The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Czy mecz Widzew Łódź zakończy się:
Zwycięstwem Widzewa 24 25,26%
Remisem 16 16,84%
Zwcięstwem Wisły 55 57,89%
Głosujących: 95. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 27.10.2012, 17:38
Każdy ma jakieś ''ale'' do wczorajszego meczu - zresztą jak do każdego, za pewne w meczu Barcelony też znalazłoby się kilka mankamentów w grze.

Na początku skupię się jednak na pokazaniu tej lepszej strony wczorajszego meczu.

Po pierwsze, każdy z nas widząc skład Wisły i jej ustawienie przed meczem, łapał się za głowę używając przy tym słów niewartych cytowania. Jak bardzo się myliliśmy pokazała pierwsza składna akcja ''Białej Gwiazdy'' i jej wykończenie przez Boguskiego. Nie była to bramkę zdobyta przez przypadek, widać było w tej akcji zalążek pomysłu na grę, chęci zdobycia bramki i wiary w swoje umiejętności. Wielu stwierdzi, że Boguski tylko dostawił nogę, słowo klucz - dostawił, czego w poprzednich meczach nie umiał zrobić Sikorski czy nawet Genkov( nasz aktualnie pierwszy strzelec).

Druga bramka to niemal kopia sytuacji z pierwszej bramki, szybka akcja i Boguski był tam gdzie być powinien być napastnik, więcej nie ma co pisać o tej bramce.

Ogólnie pierwsze 30 minut w naszym wykonaniu porównałbym do początkowego fragmentu meczu z Legią, z tą różnicą, że strzelamy bramkę i idziemy za ciosem strzelając drugą. Zaskoczony przebiegiem sprawy był zapewne nie jeden kibic oglądający to spotkanie. 13 minut Wisła strzela 2 bramki, grając przy tym składną, kombinacyjną piłkę, mająca pomysł na grę.

Bramka dla Widzewa padła po błędzie w kryciu Sobolewskiego, jeżeli defensywny pomocnik decyduje się asekurować Jaliensa w tej akcji powinien to zrobić do końca, natomiast Sobol krył Kaczmarka na radar, co spowodowało możliwość do dośrodkowania. Powiedzmy sobie szczerze i Sobol i Kaczmarek nie grają w tej lidze od wczoraj i Radek chyba wie na co stać pomocnika Widzewa.

Wina Czekaja? - po części tak ale większą winą przypisuję Sobolowi. Na plus występ Bunozy i Jaliensa, który znowu często podłączał się do akcji ofensywnych, lecz nie zawsze był zauważany przez partnerów( sytuacja z pierwszej połowy, jak Melikson z Garguła rozgrywają piłkę na lewej stronie i aż prosiło się o przerzut do Jaliensa) lub dostawał złe podania ( Iliev zbyt długo zwlekał z podanie, przez co zagrał za plecy Holendra i ten wstrzymał akcję). Nie sądziłem, że będę chwalił za grę Jaliensa, no ale jeżeli miałem podstawy aby go krytykować, tak teraz mam podstawy by go pochwalić.

Pozytywy są naprawdę, nie trzeba ich szukać na siłę, bo oglądając wczoraj pierwsze 30 minut można je znaleźć samemu. Owszem problemy pojawiły się później, zbyt duża nerwowość, niedokładność, chaos - nie wiem czym podyktowany, może tym, że Widzew od pewnego momentu nie zajmował się grą w piłkę a symulacją, faulami, dyskusją?

Brakło decydującego ciosu...
Gramy z przewagą jednego zawodnika i niestety wczoraj brakło nam postawienia kropki nad i, wtedy każdy z nas spokojniej oglądałby ostatnie minuty meczu a tak to nerwówka o końcowy wynik.


Negatywy:

Kopanina w II połowie meczu, brak kropki nad i w decydującym momencie przy grze z przewagą jednego zawodnika.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
rafaltwsd
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 28.10.2012, 18:30
NIe odgladalem meczu wiec moze znajdzie sie jakis obiektywny forumowicz ktory oceni ger Romka Q?
Urodziłem się z Białą Gwiazdą w sercu i z nią umrę
Odpowiedz cytując
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 28.10.2012, 18:42
rafaltwsd napisał(a):Wyświetl post
NIe odgladalem meczu wiec moze znajdzie sie jakis obiektywny forumowicz ktory oceni ger Romka Q?
Dwa wyjścia do kontry
tym razem nie deptał
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 28.10.2012, 19:20
rafaltwsd napisał(a):Wyświetl post
NIe odgladalem meczu wiec moze znajdzie sie jakis obiektywny forumowicz ktory oceni ger Romka Q?
Nie wiem czy jestem obiektywny, ale nic nie pokazał. Czyli na plus, bo nie będzie musiał pauzować...
Trzeba jednak uczciwie dodać, że w chwili kiedy wchodził gra się już zupełnie nie kleiła, więc sam nie wiem co mógłby zrobić. Ogólnie - występ nie do oceny.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 28.10.2012, 21:07
Powiedzmy sobie jasno, że według thechrisa wszyscy piłkarze Wisły są zawsze najgorsi, bo ten typ tak ma .. , a stawienie tezy że żaden nie daje nam prawa do skutecznej walki o MP to zwyczajna bzdura, np. według niego Melikson nie miałby pewnego miejsca w każdej polskiej drużynie ligowej , co w sumie pokazuje, że frustracie „kibica-inaczej” mają charakter pozamerytoryczny i w sumie nie dotyczą piłki nożnej. Przypomnę też, że z kilkoma piłkarzami aktualnie u nas grającymi zdobywaliśmy MP co oznacza że są zawodnikami wartościowymi, problemem zaś Wisły są dziury w składzie, wąska ławka, ot kadrę należy rozbudować jakościowymi wzmocnieniami, tyle że do tego trzeba innego dyr. sp. oraz woli Cupiała, na jedno i drugie wypada nam poczekać, a frustracjami "kibica-inaczej" zajmować się nie ma sensu.
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 28.10.2012, 21:31
Bywało, że Melikson nie miał pewnego miejsca nawet we Wiśle. A MP to zdobywaliśmy w meczach rozgrywanych również ponad dwa lata temu. Ostatni mecz z tamtego sezonu miał miejsce ponad 17 miesięcy temu. A pierwszy ponad 26 miesięcy temu. Szmat czasu. Inni nie muszą stać w miejscu w tym czasie. Nie muszą się również cofać w rozwoju jak Wisła. W dwa lata inni mogą pójść całkiem nieźle do przodu. I poszli lub przynajmniej się nie cofnęli. Co zresztą widać widać i po grze i po tabeli.

Proste pytanie... jak bardzo rozwinęli się w ostatnich 17 czy 26 miesiącach Kosecki czy Wszołek? A jak bardzo zatrzymał się lub cofnął w rozwoju Meliskon? Wszyscy mówią i piszą, że to cień zawodnika z tamtego okresu. Który Wiślak grający w meczu z Widzewem w tym okresie zrobił taki postęp jak ww dwójka? To co było 2 lata temu minęło i raczej już nie wróci. Melikson może jeszcze się zbliży do swojego poziomu sprzed dwóch lat (choć raczej nie we Wiśle) ale co z resztą, która nie ma talentu Izrealczyka? Co z tymi, którzy już młodzi nie są? Pareiko, Jaliens, Sobol, Garguła, Iliev, Głowacki to już futbolowa prehistoria. Ambasadorzy. Ci niemłodzi, którzy grali wtedy we Wiśle nigdy już nie otrą się o klasę jaką osiągnęli w mistrzowskim sezonie, który też przyznajmy uczciwie wcale też jakiś super nie był (8 porażek przy aż 11 Legii i Lecha - fajnie się złożyło).

Jestem bardzo szczęśliwym człowiekiem Daleko mi do bycia sfrustrowanym, po prostu opisuje rzeczywistość.
Ostatnio edytowane przez thechris : 28.10.2012 o godz. 21:51.
Odpowiedz cytując
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 28.10.2012, 23:21
thechris napisał(a):
Jestem bardzo szczęśliwym człowiekiem Daleko mi do bycia sfrustrowanym, po prostu opisuje rzeczywistość.
Ty ..jesteś szczęśliwym człowiekiem (!?!) , hahaha, dawno się tak nie uśmiałem ..Możesz pisać, że jesteś z Marsa, Twoje teksty zaś świadczą jednoznacznie że jesteś frustratem, a to co opisujesz to rzeczywistość urojona.

Kadra Wisła według Ciebie nie powinna zdobyć MP w 2011, a zdobyła, Ty zaś obstawiałeś na MP wpierw Amikę Poznań, później kolejne drużyny, tylko nie Wisłę Kraków.

W kolejnym sezonie już gratulowałeś MP Legii i nakazywałeś wręcz jej kibicom otwieranie korków od szampana, a tu takie nieszczęście bo MP została drużyna zaprzyjaźniona z Wisłą czyli Śląsk Wrocław.

Powiedzmy to jasno, nie opisujesz żadnej rzeczywistości, bo teza że Wisła w aktualnej kadrze to ekipa która nie ma prawa być w górnej części tabeli to nonsens, na końcu sezonu zaś po raz kolejny, przeżyjesz kolejne rozczarowanie, bo Wisła będzie wyżej niż tego sobie życzysz i "przewidujesz", a biorąc pod uwagę jak często sie mylisz, to w sumie jestem spokojny o to iż Wisła w tabeli będzie ..dużo wyżej niż zakładają twoje życzeniowe pseudo-analizy, rzecz jasna życząc Wiśle u ciebie jak najgorzej. Masz problem sam ze sobą, cała Twoja obecność na tym forum o tym świadczy… a poruszam ta kwestię, bo żadne kolejne Twoje gęganie, nie zmieni mojej radości ze zwycięstwa nad Widzewem, oraz radości z kolejnych zwycięstw Wisły Kraków, które niechybnie na pohybel jej pseudokibicom, przyjdą niebawem.
Ostatnio edytowane przez milosz : 29.10.2012 o godz. 09:42.
Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 29.10.2012, 12:31
milosz napisał(a):Wyświetl post
Kadra Wisła według Ciebie nie powinna zdobyć MP w 2011, a zdobyła, Ty zaś obstawiałeś na MP wpierw Amikę Poznań, później kolejne drużyny, tylko nie Wisłę Kraków.
Miłosz, kadra Wisły powinna zdobyć MP w 2012 roku, a nie zdobyła. Możemy się licytować. Myślę, że nie tylko umiejętności czysto piłkarskie decydują o tym, gdzie Wisła w tabeli obecnie się znajduje. Decyduje też cała otoczka, sposób traktowania swoich pracowników, kwestia motywacji do pracy, sama technika doboru współpracowników.

Można i owszem być dobrym księgowym, można ciąć koszty, ale przy maksymalnym cięciu kosztów niestety nic dobrego nie dzieje się w klubie. Jest zła atmosfera, gdy tylko rozmawia się o pieniądzach. Jest bardzo zła atmosfera, gdy mówi się tonem takim, jakbyśmy zaraz mieli iść na dno. Z analiz finansowych jasno wynika, że coś tutaj nie gra, że mamy oszczędzanie w takim stylu, jakby ktoś nie chciał już dłużej tego klubu finansować. Może to i lepiej - wyjdzie w praniu, jeśli tylko dowiemy się kto jest tym potencjalnym kupcem.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 29.10.2012, 14:42
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Miłosz, kadra Wisły powinna zdobyć MP w 2012 roku, a nie zdobyła. Możemy się licytować. Myślę, że nie tylko umiejętności czysto piłkarskie decydują o tym, gdzie Wisła w tabeli obecnie się znajduje. Decyduje też cała otoczka, sposób traktowania swoich pracowników, kwestia motywacji do pracy, sama technika doboru współpracowników.
.
Nie zdobyła bo jakiś kretyn zwolnił trenera i zatrudnił pajaca. Skład nie ma tu nic do rzeczy. Masz rację że umiejętności to nie wszystko, Messi też potrafi kopać się po czole. Tylko tego nie robi, bo mu wstyd przed kolegami z drużyny. Kiedy zamiast jeden drugiemu pomagać i motywować do pożytecznej gry, każdy myśli tylko o tym żeby czegoś nie spieprzyć, to z boku wygląda na to że żaden nie potrafi grać. Choć wcale tak nie jest.


Ktos tam orzekł że tylko Chrapek, potrafi rozegrać piłkę. Może i potrafi, ale jeszcze długo powinien za Boguskim buty nosić. Więc płacze że nie ma z kim grać są śmieszne.

Celem powinno być wygranie wszystkich meczy do końca rundy. Jest on moim zdaniem jak najbardziej osiągalny.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 29.10.2012, 13:24
milosz napisał(a):Wyświetl post
.
Powiedzmy to jasno, nie opisujesz żadnej rzeczywistości, bo teza że Wisła w aktualnej kadrze to ekipa która nie ma prawa być w górnej części tabeli to nonsens, na końcu sezonu zaś po raz kolejny, przeżyjesz kolejne rozczarowanie, bo Wisła będzie wyżej niż tego sobie życzysz i "przewidujesz", a biorąc pod uwagę jak często sie mylisz, to w sumie jestem spokojny o to iż Wisła w tabeli będzie ..dużo wyżej niż zakładają twoje życzeniowe pseudo-analizy, rzecz jasna życząc Wiśle u ciebie jak najgorzej. Masz problem sam ze sobą, cała Twoja obecność na tym forum o tym świadczy… a poruszam ta kwestię, bo żadne kolejne Twoje gęganie, nie zmieni mojej radości ze zwycięstwa nad Widzewem, oraz radości z kolejnych zwycięstw Wisły Kraków, które niechybnie na pohybel jej pseudokibicom, przyjdą niebawem.
Gdzie będzie tego nie wie nikt bo pamiętajmy, że przed nami zima i pytania choćby czy sprzedamy Meliksona (oby nie) i kogo posprzedaje konkurencja. To może znacznie zmienić potencjalne szanse na wiosnę i jej przebieg. Dobrze byłoby mieć po 15 kolejkach min. 20 pkt. Wtedy nawet w przypadku kolejnych osłabień myślę, że jakoś byśmy ugrali te 10pkt wiosną. To oczywiście chyba najbardziej pesymistyczny scenariusz.
Oby jednak sprawy poszły w zupełnie innym - o wiele korzystniejszym kierunku dla Wisły.
Odpowiedz cytując
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 28.10.2012, 21:41
Melikson, jeżeli był zdrowy oczywiście, NIGDY nie siedział w Wiśle na ławce.
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 28.10.2012, 21:56
Melikson nie ma z kim grać i to jest największy problem - jeśli zaczniemy grać lepiej jako zespół(co niestety jest mało prawdopodobne) to i on będzie grał lepiej.
Mecz w Łodzi niestety podkreślił wszystkie problemy jakie mamy.
Niestety nawet mając dobry wynik i słabego przeciwnika, nie jesteśmy w stanie dominować no ale 3 punkty są i to jest najważniejsze
Ciekaw jestem meczu z Amicą.Niby grali na prawdę nieźle ale tym ostatnim meczem to przekreślili w zasadzie wszystko.Z nudów gapiłem się i wyglądało to żałośnie.Rywal jak najbardziej do ogrania.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 28.10.2012, 22:01
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Melikson nie ma z kim grać i to jest największy problem.
Zaraz, zaraz... Przecież gra z zawodnikami, którzy dwa lata temu zdobyli MP! To jak to jest, że teraz nie ma z kim grać?!

1q2 napisał(a):Wyświetl post
jeśli zaczniemy grać lepiej jako zespół(co niestety jest mało prawdopodobne)
No niestety :(
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 28.10.2012, 22:21
thechris napisał(a):Wyświetl post
Zaraz, zaraz... Przecież gra z zawodnikami, którzy dwa lata temu zdobyli MP! To jak to jest, że teraz nie ma z kim grać?!
No nie do końca.Z Widzewem to z tego co pamiętam, w pierwszym składzie nie wyszedł żaden z naszych ofensywnych, z mistrzowskiej rundy wiosennej 2011...poza Meliksonem.Zresztą nie ma się co spierać, gołym okiem widać że mimo iż Maor nie jedzie tak z rywalami jak na początku, to nadal robi różnicę.Akurat jego bym się zbytnio nie czepiał, co nie znaczy że jestem zadowolony z jego postawy.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 28.10.2012, 22:25
Obawiam się, że wg thechrisa nie ma w naszej lidze zawodników, którzy graliby o pozycje 1-3... Czytając jego głupawe analizy nie wiem czy śmiać się czy płakać...
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 28.10.2012 o godz. 22:31.
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 29.10.2012, 11:59
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Obawiam się, że wg thechrisa nie ma w naszej lidze zawodników, którzy graliby o pozycje 1-3... Czytając jego głupawe analizy nie wiem czy śmiać się czy płakać...
Są, są. Nie ma ich za wielu ale trochę by się znalazło.

Grantar napisał(a):Wyświetl post
kurde balans to co ty tu prezentujesz to tak jakbyś pisał o drużynie wrogów .[/B]
Tak jak ja przesadziłem z optymizmem w sierpniu tak ty przeginasz w druga stronę ......
Licytujesz się z resztą forum na bycie największym krytykantem ?
Jakim wrogiem? W którym wpisie?

milosz napisał(a):Wyświetl post
jesteś frustratem
Wycieczka osobista.
milosz napisał(a):Wyświetl post
Kadra Wisła według Ciebie nie powinna zdobyć MP w 2011
Kłamstwo. Napisałem, że Wisła zdobywała MP grając 26-17 miesięcy temu i klasa/forma zawodników może się mieć to nijak do obecnych czasów.


milosz napisał(a):Wyświetl post
teza że Wisła w aktualnej kadrze to ekipa która nie ma prawa być w górnej części tabeli to nonsens
Kłmastwo. To byłby nonsens gdybym tak napisał czego oczywiście nie napisałem. Wisła ma prawo być wyżej niż miejsce na które ma skład czyli max 7*. Od wakacji piszę, że każde miejsce ponad to to będzie olbrzymi sukces. Skoro tak napisałem tzn. że dopuszczam taką możliwość, że będzie wyżej.

* - To jest moja ocena. Wg twojej Wisła może mieć skład na ćwierćfinał LM - nie widzę problemu.

milosz napisał(a):Wyświetl post
Wisła będzie wyżej niż tego sobie życzysz
Prowokacja + insynuacje. Oczywiste jest, że sobie życzę aby Wisła była jak najwyżej.

Itd, itd.... Nie chce mi się dalej cytować.
Ostatnio edytowane przez thechris : 29.10.2012 o godz. 12:19.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 28.10.2012, 22:25
moze dlatego Maor nie jedzie z rywali ze już go na wylot znają...przeciez trener druzyny grającej przeciwko Wiśle na bank zaczyna odprawę od analizy gry Maora i zamachów Ivicy.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 28.10.2012, 23:29
..........Amen!
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 29.10.2012, 06:45
Nie ma się co spierać w tym temacie. Wisła wygrała w piątek w pełni zasłużenie. Na uzyskanie korzystnego wyniku jest całe 90 min. Czasem te 1,5h to aż za dużo, bo aż żal patrzeć jak się ktoś męczy bo mu się nie chce, albo nie potafi, a wie że musi coś zrobić, bo tego od niego wszyscy oczekują (znamy to skądś?). Nawet sędziemu ciężej drukować przeciwko mocniejszej drużynie, bo przekręty widać gołym okiem. Szybko zdobyta bramka ustawiła mecz, i dodała wiary w siebie. Biała Gwiazda, bezlitośnie obnażyła braki drużyny okrzykniętej już rewelacją rundy. Widzew bardzo chciał wygrać i dał upust swojej frustracji w niesportowym zachowaniu. Teraz czeka nas kolejny trudny test. Obyśmy wyszli z tego testu z tarczą...
Odpowiedz cytując
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 29.10.2012, 10:41
Tchechris:
Ja byłem optymistą przed tym sezonem.
Opierałem swój optymizm na składzie nie różniącym się dramatycznie od tego mistrzowskiego z 2010 r. ale miałem nadzieję, że młodzi wprowadzą do drużyny świeżość i rywalizację, Głowacki uporządkuje obronę, a jeden z zakupionych napastników okaże się .... dobrym napastnikiem.
Przed sezonem w sparingach dobrze grał Iliev, zdrowy był Meliksen.
Rzeczywistość brutalnie zweryfikowała moje nadzieję.
Co gorsze nadal nie wiem do końca dlaczego, a złośliwe osobniki z forum wiążą to z moją inteligencją i znajomością piłki ... (pozdrawiam np. Wolfyego ).
ALE
KIBIC to człowiek który mimo wszystko patrzy życzliwie na swoją drużynę, ma wiarę że wygra następny mecz ...
kurde balans to co ty tu prezentujesz to tak jakbyś pisał o drużynie wrogów .

Tak jak ja przesadziłem z optymizmem w sierpniu tak ty przeginasz w druga stronę ......
Licytujesz się z resztą forum na bycie największym krytykantem ?

Mam nadzieję że dzięki naszej drużynie będziesz usuwał ze wstydem wpisy opisujące naszych piłkarzy jako kompletnych nieudaczników .. itp.
Ostatnio edytowane przez Grantar : 29.10.2012 o godz. 10:50.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 29.10.2012, 11:26
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Tchechris:
Ja byłem optymistą przed tym sezonem.
I to się nazywa niepoprawny optymista Podobnie myślał Filipiak w zeszłym sezonie
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 29.10.2012, 14:01
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Co gorsze nadal nie wiem do końca dlaczego, a złośliwe osobniki z forum wiążą to z moją inteligencją i znajomością piłki ... (pozdrawiam np. Wolfyego ).[B]
To że nie wiesz ma związek z Twoją inteligencją właśnie.

Postaraj się zrozumieć, że po obejrzeniu meczu Wisły w którym nasi przez 90 minut kopią się po czołach czytam niektóre brednie, to mi się agresor włącza. Nie chodzi o to, żeby pisać że jest źle, tylko - mieć kontakt z rzeczywistością. A jak jakiś mózg (nie Ty) tutaj napisał, że do meczu z Legią powinien być komplet punktów to nie wiedziałem czy śmiać się, czy płakać, bo o coś takiego byłoby trudno nawet w czasach naszej absolutnej ligowej dominacji.

Teraz jest lepiej, ale nie znaczy że dobrze. Oby mecz z Widzewem był potwierdzeniem tendencji wzrostowej, a nie - pojedynczym wyskokiem.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 29.10.2012 o godz. 14:04.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 29.10.2012, 11:15
Hmmm....
Teraz przyszła pora na Meliksona.

Pamiętam jak za czasów Szymka, wszyscy liczyli jego prostopadłe podania w meczu. Potem był płacz i zgrzytanie zębów, że nikt takich piłek nie umie wyprowadzić.

Melikson w każdym meczu rzuca nawet kilkanaście prostopadłych piłek rozpoczynających atak/ostatnie podanie. Mimo, że go już wszyscy w naszej lidze znają, nikt nie jest w stanie go wyłączyć z gry. Zostają tylko faule.

Rzecz w tym, że od jesieni 2011 forma pozostałych graczy ofensywnych jest dramatyczna (tu wyjątkiem był Biton i od wielkiego dzwonu Genkow). Jeżeli nie mamy sensownych skrzydłowych i szybkonożnego napastnika to para wyrobiona przez Meliksona idzie w 70 % w gwizdek. Już nie wspomnę, że w środku - poza Chrapkiem - nie ma nikogo do rozegrania piłki.
c.d.n.
Odpowiedz cytując
Greg1977
Junior Member
 
Od: 08.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 29.10.2012, 11:53
Ludzie zamiast się kłócić, który to zawodnik grał kiedyś lepiej a który gorzej, zwróćcie uwagę na to że cała drużyna gra lepiej, a piłka nożna to gra zespołowa. Od odejścia Probierza widać ewidentny progres w grze całego zespołu i z tego trzeba się cieszyć.
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 29.10.2012, 15:06
Myślę, że temat można zamknąć
Odpowiedz cytując
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 29.10.2012, 15:12
thechris napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że temat można zamknąć
temat można zamknąć, ale ta lista nie zniknie!
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 29.10.2012, 15:16
wlasnie, o co chodzi z tą lista ile kto lat moze dostać za sprzedanie meczu czy wtf ?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 29.10.2012, 15:17
szprotson napisał(a):Wyświetl post
wlasnie, o co chodzi z tą lista ile kto lat moze dostać za sprzedanie meczu czy wtf ?
nie pytaj i ciesz się, że nie dzielisz z nimi szatni / prysznica
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 29.10.2012, 15:20
Skoro nie zamykamy to hmm... Czyżby gol Wisły ze spalonego?

http://imageshack.us/a/img7/2051/wisla2.png
Odpowiedz cytując
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 29.10.2012, 15:31
thechris napisał(a):Wyświetl post
Skoro nie zamykamy to hmm... Czyżby gol Wisły ze spalonego?

http://imageshack.us/a/img7/2051/wisla2.png
trzymając się konwencji powiem tylko, że spalony jak **uj
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:00.