
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
semper fi
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC
Offline |
#151
|
|
Polecam "The Number 23" - po tym filmie można już na całego obliczać wszelkie złe daty w naszej historii
![]() 21 grudnia 2012 ; 20+1+2=23 itp itd ![]() ![]()
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#152
|
|
Tja, lata temu jak laska mnie rzuciła to świeżo po przeczytanych rewelacjach na temat tej liczby ,jakoś pododawałem datę i tez mi wyszło 23
,tyle że liczba ta ma oznaczac coś złego, natomiast z perspektywy czasu, to był jeden z lepszych dnips chcę też dodać że w żadne liczby czy koniec świata w 2012 nie wierze - gdzie oczywiście sam fakt konca ziemi jest oczywisty, tak jak i to że o wiele wcześniej niż on nastąpi - przyjdzie nie jedna katastrofa, która wyzeruje nasz dorobek ludzkości.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 19.03.2009 o godz. 15:27.
![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|
|
semper fi
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC
Offline |
#153
|
|
|
Jako że od tego temat się zaczął, więc:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1348,tit...wiadomosc.html Cytat:
Nawiązując do ostatniego zdania: Cytat:
![]()
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|
||
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#154
|
To w ogóle jest ciekawa sprawa że kara śmierci(poza USA) jest stosowana tylko i wyłącznie w tych krajach w których stosowana być nie powinna, natomiast nie ma jej tam, gdzie są dobre warunki do jej stosowania ![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#155
|
|
taka publiczna egzekucja może miała na celu ostrzec jaka kara czeka za tego typu odrażajace rzeczy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#156
|
|
Puscilbym ta egzekucje w wiadomosciach o 19.30 i podal jeszcze linka do strony na ktorej mozna sobie jeszcze raz obejrzec co spotka kazdego takiego s****ego syna :]
![]()
WISŁA PANY !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2005
Offline |
#157
|
![]()
"NIECH ŻYJĄ ŻOŁNIERZE POLSKIEJ ARMII PODZIEMNEJ"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Gdów
Offline |
#158
|
|
|
semper fi
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC
Offline |
#159
|
|
Całkiem to głupie do końca nie jest...
Ile razy były informacje że z laboratorium wyciekły informacje że ktoś "zgubił" fiolkę z "nowym" wirusem grypy czy coś... Tak samo HIV - co to nagle 50 lat temu ludzie zaczęli posuwać małpki w Afryce a wcześniej tego nie robili? Czemu HIV nie pojawił się 500 lat temu tylko 50 skoro już dawno odkryto że HIV jest wirusem starym jak świat ... chyba że to też pic na wodę. Nie jestem maniakiem teorii spiskowych ale wiem że dla kasy czy nauki ci na wysokich stołkach potrafią wiele poświęcić ![]()
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: R22
Offline |
#160
|
|
"coś w tym jest"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Offline |
#161
|
|
Trzeba przyznać, że bardzo odważna teoria. Jestem skłonny uwierzyć, że niektóre wirusy zostały wynalezione w laboratoriach a nie 'od małpek i świnek', ale to że ma się dokonać masowe ludobójstwo to już bajka jakich mało.
Interesującym jest też teza, że firmy farmaceutyczne są w stanie wyprodukować skuteczne leki na raka czy AIDS, jednak tego nie robią w obawie o straty finansowe. Jestem skłonny w to uwierzyć, ponieważ kasa w obecnym świecie to rzecz najważniejsza (a już na pewno ważniejsza od Nagrody Nobla i splendorów dla lekarza/lekarzy wynajdujących antidota na śmiertelne choroby). ![]()
the end
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#162
|
|
Cytat:
![]()
"Kradzione szczęścia nie daje..."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2005
Offline |
#163
|
A sprzedając leki podtrzymujące życie osoby chorej na raka firmy te działają relacjami długoterminowymi i osoba chora będzie równie drogie leki kupować dłużej. ![]()
"NIECH ŻYJĄ ŻOŁNIERZE POLSKIEJ ARMII PODZIEMNEJ"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Gdów
Offline |
#164
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2005
Offline |
#165
|
Chodź masz racje że jednak osób biednych z rakiem jest dużo niestety. ![]()
"NIECH ŻYJĄ ŻOŁNIERZE POLSKIEJ ARMII PODZIEMNEJ"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#166
|
|
na raka dużo rzadziej chorują południowcy.Poniekąd myślano że ma na to wpływ dietą jednak nie do końca, głownym czynnikiem jest słońce dzięki którego promieniom jest produkowana witamina D w organiźmie której w krajach z największą zachorowalnościa na raka brakuje w organizmach.TO WITAMINA D najlepiej chroni przed nowotworami złośliwymi.15 minut dziennie warto poopalac sie na słońcu a w miesiącach zimowych brac witamine D w kapsułkach oraz jeśc tłuste ryby które zawierają sporo tej witaminy.
http://www.personalliberty.com/news/...tion-19296869/ http://www.yenra.com/wiki/Low_vitamin_D_cancer http://www.healthcastle.com/vitamin-d-cancer2.shtml
Ostatnio edytowane przez AYALA : 05.08.2009 o godz. 13:24.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2009
Skąd: Krynica Zdrój
Offline |
#167
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#168
|
|
Magic Johnson już prawie 20 lat ciągnie z hivem.Ci co nie maja kasy to najwyżej 4-5 latek.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#169
|
|
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/opr...ie_123455.html
Wprowadzić kastracje i kare śmierci chociaż to i tak za mało za takie coś... ![]()
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Gdów
Offline |
#170
|
ja ubolewam z powodu zniesienia kary śmierci w Polsce.. bo w takich przypadkach powinna być stosowana!! |
|
|
|
Member
Od: 12.2009
Offline |
#171
|
|
ale kary śmierci nie można wprowadzić w Polsce bo jesteśmy w Unii Europejskiej..........
zachciało Wam się głosować wszystkim na TAK to macie teraz...krawaciarze w Belgii decydują jakie kary możemy wprowadzać a jakie nie.... |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny
Offline |
#172
|
|
Noo co racja, to racja.. Ale jest lepsza kara od kary śmierci... Dożywotnia izolatka.
![]() KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Gdów
Offline |
#173
|
|
w sumie może i masz rację co do tej izolatki. ale zapewniam Cie że po 20 latach spędzonych w izolatce chlop by się odwołał i by wyszedł. takie mamy prawo polskie. a po wykonaniu kary śmierci raczej nikt się nie odwoła
|
|
|
|
Member
Od: 12.2009
Offline |
#174
|
|
yhm....z naszych podatków mamy utrzymywać m.in gwałciciela rocznego dziecka ?
nie pytam o resocjalizację, bo coś takiego nie istnieje. Ale nie wsadzą go do izolatki na taki okres czasu to raz, a dwa nie wiem czy słyszałeś o gościu co molestował chłopca w Polsce ? Dostał jakiś śmieszny wyrok, wyszedł z pierdla przed terminem za ' dobre sprawowanie '. Potem poszedł do szkoły do której chodził chłopiec którego molestował. Pokazywał wszystkim dzieciom wychodzącym ze szkoły nagie zdjęcia chłopca i opowiadał co z nim robił i rozdawał jego zdjęcia z adresem zamieszkania.... dzieciak ma jakieś 8 lat a potem ten po.......ony zboczeniec zaczął pisać smsy do dziennikarzy tvp w których pisał,że jest teraz opienunem dla dzieci, rodzice mu powierzają swoje pociechy pod ich nie obecność a on je kąpie, karmi, bawi się z nimi.... i opisywał w tych smsach do dziennikarzy jak je dotyka...głaszcze...całuje.... Mało tego, biega po ulicy w swoim mieście z pistoletem gazowym i strzela do ludzi ( ale mówi że do psów które go atakują ).... i co ? że niby do więzienia ma pójść tak ? po co ? powiedz mi tylko po co ? ==== z więzeniem jest ten problem, zę on wyjdzie, i albo zrobi to samo co przed zamknięciem, albo coś gorszego. no bo po 15 latach jak wychodzisz na wolność, ludzie się zmienili, czasy się zmieniły, nie masz raczej mieszkania , nie mówiąc już o pracy. nie wiem jak z kasą, no ale na ile może wystarczyć ? i co ? masz jakieś szanse wyjścia na prostą ? No nie, idziesz sie wyżyć, łapiesz jakąś małolate, robisz jej krzywdę w parku, potem mordujesz i kradniesz pieniądze..... tak często wygląda sytuacja jak jakiś psychol wychodzi na wolność. A to, że gwałcicielami i tymi co molestowali ' w należy sposób ' zajmują kumple spod celi, to ma właśnie jeden wielki minus, wyjdą na wolność i będą starali się ' odkuć ' za to co im robiono w celi...
Ostatnio edytowane przez wegiel : 28.12.2009 o godz. 01:17.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: Olkusz- z tego miasta, rzecz jasna...
Offline |
#175
|
Wystarczy żeby w kryminale go dali na zbiorową celę do recedywy i poinformowali współwięźniów za co siedzi, sprawa sama się załatwi... Zresztą sami zobaczcie, film dokumentalny pt. " Nie sąd cię skaże pedofilu", o tym jak traktują takich s****ysynów w więzieniu http://www.youtube.com/watch?v=dG0HD...layer_embedded http://www.youtube.com/watch?v=rBD-f...eature=related http://www.youtube.com/watch?v=TDB_F...eature=related
Ostatnio edytowane przez simone : 28.12.2009 o godz. 01:41.
![]() ![]() ![]() ![]()
|
|
|
|
Member
Od: 12.2009
Offline |
#176
|
|
no to obejrzyjcie sobie Symetrie. Tam macie m.in o pedofilu który trafia do więzienia.
albo napisałem simone coś wyżej, że to ' zajęcie się pedofilem ' ma jeden wielkie - |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków (AD 1954)
Offline |
#177
|
|
CZY KARA ŚMIERCI JEST KARĄ SPRAWIEDLIWĄ?
W tym miejscu chciałbym wysłuchać tych, którzy na prawdę mają w tej kwestii do powiedzenia więcej niż "tak" lub "nie". Ja sam mam wiele wątpliwości...nawet dużo...ale czy należy stanowczo przywrócić Karę Śmierci jako sprawiedliwą karę za morderstwo dokonane z premedytacją - podkreślam - z premedytacją. Izolacja przestępcy, który jest tak zdemoralizowany, że planuje i z zimną krwią zabija człowieka jest niewykonalna. Nawet jeśli osądzono by trzymać go w pojedynczej celi to i tak należy zapewnić mu lekarza na wypadek choroby, co rodzi niebezpieczeństwo że weźmie go jako zakładnika lub zabije dla rozrywki - i tak ma dożywocie, więc co mu zależy? W przypadku zbrodniarzy działających w grupach przestępczych możemy być pewni, że pozostali członkowie grupy będą dokonywali kolejnych morderstw, by wymusić na władzach państwowych wypuszczenie skazanego. Kara śmierci jest moralna i powoływanie się przez niektórych na argumenty typu "tylko Bóg daje życie i tylko On może je odebrać" świadczy tylko o kompletnej ignorancji stosujących ten argument. Bóg w Księdze Wyjścia mówi wyraźnie: Wj 21:14 "Jeśli zaś ktoś posunąłby się do tego, że bliźniego zabiłby podstępnie, oderwiesz go nawet od mego ołtarza, aby ukarać śmiercią." Jest też głęboko niemoralne, by zbrodniarz żył kilkadziesiąt lat mając zapewnione lokum, wikt, opierunek i lekarza, podczas gdy rodziny i przyjaciele jego ofiar musieli mu te wszystkie dobra poprzez podatki opłacać. Przywrócenie kary śmierci nie będzie przyczyną wykonania ani jednego wyroku śmierci. Przyczyną będą sami mordercy. Weźmy takie porównanie - w pobliżu przebiega linia kolejowa. Wiem, że jeżdżą tamtędy pociągi, a mimo to kładę głowę na tory i pociąg mi ją odcina. Kto jest winny? Maszynista? Zawiadowca stacji? Człowiek który układał rozkład jazdy? A może właściciel kolei? NIE! Winien jestem ja sam - położyłem głowę na torach. Tak samo jest z mordercą - wie, że obowiązuje Kara Śmierci, a mimo to morduje. Sam wtedy wybiera swój los. To tyle na dzisiaj...polemiki raczej nie będę prowadził...ale chętnie będę śledził dalszą dyskusję. ![]()
WISŁA KRAKÓW – MISTRZ POLSKI…1927, 1928, 1949, 1950, 1978, 1999, 2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011…cdn.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Offline |
#178
|
|
ja bym zastosował cięzkie prace społeczne, tak żeby taki więzień sam zarobił na siebie...a nie tak jak jest teraz, że na więżniów idzie więcej kasy jak na dzieci z domów dziecka.
![]()
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los Od jakiego ich nic nie wyzwoli Bo zabije ich las Rąk co klaszczą na czas W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli Patrz jak piją i żrą Twoją żywią się krwią I żonglują słowami twych pieśni Lecz nic nie śni im się A najlepiej wiesz że Nie istnieje wszak to co się nie śni. Jacek Kaczmarski |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Gdów
Offline |
#179
|
|
STARY WIŚLAK bardzo mądrze mówisz. ja do tego dodałbym tylko tyle, że oprócz morderców dodałbym do tego grona właśnie pedofili i gwałcicieli (jeżeli robili to w sposób wyjątkowo brutalny i seryjny. mowię o tych ostatnich)
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?
Offline |
#180
|
Wj 20:13 "Nie będziesz zabijał" ![]()
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|