The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
MicK
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#151
Stary 20.01.2009, 12:31

No i krucyfiks, z tego przydkiego kaczatkątka chyba wyrośnie łabędź

Wiem że po wyglądzie bolidów nie ma sensu oceniać ich możliwosći jednak czuję że w pierwszych wyścigach kolejność zespołów powinna wyglądać następująco
PS: zwróćcie uwagę na naklejkę "Uwaga, wysokie napięcie"

1. Brzydkie kaczątko

2. Mclaren

3. Ferrari

4. Toyota

5. Williams

6. Renault

7. Red Bull
8. Red Bull
9. Indianie

10.Ci zieloni

Może Renault zbyt nisko oceniam, wkońcu aero przepuśćili przez drugi co do wydajnośći komputer w F1 Xtreme X2. Silniejszą maszynę mają tylko w BMW, Albert 3 następce Albert 2, też giganta.

Ferrari dość nisko ponieważ wciąż borykają się z wieloma problemami natury technicznej.
Ostatnio edytowane przez MicK : 20.01.2009 o godz. 12:42.
Odpowiedz cytując
misiak_abg
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#152
Stary 24.01.2009, 20:35
Na pierwszy rzut oka to auta wyglądają prawie identycznie
Jedynie toyota ma dziwny nochal, ale mogą mnie oczy mylić. Jedno jest pewne - różnią się kolorem - to widać Jednakże sądzę że mister F1 to Mc.

Co klasyfikacji w sezonie 2009 to myślę że czołówka będzie taka:
1. Ferrari - doświadczenie,
2. BMW - bo wcześnie zaczęli przygotowania,
3. Renault - bo mają Alonso,
4. Mc - bo tym razem konstrukcja bez "pomocy" Ferrari

Powody może mało konkretne ale może i się sprawdzą.

Mam nadzieję że w nowym sezonie czekają nas niespodzianki i na metach poszczególnych GP będzie misz masz a nie tylko wymiana F z Mc etc
Odpowiedz cytując
MicK
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#153
Stary 30.01.2009, 20:54

Honda mogła by wystartować w tym roku w swoim modelu z '93 roku. tylko trochę zawęzić tylne skrzydło...

no i mażną coś zielojnego na nim.
Odpowiedz cytując
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 12.02.2009, 22:13
http://globoesporte.globo.com/Esport...A+EXHONDA.html

Wygląda na to, że jednak stajnia Hondy wystartuje w F1. Tylko na następny sezon. Paradoksalnie wynika to ponoć po części z... oszczędności. Zamiast zwalniać pracowników Honda utrzyma ich do końca trwania umowy.

No ale najważniejsza jest kasa z Petrobras, sponsora Bruno Senny. Jednak nazwisko robi swoje.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 28.03.2009, 07:34
Dziś pierwsze kwalifikacje. Nowy sezon, z nowymi - głupimi zasadami. Punkty praktycznie się nie liczą w walce o mistrzostwo - tylko zwycięstwa.

Z perspektywy Kubicy to raczej zła wiadomość. Podobnie jak brak KERS-u w jego bolidzie. Widać, kto w BMW jest najważniejszy i kogo poświęcono w zeszłym sezonie - by w tym odnosić sukcesy.

Cóż, zobaczymy jak Nick the Dick sobie dzisiaj poradzi. Bo na treningach, podobnie jak Kubek nie zachwycał.

No i ten kretyński dyfuzor... Choć dzięki niemu będzie trochę śmiechu. Szczególnie jakby wyścig wygrał Button albo Barrichello.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 28.03.2009, 08:03
Punktowanie jest po staremu. Robert 4.
Odpowiedz cytując
Kejt
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#157
Stary 28.03.2009, 08:06
Pierwszy Button, szok normalnie.
Wisła Kraków i wszystko jasne .
Odpowiedz cytując
Kordel_Walker
Banita
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 28.03.2009, 08:09
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Punkty praktycznie się nie liczą w walce o mistrzostwo - tylko zwycięstwa.

.
Dokładnie tak jak powiedział 4fun punktowanie po staremu, więc ciułacze punktów jak nasz Robert mają większe szanse. Najlepszy w tym sezonie powinien być płacz Hamiltona - dziś ledwo, ledwo 15! Brawo Robert. Brawn Gp poza zasięgiem...
Odpowiedz cytując
Silvestro
Senior Member
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#159
Stary 28.03.2009, 08:16
Brawo Robert ! Przyznam się,że jestem pozytywnie zaskoczona, bo nie spodziewałam się takiego rezultatu.
Układ pierwszej 10 trochę szokujący, ale dopiero jutrzejszy wyścig zweryfikuje dzisiejsze zadziwiające wyniki.
Mała satysfakcja - to miejsce zarozumiałego Nicka -
Ostatnio edytowane przez Silvestro : 28.03.2009 o godz. 08:19.
Odpowiedz cytując
Kordel_Walker
Banita
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 28.03.2009, 08:20
Silvestro napisał(a):Wyświetl post
Brawo Robert ! Przyznam się,że jestem pozytywnie zaskoczona, bo nie spodziewałam się takiego rezultatu.
Układ pierwszej 10 trochę szokujący, ale dopiero jutrzejszy wyścig zweryfikuje dzisiejsze szokujące wyniki.
O ty ty jesteś dziewczyną - miłe zaskoczenie - kiedyś myslałem, że silvestro to jakiś homo
Odpowiedz cytując
atomek21
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#161
Stary 28.03.2009, 08:29
brawo Robert!

wg mnie Robert wcale nie jest ciułaczem punktów, wydaje się tak wszystkim bo jest regularny, ale gdy rok temu w pierwszej połowie sezonu BMW jeszcze pracowało nad rozwojem bolidu, zawsze był w czołówce, czyli zdobywał wiele pkt. Czy gdyby cały czas wygrywał też powiedzielibyście że jest ciułaczem bo regularnie zdobywa 10 pkt? wiele osób ma takie wrażenie, bo rok temu często zdobywał małe ilości pkt, ale chyba lepiej zdobyć 1 pkt za 8 miejsce niż nie dojechać prawda?
Odpowiedz cytując
Silvestro
Senior Member
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#162
Stary 28.03.2009, 08:44
Kordel_Walker napisał(a):Wyświetl post
O ty ty jesteś dziewczyną - miłe zaskoczenie - kiedyś myslałem, że silvestro to jakiś homo
Silvestro to jest mój kot Rozkład jazdy na 2009 r.

Terminarz 2009
termin godz. Grand Prix miasto

29.03 08:00 GP Australii Melbourne -
05.04 11:00 GP Malezji Kuala Lumpur -
19.04 09:00 GP Chin Szanghaj -
26.04 14:00 GP Bahrajnu Sakhir/Manama -
10.05 14:00 GP Hiszpanii Barcelona -
24.05 14:00 GP Monako Monte Carlo -
07.06 14:00 GP Turcji Stambuł -
21.06 14:00 GP Wielkiej Brytanii Silverstone -
12.07 14:00 GP Niemiec Nuerburg -
26.07 14:00 GP Węgier Budapeszt -
23.08 14:00 GP Europy Walencja -
30.08 14:00 GP Belgii Spa -
13.09 14:00 GP Włoch Monza -
27.09 14:00 GP Singapuru Singapur -
04.10 07:00 GP Japonii Suzuka -
18.10 18:00 GP Brazylii Sao Paulo -
01.11 12:00 GP Abu Zabi Abu Zabi
Odpowiedz cytując
szarkoz
Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 28.03.2009, 09:09
Kwalifikacje to żaden szok. Jeśli pozwala się 3 zespołom jeździć na nielegalnej konstrukcji to co się dziwić, że osiągają takie wyniki. W każdym razie brawa dla Roberta, start z drugiej linii to świetny wynik i jutro są szanse na podium.
Powód: błąd
Ostatnio edytowane przez szarkoz : 28.03.2009 o godz. 09:10.
If you have a closed mind do the same with your mouth.
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 28.03.2009, 09:09
Kejt napisał(a):Wyświetl post
Pierwszy Button, szok normalnie.
To pokazuje, że w stawce kierowców F1 wszyscy są znakomitymi kierowcami i każdy z nich kiedy dostaje bardzo dobrze przygotowany bolid bez problemu wygrywa lub notuje bardzo wysokie miejsca w kwalifikacjach, nie sądzę, żeby to był przypadek, tym bardziej, że Brawn na treningach spisywał się elegancko.

Mnie tam cieszy, że tych buraków z McLarena nie było w czołowej dziesiątce, .

Kubica - klasa sama w sobie. Jak się BMW nie rozleci to ma ogromne szanse na pudło.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując
gackos
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Niegoszowice / Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 28.03.2009, 09:16
Zobaczymy jeszcze jakie mają obciążenie paliwem. Dla mnie dzisiejsze kwalifikacje pokazały, że w tym sporcie w 90% liczy się samochód, bo w tamtym sezonie i Button i Barrichello nie kwaliikowali się do 2 rundy, a teraz przy szybkim bolidzie je wygrywają. Chociaż dzisiaj Robert pokazał, że jako kierowca jest jednym z lepszych

Ps. Popieram Wojtka, też strasznie nie lubię McLarena, a szczególnie gwiazdorka Hamiltona, który nieraz pokazał jak chamsko na torze potrafi się zachować.
Ostatnio edytowane przez gackos : 28.03.2009 o godz. 09:20.
Odpowiedz cytując
Silvestro
Senior Member
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#166
Stary 28.03.2009, 09:21
[QUOTE=szarkoz;699903]Kwalifikacje to żaden szok. Jeśli pozwala się 3 zespołom jeździć na nielegalnej konstrukcji to co się dziwić, że osiągają takie wyniki.

Oj widzę,że jesteś lepiej zorientowany niż zespół sędziowski FIA To może zdradź nam skąd czerpiesz takie informacje i który to paragraf regulaminu zabrania używania dyfuzorów?
Odpowiedz cytując
gackos
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Niegoszowice / Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 28.03.2009, 09:28
Ja się cieszę, że nareszcie ktoś przechytrzył i utarł nosa potencjalnym faworytom i to jeszcze przez umiejętne wykorzystanie przepisów. W końcu poziom się wyrówna, a inne zaspoły będą musiały dążyć do ulepszenia swoich bolidów. Mam nadzieję, że Robercik jakoś się z tym wszystkim poradzi, a szanse na pewno ma, bo jest chyba najrówniej jeżdżącym kierowcą ze stawki.
Odpowiedz cytując
Coolpick
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#168
Stary 28.03.2009, 09:45
Po tym, jak FIA uznała ten dyfuzor za dozwolony, kwestią czasu jest, aż wszystkie zespoły zamontują podobny w swoich bolidach. Nie ma bowiem wątpliwości, że dzięki niemu osiąga się wg mnie ok. 0,5 sekundy lepsze wyniki na jednym okrążeniu. Cieszy to, że Kubica mimo braku KERSu i 'poszerzonego' dyfuzora potrafił dotrzymać tempa, może nie Brawn GP, ale Toyocie i Williamsowi, to nastraja optymistycznie na dalszą część sezonu. Tak jak mówię, po GP w Australii pozostałe zespoły zaczną ostro testować te dyfuzory w tunelach aerodynamicznych, bo dają one ogromną przewagę przyczepności, jak się przyglądniecie te 3 zespołu na praktycznie każdym zakręcie mogą o wiele szybciej przyspieszać.
Odpowiedz cytując
Kordel_Walker
Banita
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 28.03.2009, 09:52
Może ktoś powiedzieć co to są dyfuzory - zmodyfikowany tylni spojler I czy Button i Barichello mają Kers?
Odpowiedz cytując
gackos
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Niegoszowice / Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#170
Stary 28.03.2009, 10:01
Kordel_Walker napisał(a):Wyświetl post
Może ktoś powiedzieć co to są dyfuzory - zmodyfikowany tylni spojler I czy Button i Barichello mają Kers?
Cytat:
Tajemnicze urządzenia to rozszerzające się kanały regulujące przepływ powietrza wydostającego się spod samochodu. Normalnie powietrze wciskające się pod pędzący samochód jest "szybsze" niż powietrze otaczające bolid. Dyfuzor wyrównuje te prędkości i zapobiega turbulencjom. Samochód dzięki temu może jechać szybciej i płynniej.
Z tego co pamietam system KERS mają tylko Ferrari, McLaren, chyba Renault oraz Heidfeld.
Odpowiedz cytując
Silvestro
Senior Member
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 28.03.2009, 10:08
Pierwsza szóstka z kwalifikacji nie korzystała z KERS.
Odpowiedz cytując
Kordel_Walker
Banita
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#172
Stary 28.03.2009, 10:10
gackos napisał(a):Wyświetl post
Z tego co pamietam system KERS mają tylko Ferrari, McLaren, chyba Renault oraz Heidfeld.
możesz powiedzieć czy bolidy, które nie maja dyfuzorów beda mogły je w trakcie sezonu zamontowac? Czy budowa auta jest "zaklepana" i nie mozna już nic zmieniać?
Odpowiedz cytując
szarkoz
Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#173
Stary 28.03.2009, 10:10
Silvestro napisał(a):Wyświetl post
[...]który to paragraf regulaminu zabrania używania dyfuzorów?
Wiesz co to w ogóle jest dyfuzor? Wszystkie zespoły ich używają i nie wyobrażam sobie jakiegokolwiek współczesnego wyścigowego bolidu bez niego.

Kwestia leży w tym, że zgodnie z regulaminem FIA na 2009 rok dyfuzor ma mieć identyczną wysokość nad ziemią (jak mi się zdaje) w zarówno elementach bocznych jak i w części centralnej (150mm). Jak się przyjrzeć tyłowi bolidu BMW, McLarena czy Ferrari, wszystkie "listewki" u dołu są takiej samej długości. Tymczasem Brawn, Toyota i Williams podnieśli karoserię bolidu po środku, dzięki czemu środkowa część dyfuzora się wydłużyła. To zaowocowało znacznym zwiększeniem przyczepności, co teraz widać po czasach uzyskiwanych przez te zespoły.

14 kwietnia FIA rozpatrzy apelację Ferrari, RBR i Renault.
If you have a closed mind do the same with your mouth.
Odpowiedz cytując
Shizuke
Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#174
Stary 28.03.2009, 10:49
"14 kwietnia FIA rozpatrzy apelację Ferrari, RBR i Renault."

Czemu nie ma w tej grupie BMW ? Chca sobie tez taki dyfuzor jak Brawn zalatwic czy co
Odpowiedz cytując
Silvestro
Senior Member
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#175
Stary 28.03.2009, 11:22
[QUOTE=szarkoz;699925]Wiesz co to w ogóle jest dyfuzor? Wszystkie zespoły ich używają i nie wyobrażam sobie jakiegokolwiek współczesnego wyścigowego bolidu bez niego.

Oczywiście chodziło mi o przerobiony dyfuzor ( skoro interesuję się sportami motorowymi raczej trudno było by nie wiedzieć co to jest). Gdyby wprowadzone zmiany naruszały regulamin, sędziowie z FIA , nie mieliby cienia wątpliwości - szczególnie ,że chodziło o zespoły nie mające siły przebicia (patrz Ferrari) - i 3 teamy byłyby zdyskwalifikowane.
Dwa lata temu była afera z deską podłogową Ferrari i też zakończyło się to bez konsekwencji.
Odpowiedz cytując
misiak_abg
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#176
Stary 28.03.2009, 13:29
http://f1.wp.pl/kat,1775,title,GP-Au...wiadomosc.html
no i wszystko jasne:/

Kubek zjedzie na tankowanie a czołówka ucieknie (o ile brawn się nie rozsypie i wytrzyma do mety). Jak dobrze pójdzie, to RK wyląduje na 8 miejscu.
Hamilton pojedzie z ostatniego miejsca bo wymienił skrzynię biegów.

Klasyfikacje niezwykle ciekawe, kto wie może tak już pozostać do końca sezonu. I będzie można ponarzekać że tym razem ciągle brawn na pierwszych miejscach..
Ale prawdziwy wyścig dopiero jutro to się zobaczy jak ta niespodzianka klasyfikacji sobie poradzi
Powód: brawn a nie brown:)
Ostatnio edytowane przez misiak_abg : 28.03.2009 o godz. 22:52.
Odpowiedz cytując
KamAr
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#177
Stary 28.03.2009, 14:21
Co do teamu Brown, to jakoś nie widzę ich na pierwszych miejscach. Wiem, że trudno ocenić tą ekipe, ale wydaje mi się, że McLaren i Ferrari znów będą najlepsze, tuż za nimi BMW.
Odpowiedz cytując
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#178
Stary 28.03.2009, 14:41
gackos napisał(a):Wyświetl post
Zobaczymy jeszcze jakie mają obciążenie paliwem.
No właśnie. Brawnowi potrzebny jest rozgłos. Wiadomo, że mają bardzo dobry bolid, przygotowany jeszcze przez Hondę. Ale czy na tyle dobry, by bezproblemowo wygrać wszystkie sesje kwalifikacyjne?

Możliwe, że jednak mieli mniej paliwa, niż inni. Im zdobycie tylko PP się opłaca, bo szukają sponsora - więc muszą być w centrum uwagi.

Bardzo jestem ciekawy postawy Brawna w wyścigu. Liczę, że jednak dwójka ich pilotów będzie w ścisłej czołówce. Wiadomo, że raczej na mistrza szans nie mają, bo brak pieniędzy na dalsze rozwijanie bolidu.

Cytat:
Dla mnie dzisiejsze kwalifikacje pokazały, że w tym sporcie w 90% liczy się samochód, bo w tamtym sezonie i Button i Barrichello nie kwaliikowali się do 2 rundy, a teraz przy szybkim bolidzie je wygrywają.
Dokładnie. W dodatku należy pamiętać, że obaj panowie to nie ogórki - każdy z nich ma spore osiągnięcia i po prostu kiepski bolid powodował, że nie mieli szans na dobre miejsca.

Z drugiej strony widać też, że te 10% robi różnicę. W końcu Nick się do finałowej 10 nie dostał, dopiero po dyskwalifikacji Toyoty wskoczył na 9 pole startowe.

Tyle, że w Australii da się wyprzedzać i może się okazać, że Heidfeld nieźle na tym wyjdzie. 9 miejsce to niezła pozycja wyjściowa do ataku, szczególnie jak ma się szybki bolid. A KERS sa mu możliwość wyprzedzania na prostych tych pilotów, co KERSu nie mają - w tym i naszego Roberta.

Cytat:
Popieram Wojtka, też strasznie nie lubię McLarena, a szczególnie gwiazdorka Hamiltona, który nieraz pokazał jak chamsko na torze potrafi się zachować.
W studiu Polsatu sugerowali, że problem McLarena jest poważny. Tu nie wystarczy dorzucić dyfuzor, błędy popełniono w budowie bolidu. A w ciągu sezonu nie ma testów. Więc Angole mogą długo pozostać poza czołówką - co spowoduje, że straty będą nie do odrobienia.

Bo że Hamilton i Kovalainen w końcu będą walczyć o zwycięstwa w GP, w to chyba nikt nie wątpi. Pytanie tylko, kiedy się to stanie.

PS. Jednak Button i Barrichello mają dosyć ciężkie bolidy! To niesamowite, jedyne więc o co musi się obawiać ich team to niezawodność bolidu.

PS2. Biorąc pod uwagę wagę bolidu Roberta to wynik nie jest rewelacyjny. No ale musi ryzykować - bez KERS musi liczyć na odskoczenie na początku wyścigu. Tylko czy w przypadku Barrichello i Buttona jest to możliwe? Ich bolid w tym momencie wygląda, jakby był z innej planety.

PS3. Fisichella znowu zatankował na full, a potem będzie blokował swoim zadkiem pozostałych, którzy zjadą do boksu. W tym pewnie i Kubicę. Cóż, Włoch nie umie robić nic innego.

PS4. Niestety Heidfeld ma o wiele lepszą sytuację, choć to nie jego zasługa, a rodziców i genów. Dzięki niższej wadze ma KERS, do tego taktyka zakładała jazdę na cięższym bolidzie... Ciężko może być Robertowi na koniec wyścigu być przed kolegą z zespołu.
Powód: są znane wagi poszczególnych bolidów
Ostatnio edytowane przez flamengista : 28.03.2009 o godz. 15:05.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując
brasilia79
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 28.03.2009, 14:52
jakby ktoś nie wiedział
Waga bolidów (w kilogramach) według numerów startowych:
1. Lewis Hamilton 655
2. Heiki Kovalainen 690,6
3. Felipe Massa 654
4. Kimi Raikkonen 655,5
5. Robert Kubica 650
6. Nick Heidfeld 691
7. Fernando Alonso 680,7
8. Nelson Piquet 694,1
9. Jarno Trulli 660
10. Timo Glock 670
11. Sebastien Bourdais 662,5
12. Sebastien Buemi 675,6
14. Mark Webber 662
15. Sebastian Vettel 657
16. Nico Rosberg 657
17. Kazuki Nakajima 612,5
20. Adrian Sutil 684,5
21. Giancarlo Fisichella 689
22. Jenson Button 664
23. Rubens Barrichello 666,5
Odpowiedz cytując
Kordel_Walker
Banita
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#180
Stary 29.03.2009, 08:36
Ale pech. Kubica out...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:08.