec tego problemu. Klub nie widzi potrzeby by w inny sposob odnosic sie do wiekszosci idiotycznych problemow, rozdmuchanych do skali kataklizmu...i bardzo dobrze. To klub decyduje o tym co jest wazne a nie pseudomedia i stada bajkopisarzy internetowych. I trzeba odbierac akredytacje nierzetelnym i szkalujacych nasz klub dziennikarzom. JAk nie pasuje decyzja to Zawsze moze taki burak kupic bilet.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 28.09.2016 o godz. 04:45.
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#157
|
Nie od dziś wiadomo, że C+ robi tak, aby zarówno gospodarze, jak i goście byli słyszalni. Tak jest w każdym meczu praktycznie. Także cała ta teoria spiskowa trochę rozdmuchana. Za to weszLo.com w pełni formy : Artykuł z niewydrukowanej tabeli : Zaczynamy od szlagieru (ha, ha) Wisła – Legia, gdzie mieliśmy dwie sporne sytuacje w polu karnym gości. W pierwszej z nich Michał Pazdan wybił piłkę ręką, co normalnie uznalibyśmy za zagranie niezgodne z przepisami. Chwilę wcześniej zawodnik Legii został jednak popchnięty, co wymusiło taką, a nie inną reakcję. Problem w tym, że prowadzący to spotkanie Paweł Gil kompletnie stracił tu rachubę, bo nie gwizdnął ani faulu, ani karnego, tylko wskazał na rzut rożny. Innymi słowy, popełnił dwa błędy, dzięki czemu ostatecznie udało mu się… nikogo nie skrzywdzić. Ten portal to dopiero jawna kpina. Gdzie oni tam faul zobaczyli to ja nie wiem. Pazdan stracił równowagę, bo przegrał walkę bark w bark, dał się przepchnąć i zachował się jak frajer potem i tyle w temacie. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław
Offline |
#158
|
![]()
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław
Offline |
#159
|
Ale i tak na stadionie najlepsza była moja ulubiona przyśpiewka sędziowska "jebać sędziego i cała rodzinę jego"... ![]()
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Offline |
#160
|
|
Wiślak, na emigracji, a wpis to była ironia.
![]()
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter
Offline |
#161
|
Wyrażasz bardzo ekstremalne stanowisko i nakazujesz je przyjąć reszcie kibiców. Na jakiej podstawie uzurpujesz sobie to prawo? Klub to nie jest jakiś magiczny absolut. Jeśli zarząd zrobi debilną w moim mniemaniu rzecz, to jasno i czytelnie napiszę na publicznym forum, że zrobił debilną rzecz. Koniec i kropka. Narzucanie komuś jednego słusznego światopoglądu to chyba było w pewnym "ulubionym" przez kibiców systemie. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#162
|
|
Jak sie nie zgadzasz z stanowiskiem klubu to idziesz i ...adres znasz. Przedstaw swoje stanowisko tam , bo naprawde tutaj nic tym nie wskurasz.
Ja szanuje twoje watpliwosci jednak wypisujac je tutaj pozostana one bez odzewu i twoj trud idzie sie niestety jebac. I nie zapominajmy, ze twoja wersja jest tylko twoja wersja, pewnie poparta doniesieniami nie zawsze rzetelnej prasy. Nie znasz problemu od klubowej strony i nawet nie mozesz byc pewien czy to co piszesz jest prawda. Nie wydaje mi sie aby klub oswiadczeniami robil debilne rzeczy. Wydaja je dla szerszej publiki , tym rowniez dla Ciebiei i nie widze powodow by im ostro nie ufac. I bez obawy, pisac sobie mozesz co ci sie tam podoba, spokojnie nikt cie nie bedzie uciszal. Mozesz psioczyc na nasz klub do woli, ale pozniej nie zdziw sie jak ktos Ci prosto z mostu powie.......w..... Nie wszyscy sa tak zasadowo i moralnie elastyczni jak guma od majtek i nerwowo reaguja na obrazanie ukochanego klubu.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 28.09.2016 o godz. 12:12.
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Offline |
#163
|
|
Takie rozumowanie jest prymitywne, albo demagogiczne. Równie dobrze mogę powiedzieć, że rozumność jest cnotą wiślacką (no, bo chyba nie powiesz, że wiślacka jest bezrozumność, hę?), a rozumność zakłada dyskurs wewnątrz środowiska, jak poprawić sytuację w klubie (ludzie rozumni problemy rozważają, zastanawiają się). Ty temu przeczysz, więc jesteś przeciw cnotom wiślackim. Więc może bliższe ci są cnoty innego klubu? Kto nie z nami ten przeciw nam!
![]()
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2014
Offline |
#164
|
|
http://wislakrakow.com/forum/showthr...stcount1454393
![]() Roztropki wyskakują z pomysłem: boczny obrońca na rozgrywającego... łał... Toż to pomysł, ma który Smuda by nie wpadł. A on wpadał na różne. Tutaj nawet on by was chyba wyśmiał. Boczny obrońca jak Jovicz (a nawet boczny pomocnik) opiera swa grę głównie na wybieganiu i ma technikę zupełnie inną niż ta potrzebna na środek. Wysłanie go tam byłoby niezłym rozwaleniem drużyny. Zepsucie obrońcy i chaos w środku. Początkowo myślałem, że to typowa ignorancja i brak totalnej wiedzy o futbolu, ale może ty po prostu tutaj jesteś na dywersji. Zielony Beret z Ległej. Dzejms WielBłąd Leśnodorka. Jak tam u was? Twoja Legia odpusza PP, ligę, LM i skupia się na lidze juniorów? |
||
|
|
Senior Member
Od: 02.2014
Offline |
#165
|
Podgłośnienie przyjezdnych może być częstsze, ale nie jest tak zawsze i do tego samego stopnia. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Offline |
#166
|
![]()
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#167
|
|
Kiedy zamknięcie tego tematu, który już dawno podryfował?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#168
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Offline |
#169
|
|
Jeszcze miałem dodać, że przesunął Szymkowiaka do środka chyba właśnie Smuda, a u jego boku grał defensywny pomocnik Cantoro, przesunięty napastnik, ale zbyt byłem poirytowany tamtym postem. Szczerze mówiąc, to odpowiedzi na takim poziomie odbierają ochotę dyskutowania na forum.
![]()
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2014
Offline |
#170
|
|
@siemstein
O tak. Szymkowiak. Facet, który nie miał szybkości, nie nadawał się na bok i w obronie grał słabo. Za to własnie mógł pasować do środka, bo miał jakąś technikę. I ty porównujesz go do Jovicza, który jest świetnym, szybkim bocznym obrońcą, ale nie ma techniki na rozgrywanie w środku? To, że się trafi ślepej kurze ziarno, nie zmienia zasad futbolu. Może by tak Ondraszka na prawą pomoc, skoro Piszczek jest dobrym przykładem? ![]() Przypomniałem sobie Smudę. Po meczu z Zagłębiem 25 X 2013 napisałem: Cytat:
Ostatnio edytowane przez abcabc : 29.09.2016 o godz. 19:48.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#171
|
|
Technikę Jovic ma całkiem niezłą, ale kto wie jak się czuje w grze kombinacyjnej?
To jest takie przestawianie na siłę czegoś, co dobrze działa. Szanse na wypalenie marne, a celowość praktycznie żadna. Gra z Popoviciem i Krzyśkiem w środku jest całkiem OK. Coś tam rozegrają, dużo nie tracą no i przede wszystkim bardzo mądrze się ustawiają / asekurują. Generalnie mimo ich gorszej formy bramek nie tracimy i jest to w dużym stopniu pokłosie graniem tą dwójką w środku. Powinno już tak zostać. A formę w końcu złapią jak będą grać regularnie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
#172
|
|
gra Popovica jest ok
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#173
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2014
Offline |
#174
|
|
Tylko ty pisałeś o mojej "rzekomej wszechwiedzy o futbolu". Nie ja.
Ja pisze o postawowych zasadach i realiach futbolu. Może to po prostu wygląda jak wszechwiedza z perspektywy dyletanta? Jeżeli pomysł psucia świetnego bocznego obrońcy Jovicza i wystawiania go na rozgrywaniu cię nie szokuje, to... mnie to szokuje. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Offline |
#175
|
Jest dosyć oczywiste, że pomysły z przesunięciami zawodników nie zostaną zrealizowane, ponieważ trener Wdowczyk nie czyta internetowych grup dyskusyjnych, ani nie czerpie z nich inspiracji do rozwiązań taktycznych. Jest też oczywiste, że operujemy na pewnym poziomie abstrakcji, bo rozmawiamy o posunięciach radykalnych. Ale właśnie dlatego, że są to posunięcia nietypowe i odważne, to są ciekawe i o nich rozmawiamy. Daj żyć. Nota bene trener Wdowczyk próbował na środku pomocy Małeckiego w lecie. Podaliśmy też przykłady Szymkowiaka, Cantoro, sam dopisałeś Piszczka. Takie rzeczy (jako wyjątki oczywiście) się zdarzają i dlatego o tym mówimy, wciąż jednak ze świadomością, że jest to scenariusz bardzo mało realny. Czy naprawdę tak trudno szanować rozmówcę - zarówno poprzez brak agresji werbalnej, jak i uprzejme założenie, że reprezentuje pewien poziom świadomości?
Ostatnio edytowane przez czaro : 01.10.2016 o godz. 00:01.
![]()
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2014
Offline |
#176
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław
Offline |
#177
|
|
Weszło - ....a najbardziej obiektywni dziennikarze świata i okolic Warszawy. Faul Fojuta z meczu z Jagiellonią czerwona kartka ale Pazdan walący tak samo w Boguskiego w 15 minucie meczu - wszystko OK.
Ot takie kolejne ukazanie tego jak bardzo sa obiektywni jeśli chodzi o Legię...... ![]()
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|