
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#121
|
|
Na Lechii wymieniają murawe po tym co zobaczyli w piątek.
![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#122
|
|
Nie można tego było zrobić wcześniej? Niech wezmą przykład od nas jak się powinno dbać o murawę bo to chyba teraz najlepsza w lidze.
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#123
|
Wymiana murawy uwarunkowana jest od kilku czynników m.in temperatury. To nie jest łatwy proces, jakby się mogło wydawać ![]() ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#124
|
|
Na kartoflisku nie da się grać szybko piłką. Tak po prostu.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno
Offline |
#125
|
|
Najlepsza murawa ponoć jest w Białymstoku, a zaraz na drugim miejscu u nas
![]() ![]()
What's new?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2011
Offline |
#126
|
|
Białystok... Polski biegun zimna... Najlepsza trawa w Polsce...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#127
|
|
Czy ta murawa była wymieniana od czasu Euro? Półtora roku trwałości wydaje się być niezbyt dobrym wynikiem...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Offline |
#128
|
|
Gdyby Stilic strzelił do przerwy gola (zamiast prawą nogą prawie podawać bramkarzowi powinien huknąć z lewej) i nie narzekalibyśmy na stan murawy tylko cieszyli z 3 pkt
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2011
Offline |
#129
|
|
Wychodzi na to, że ten punkt w tej kolejce to jednak przypuszczalnie będzie odrobiony, a nie jak się zanosiło dwa kolejne stracone do Legii (ponoć niemal na pewno walkower).
Btw - trochę brakuje tu tematu osobnego o ekstraklasie ogólnie (inne mecze, inne zespoły), bo nie widzę takiego nigdzie. Edit : Dzięki, tak to jest jak się wchodzi tylko przez zakładki do części forum. <facepalm> Powód: udzielona informacja
Ostatnio edytowane przez forthy : 02.03.2014 o godz. 21:15.
|
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#130
|
http://wislakrakow.com/forum/showthr...66#post1351266 Słabo szukasz ![]() ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów
Offline |
#131
|
Bądźmy obiektywni. Ja bym tam nie płakał gdybyśmy na wyjazdach zdobywali średnio 2 pkty na mecz (jak dotąd na wiosnę). Jeśli chodzi o murawę to ciesze się że obyło się bez kontuzji ... np takiej jakiej doznał bramkarz Korony gdy poślizgnął się przy wybijaniu piłki. Za 2 tygodnie o tym meczu wszyscy zapomną.
Ostatnio edytowane przez Grantar : 02.03.2014 o godz. 21:47.
![]()
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#132
|
|
Przypomnijcie mi jaka murawa była podczas meczu Wisła-Lazio i jak wyglądała gra? (różnica klas piłkarzy ma tu niewielkie znaczenie)
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
#133
|
|
W swietle tego jaką chujnię prezentujemy na wyjazdach, za poziom, murawę winił bym najmniej.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#134
|
|
Obecna Wisła to jeszcze nie jest produkt końcowy i w tej rundzie nim nie będzie. Nie oczekujcie polotu, finezji i ładnej gry. Cieszcie się z każdego punktu, tym bardziej na wyjeździe. Wiem, że niektórzy widzą nas jako mistrza, ale spokojnie. Na razie wszystko wisi na włosku, na najbliższy mecz będziemy mieli do dyspozycji 11 zdrowych, doświadczonych zawodników +4 młodzików z których żaden nie rozegrała 10 pełnych meczy w naszej lidze. Jak pojawią się kontuzje to szybko zejdziemy na ziemię. Jak ktoś przez zimę nabrał apetytu i oczekiwał, że będziemy grali jak Barca to teraz sam jest sobie winien. Wiem, że dużo jest do poprawienia, ale patrząc sumarycznie 7 ptk w 3 meczach to dobry wynik przy takiej kadrze. Na razie trzeba cieszyć się z tego, że jesteśmy efektywni.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|