
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#121
|
|
Jovanovic na ławce
Biton na ławce... nieźle :] |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Skąd: Kraków
Offline |
#122
|
|
To wygląda jak sabotaż.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#123
|
|
Wydaje się że trzeba się skupić już na meczu z Widzewem bo dziś z takim składem to lepiej na boisko nie wychodzić bo wstyd będzie. Nie wiem czym przekonuje Moskala Jirsak ale ten chłop jest beznadziejny. Boguskiego to zniaszczą obrońcy Śląska. Genkov nie powąchał piłki od 4 miesięcy. Lamey, Paljic, Diaz na obronie = katastrofa. BYleby tylko jakiegoś blamażu nie było...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#124
|
|
jaki skład ... :(( żal mi tych wszystkich naszych grajków co siedzą na ławie, Biton, Małecki, Jovanovic ;/
Zobaczymy jak to będzie skład jest pewną niespodzianką zobaczymy czy szczęśliwą czy pechową ![]()
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
- 1906 poparcia ikon Wisły Kraków S.A. Arek Głowacki za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy Tomasz Frankowski za 253 występy / 156 bramek Paweł Brożek za 246/ 110 bramek Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#125
|
|
Jest Lamey ,jest dobrze !
dla Slaska. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: katowice
Offline |
#126
|
|
oj Maasknt byl zly, faworyzowal Holendrow
jest Moskal i tez na nich stawia i jakos oburzenia nie widze? ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2011
Offline |
#127
|
|
Już wyjaśniam czemu skład jest bardzo odpowiedni
Lamey a Jovanovic - Marko słaba forma, natomiast lamey jest w formie, po drugie ten holender znajduje sie w sytuacjach to strzelenia gola, a na tym na zależy. Biton a Genkov - w meczu z Górnikiem musieliśmy grać środkiem, ponieważ biton ani wysoki ani świetnie grający głową i słabszy fizyczny, tutaj mamy szanse w ataku na wygranie główki a to może być szansa. Mały - nie zagra przez 90 minut, myślę tu że będzie mógł wejść po przerwie za kogoś z dwójki Tomasa a także za Gervasio |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Offline |
#128
|
|
Biton, Jovanovic i Małecki na ławce. O ile trzeciego z nich zaczynającego mecz na ławce jestem w stanie zrozumieć (po dłuższej kontuzji) to już kompletnie nie rozumiem czemu dwóch pierwszych nie gra od 1 minuty...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2003
Offline |
#129
|
Człowieku co Ty pier*olisz za przeproszeniem?! Biton ma 185 cm wzrostu, a Genkov 186 cm. Różnica JEDNEGO cm! Uważasz, że to zrobi różnicę? Jeden centymetr? Myślałem, że instynkt strzelecki, umiejętność ustawiania się w polu karnym powinien decydować o pierwszym składzie lub o ławce. A nie JEDEN cm różnicy we wzroście... "Żeś pan jest znawca futbolu...." ![]()
czy wygrywasz czy nie, zawsze ja kocham Cie
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#130
|
![]()
Bednarz=Landryna=......
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#131
|
|
Moim zdaniem Lamey jest lepszy od Jovanovicia, który był najsłabszy na boisku w meczu z Górnikiem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2008
Offline |
#132
|
|
Skład delikatnie mówiąc głupi !!! Jak w bardzo ważnym meczu który zdecyduje o tym czy będziemy się jeszcze liczyli w walce o Mistrzostwo można narobić takich zmian
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#133
|
|
Ja tam wierze w dobry mecz ze strony Wisły,bo juz nie raz skzana na pozarcie to udawadniła....ze to jednak Wisła
![]()
Bednarz=Landryna=......
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: KRAKOW
Offline |
#134
|
|
po co Wisla cofa pilke do obroncow jesli ma ja na 30 metrze czy oni potrafia konstruowac akcje tylko od obroncow
![]() "W tym burdelu, jakim jest polski futbol, nic mnie już nie dziwi" ![]() Jan Tomaszewski |
|
|
|
bananowy chłopiec
Od: 07.2006
Offline |
#135
|
|
Remis nic nam nie daje.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#136
|
|
Póki co nieźle.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#137
|
|
Dobrze na razie Wisła. Jak dotychczas ktoś nie widzi postępu, to gratuluję
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#138
|
|
Hmm.. Gra lepsza niż wynik. Drużynie brakuje pewności siebie, dlatego ciężko będzie to wygrać.
E: Boguski gra dramatycznie. Dawno nie widziałem tak zabłąkanego gracza na tym poziomie rozgrywek.
Ostatnio edytowane przez thechris : 25.11.2011 o godz. 21:28.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#139
|
|
bardzo dobrze to wyglada! w koncu gramy pilka, brakuje tylko bramki i bedzie pieknie!
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2008
Offline |
#140
|
|
Nie zachwycajcie się jeszcze tak tą grą ponieważ nie mieliśmy żadnej setki a przecież ten mecz musimy wygrać a bez dogodnych sytuacji się to nie uda .
ja napiszę tylko ,że mam inne zdanie jednak nie zapominajmy ,że Jovanović jest nominalnym środkowym obrońcą i co wg Ciebie Diaz też jest lepszym stoperem od Marko ? Biton "wg mnie" też lepiej radziłby sobie na skrzydle od Boguskiego i ogólnie jest lepszym piłkarzem i ciągle nie rozumiem tych decyzji personalnych . Co do gry - owszem jest dobra , bez fajerwerków ale ok jednak nawet jak wygramy dalej będę twierdził że z Bitonem i Marko w składzie mamy większy potencjał .
Ostatnio edytowane przez fanfan : 25.11.2011 o godz. 21:33.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2011
Skąd: Dobczyce
Offline |
#141
|
|
A wszyscy Moskala brali na stracenie. Brawo Kaziu , ładnie ten nasz team klepie i gra
![]() ![]() "Przyjaciele , Rodzina i Wisła"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2003
Skąd: kiedyś Olkusz...
Offline |
#142
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#143
|
|
No niestety dziś Lamey również byłby najsłabszy gdyby nie udział w meczu pana Boguskiego... bo grą ciężko to nazwać. W sumie Lamey i Jovanović to ten sam niski poziom ale po meczu z Górnikiem trzeba było dokonać tej zmiany.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Od zawsze KRK
Offline |
#144
|
|
Oglądamy inny mecz?
![]()
To nie tak, że nie wiem
To nie tak, że nie umiem To nie tak, że nie pamiętam Po prostu mi się k.... NIE CHCE !!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra
Offline |
#145
|
|
Zamiast oglądać skądinąd ciekawy i otwarty mecz, w którym nasza drużyna dobrze sobie radzi, to napierdalasz na swoich. Ciekawe. I jakże polskie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Lubliniec
Offline |
#146
|
|
A myślałem, że Boguski gra dziś swój najlepszy mecz po kontuzji.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Od zawsze KRK
Offline |
#147
|
|
yes !!!!!!!!!
![]()
To nie tak, że nie wiem
To nie tak, że nie umiem To nie tak, że nie pamiętam Po prostu mi się k.... NIE CHCE !!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#148
|
|
Mamy zwycięstwo na pohybel naszym żałosnym płaczkom !
Hahahahaha ! Bez komentarza.
Ostatnio edytowane przez milosz : 25.11.2011 o godz. 22:29.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#149
|
|
Jak zwykle Pareiko najlepszy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: KRAKOW
Offline |
#150
|
|
no i jak Wisla taka dobra czy Slask taki slaby ?
![]() "W tym burdelu, jakim jest polski futbol, nic mnie już nie dziwi" ![]() Jan Tomaszewski |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|