
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)
Offline |
#151
|
|
Pierwsza bramka s.......ona zespołowo - Bury dał się objechać na raz, stoperzy kryli na radar (dwóch rywali w polu karnym, żaden bez krycia) i Buchalik też się nie popisał...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#152
|
|
W Czekaja nie ma co inwestować. Już jest na to za późno. Ale w Kujawę jak najbardziej. Liczę że dostanie jeszcze szanse ale u boku Głowackiego lub Guzmicsa.
Zgadzam się że jak wstawiamy do składu Buchalika i 2 stoperów (Czekaj, Kujawa) którzy pewnie pierwszy raz grali ze sobą, to tak jak byśmy odpuścili mecz. Z przodu coś gramy ale skuteczność marna. To żeby wygrać trzeba grać solidnie w obronie. Szkoda że odpadliśmy tak wcześnie. Cóż teraz czekamy na 3 punkty w lidze! ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2011
Offline |
#153
|
|
Też uważam, że przy bramkach nie miał zbytnich szans. Co prawda najwyżej oceniani są ci bramkarze, których stać na błysk i pewnie ktoś taki by obronił np. sytuację sam na sam, ale Michał jest po prostu... cóż, średni. Nie jest zły czy beznadziejny jak tu ludzie sugerują (ale wiem, że kozłem ofiarnym zawsze ktoś musi być), ale błysku chłopak nie ma.
Przy pierwszej bramce kluczowy był błąd Burego, który dał się ograć. Potem Michała Czekaja, który był Bóg wie gdzie i Bóg wie co chciał zrobić tym wyskokiem przy dośrodkowaniu, a na końcu jest Kujawa, którego złe ustawienie po części wyniknęło ze złego ustawienia Michała Czekaja. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#154
|
|
Kujawa nie wiedział do kogo ma iśc bo Czekaj nie złapał swojego typa.
Niemniej jednak czemu Buchalik nie wyszedł do tego dosrodkowania by je złapać/przeciąć ? Chociaz ja i tak cały czas widze strzał z woleja z jęczącej piłki który to Buchalik wypluwa a nie łapie jak bramkarskie rzemiosło radzi. ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#155
|
|
racja stoperzy dali du**, zgadzam sie, ale zobacz sobie na powtórkach ze piłka leci wprost w Buchala, on tam stał, nie musiał sie nawet ruszyć aby to złapać, a jakimś dziwnym trafem puścił, no bez jaj, ja bym to złapał albo chociaż odbił ;p hmmm może Buchal sprzedał mecz? a nie sory, on po prostu jest taki słaby...
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#156
|
|
Dajcie se ludzie na wstrzymanie, przed nami piątek weekend ładna pogoda
Buchal jak wściekłe pięści węża wspomniał jest średni taki bez błysku. Chciałbym zauważyć, że Cierzniak w swojej karierze puścił już dwa babole i może trafić się mu 3 choćby u nas...(oby nie) Warto mieć Buchalika nawet na rezerwie, dla zdrowej rywalizacji na tej pozycji. Dodam, że wczoraj to nie bramkarz powinien się wstydzić a nasza ofensywa i rezerwowi defensorzy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#157
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#158
|
|
Nie ma co go specjalnie też wynić, ale lepszy bramkarz będący w gazie miałby szanse to wybronić.
A, że Buchalik w gazie bywa jedynie jak pójdzie do klubu na sake to już inna inszość ![]()
Ostatnio edytowane przez s1mone : 14.08.2015 o godz. 22:39.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw
Offline |
#159
|
|
Oj tam, nie płaczcie. Odpadliśmy w tej samej fazie co półfinalista poprzedniej edycji (Błękitni) ;]
A na poważnie: Argumenty o zgraniu rezerw dostatecznie zmasakrował Wolfy, dołożę 3 grosze - czy taki Arsenal grając w FA Cup wystawiał nagle 5-6 graczy z rezerw? Nie. Poza tym - na cholerę mam mieć ze sobą zgrane rezerwy? Oni się mają zgrywać z 1 składem! W razie draki gość ma łapać założenia taktyczne, umieć współpracować z gośćmi z pierwszej 11tki, walczyć o to, by jednego z nich w przyszłości na ławce posadzić. Tzn. "oni". Generalnie to chodzi mi o Kujawę. Zgrywanie Buchala i Czekaja Mistrzu, nauczaj! ![]()
Anty PO-PiS!!!
|
|
|
|
Member
Od: 05.2003
Offline |
#160
|
|
Wszyscy jadą po Buchaliku a dla mnie to co ostatnio wyprawia Burliga to jest tragedia. dziecko we mgle
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
#161
|
|
Tyle, że taki Arsenal wystawiając pełny skład mało ryzykuje, bo w przypadku kontuzji ma kim zastąpić pierwszoplanowych graczy. My przy ewentualnej kontuzji Głowy moglibyśmy na Lechię wyjść z parą stoperów Czekaj - Kujawa (Sadlok kontuzja, Guzmics nie wiadomo w jakim jest stanie...).
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#162
|
Załatwienie lewego obrońcy w czasie zimowego okienka to ważna sprawa, ponieważ Sadlok będzie bardziej potrzebny na środku. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2008
Offline |
#163
|
|
A gra na swojej pozycji? Widać, że mu się mylą zachowania.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#164
|
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
#165
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2008
Offline |
#166
|
|
Pytanie z czego to wynika. Moim zdaniem tak to już jest z grą nie na swojej pozycji - raz się uda, pare razy się nie uda. Baszczyńskiego też przez moment szykowali na stopera.
|
|
|
|
Member
Od: 05.2003
Offline |
#167
|
|
Nie wiem z czego to wynika. Oglądam mecz i widzę ze jest najgorszy na boisku... Pretendował zdaje sie do gry w reprezentacji czy do transferu na zachód, wiec tłumaczenie takiej formy zmiana pozycji raczej nie przystoi.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#168
|
|
Wróci Sadlok to siądzie sobie. Burliga, przy obecnej formie Bobana to raczej nie ma co liczyć na grę. Szkoda takiego zawodnika na rezerwie, ale nie ma co się obrażac, że musi grać na LO bo inaczej nie grałby w ogóle.
![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2014
Offline |
#169
|
|
Ja mam nadzieję, że po powrocie Sadloka nie będzie maglowany pomysł z Joviciem/Burym na skrzydle, ażeby każdy grał.. bo to niewypał
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2014
Offline |
#170
|
Tak z czystej ciekawości chciałbym zobaczyć gre obu panów gdyby zamienili się miejscami. Bury na swojej prawej stronie, a Boban na LO. A co do reprezentacji o której wspomniano. Miał tam raczej grać na swojej pozycji na której spisuje się b.dobrze. I to raczej normalne, że grając na nie swojej pozycjo gra się słabiej. To wystawmy Głowe na LO. Ma się przestawić ze srodka i ch*j idąc podejściem niektórych.
Ostatnio edytowane przez TS&ZKS : 16.08.2015 o godz. 12:37.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|