The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#151
Stary 14.08.2015, 14:35
Pierwsza bramka s.......ona zespołowo - Bury dał się objechać na raz, stoperzy kryli na radar (dwóch rywali w polu karnym, żaden bez krycia) i Buchalik też się nie popisał...
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#152
Stary 14.08.2015, 14:36
W Czekaja nie ma co inwestować. Już jest na to za późno. Ale w Kujawę jak najbardziej. Liczę że dostanie jeszcze szanse ale u boku Głowackiego lub Guzmicsa.

Zgadzam się że jak wstawiamy do składu Buchalika i 2 stoperów (Czekaj, Kujawa) którzy pewnie pierwszy raz grali ze sobą, to tak jak byśmy odpuścili mecz. Z przodu coś gramy ale skuteczność marna. To żeby wygrać trzeba grać solidnie w obronie.

Szkoda że odpadliśmy tak wcześnie.

Cóż teraz czekamy na 3 punkty w lidze!
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#153
Stary 14.08.2015, 14:40
Też uważam, że przy bramkach nie miał zbytnich szans. Co prawda najwyżej oceniani są ci bramkarze, których stać na błysk i pewnie ktoś taki by obronił np. sytuację sam na sam, ale Michał jest po prostu... cóż, średni. Nie jest zły czy beznadziejny jak tu ludzie sugerują (ale wiem, że kozłem ofiarnym zawsze ktoś musi być), ale błysku chłopak nie ma.

Przy pierwszej bramce kluczowy był błąd Burego, który dał się ograć. Potem Michała Czekaja, który był Bóg wie gdzie i Bóg wie co chciał zrobić tym wyskokiem przy dośrodkowaniu, a na końcu jest Kujawa, którego złe ustawienie po części wyniknęło ze złego ustawienia Michała Czekaja.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 14.08.2015, 15:00
Kujawa nie wiedział do kogo ma iśc bo Czekaj nie złapał swojego typa.
Niemniej jednak czemu Buchalik nie wyszedł do tego dosrodkowania by je złapać/przeciąć ?
Chociaz ja i tak cały czas widze strzał z woleja z jęczącej piłki który to Buchalik wypluwa a nie łapie jak bramkarskie rzemiosło radzi.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Rafal-SWL
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 14.08.2015, 15:22
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
A gdzie byli stoperzy przy tej bramce ja się pytam. Obwinianie Buchala za stracone bramki w tym meczu jest nieuzasadnione, bo spieprzyli sprawę Czekaj z tym drugim gagatkiem.
racja stoperzy dali du**, zgadzam sie, ale zobacz sobie na powtórkach ze piłka leci wprost w Buchala, on tam stał, nie musiał sie nawet ruszyć aby to złapać, a jakimś dziwnym trafem puścił, no bez jaj, ja bym to złapał albo chociaż odbił ;p hmmm może Buchal sprzedał mecz? a nie sory, on po prostu jest taki słaby...


Odpowiedz cytując
TSWthedues
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 14.08.2015, 16:53
Dajcie se ludzie na wstrzymanie, przed nami piątek weekend ładna pogoda Buchal jak wściekłe pięści węża wspomniał jest średni taki bez błysku. Chciałbym zauważyć, że Cierzniak w swojej karierze puścił już dwa babole i może trafić się mu 3 choćby u nas...(oby nie) Warto mieć Buchalika nawet na rezerwie, dla zdrowej rywalizacji na tej pozycji. Dodam, że wczoraj to nie bramkarz powinien się wstydzić a nasza ofensywa i rezerwowi defensorzy.
Odpowiedz cytując
Babba
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#157
Stary 14.08.2015, 19:16
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Obwinianie Buchala za stracone bramki w tym meczu jest nieuzasadnione
Ta główka to nie była petarda lecąca w róg,ale średnie uderzenie odbite od ziemi i wpadające na wysokości głowy blisko bramkarza.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 14.08.2015, 22:37
Nie ma co go specjalnie też wynić, ale lepszy bramkarz będący w gazie miałby szanse to wybronić.

A, że Buchalik w gazie bywa jedynie jak pójdzie do klubu na sake to już inna inszość
Ostatnio edytowane przez s1mone : 14.08.2015 o godz. 22:39.
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#159
Stary 15.08.2015, 07:25
Oj tam, nie płaczcie. Odpadliśmy w tej samej fazie co półfinalista poprzedniej edycji (Błękitni) ;]

A na poważnie:

Argumenty o zgraniu rezerw dostatecznie zmasakrował Wolfy, dołożę 3 grosze - czy taki Arsenal grając w FA Cup wystawiał nagle 5-6 graczy z rezerw? Nie.

Poza tym - na cholerę mam mieć ze sobą zgrane rezerwy? Oni się mają zgrywać z 1 składem! W razie draki gość ma łapać założenia taktyczne, umieć współpracować z gośćmi z pierwszej 11tki, walczyć o to, by jednego z nich w przyszłości na ławce posadzić.

Tzn. "oni". Generalnie to chodzi mi o Kujawę.

Zgrywanie Buchala i Czekaja

Mistrzu, nauczaj!
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
Pinechas
Member
 
Od: 05.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 15.08.2015, 09:26
Wszyscy jadą po Buchaliku a dla mnie to co ostatnio wyprawia Burliga to jest tragedia. dziecko we mgle
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#161
Stary 15.08.2015, 09:33
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
dołożę 3 grosze - czy taki Arsenal grając w FA Cup wystawiał nagle 5-6 graczy z rezerw? Nie.
Tyle, że taki Arsenal wystawiając pełny skład mało ryzykuje, bo w przypadku kontuzji ma kim zastąpić pierwszoplanowych graczy. My przy ewentualnej kontuzji Głowy moglibyśmy na Lechię wyjść z parą stoperów Czekaj - Kujawa (Sadlok kontuzja, Guzmics nie wiadomo w jakim jest stanie...).
Odpowiedz cytując
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#162
Stary 15.08.2015, 09:41
Pinechas napisał(a):Wyświetl post
Wszyscy jadą po Buchaliku a dla mnie to co ostatnio wyprawia Burliga to jest tragedia. dziecko we mgle
Dobrze, że ktoś to zauważył. On gra jakby był obrażony, że każą mu biegać nie po jego ulubionej stronie.
Załatwienie lewego obrońcy w czasie zimowego okienka to ważna sprawa, ponieważ Sadlok będzie bardziej potrzebny na środku.
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 15.08.2015, 09:42
Pinechas napisał(a):Wyświetl post
Wszyscy jadą po Buchaliku a dla mnie to co ostatnio wyprawia Burliga to jest tragedia. dziecko we mgle
A gra na swojej pozycji? Widać, że mu się mylą zachowania.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 15.08.2015, 09:42
TSWthedues napisał(a):Wyświetl post
Dajcie se ludzie na wstrzymanie, przed nami piątek weekend ładna pogoda Buchal jak wściekłe pięści węża wspomniał jest średni taki bez błysku. Chciałbym zauważyć, że Cierzniak w swojej karierze puścił już dwa babole i może trafić się mu 3 choćby u nas...(oby nie) Warto mieć Buchalika nawet na rezerwie, dla zdrowej rywalizacji na tej pozycji. Dodam, że wczoraj to nie bramkarz powinien się wstydzić a nasza ofensywa i rezerwowi defensorzy.
Skoro Buchalik uważa, że stracił plac przez kontuzję to rywalizacja nie byłaby raczej zdrowa. Mówisz o dwóch babolach Cierzniaka w ciągu kariery. Buchalik puszcza dwa babole w przeciągu miesiąca. W czym mieliby oni rywalizować? Już lepszy Miśkiewicz... Choć technicznie obaj mogą Radkowi buty glancować.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 15.08.2015, 09:58
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
A gra na swojej pozycji? Widać, że mu się mylą zachowania.
Oczywiście, w tamtym sezonie jednak jakoś dawał radę - obecnie gra dramatycznie słabo.
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#166
Stary 15.08.2015, 10:54
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, w tamtym sezonie jednak jakoś dawał radę - obecnie gra dramatycznie słabo.
Pytanie z czego to wynika. Moim zdaniem tak to już jest z grą nie na swojej pozycji - raz się uda, pare razy się nie uda. Baszczyńskiego też przez moment szykowali na stopera.
Odpowiedz cytując
Pinechas
Member
 
Od: 05.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 15.08.2015, 12:42
Nie wiem z czego to wynika. Oglądam mecz i widzę ze jest najgorszy na boisku... Pretendował zdaje sie do gry w reprezentacji czy do transferu na zachód, wiec tłumaczenie takiej formy zmiana pozycji raczej nie przystoi.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#168
Stary 15.08.2015, 12:51
Wróci Sadlok to siądzie sobie. Burliga, przy obecnej formie Bobana to raczej nie ma co liczyć na grę. Szkoda takiego zawodnika na rezerwie, ale nie ma co się obrażac, że musi grać na LO bo inaczej nie grałby w ogóle.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 15.08.2015, 13:54
Ja mam nadzieję, że po powrocie Sadloka nie będzie maglowany pomysł z Joviciem/Burym na skrzydle, ażeby każdy grał.. bo to niewypał
Odpowiedz cytując
TS&ZKS
Senior Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#170
Stary 16.08.2015, 12:32
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Wróci Sadlok to siądzie sobie. Burliga, przy obecnej formie Bobana to raczej nie ma co liczyć na grę. Szkoda takiego zawodnika na rezerwie, ale nie ma co się obrażac, że musi grać na LO bo inaczej nie grałby w ogóle.
Cięzko też ocenić jego forme wystawiając go nie na swojej pozycji
Tak z czystej ciekawości chciałbym zobaczyć gre obu panów gdyby zamienili się miejscami. Bury na swojej prawej stronie, a Boban na LO.


A co do reprezentacji o której wspomniano. Miał tam raczej grać na swojej pozycji na której spisuje się b.dobrze.
I to raczej normalne, że grając na nie swojej pozycjo gra się słabiej. To wystawmy Głowe na LO. Ma się przestawić ze srodka i ch*j idąc podejściem niektórych.
Ostatnio edytowane przez TS&ZKS : 16.08.2015 o godz. 12:37.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:06.