
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#121
|
|
Nie wiem czemu Kasperczak nie zaryzykuje Głowackim Cleberem i Marcelo w środku obrony.
Przecież w polskiej lidze nawet 2 obroncow daloby rade ![]() Wtedy Mozna zagrać 5 pomocnikami w polu Lewa Pomoc - Kirm, Piotr Brożek Def Pomoc - Sobol 2 Ofensywnych - Garguła (jeśli sie wyleczy), Jirsak Prawa pomoc - Małecki Atak - Brożek Boguski Albo zamiast Brożka Małecki i na prawa Lobo. Z braku absencji Guły mozna zaryzykowac 3 napastnikami. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Podwawelskie
Offline |
#122
|
Ostatnio edytowane przez Pawlolek : 16.04.2010 o godz. 23:09.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#123
|
Tez uwazam ze pilkarz ktory gra w meczu i daje z siebie np 70% ,albo poprostu tylko tyle moze ze wzgledu na zdrowie w takim meczu jednak grac nie powinien. Albo na 100% albo wogoóle. A czy Slask gra pilke najbardziej toporną....czy ja wiem ,nie lepszy jest Piast czy Arka ale licytowac sie nie ma sensu. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#124
|
|
Cytat:
I dobrze nam szło. Polska liga jest beznadziejna. Tutaj nawet jakbysmy zagrali Marcelo z Głowackim to druzynba przeciwna miałaby mało sytuacji. Naszą bolączką jest tylko i wylacznie skutecznosc pod bramka przeciwnika. Druzyna przeciwna na mecz ma 2-3 strzaly i gitara, a tak zagescilibysmy srodek pomocy, co przelozyloby się na ofensywe |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Podwawelskie
Offline |
#125
|
![]() To nie lepiej poprawić skuteczność, zamiast zmieniać taktykę?
Ostatnio edytowane przez Pawlolek : 17.04.2010 o godz. 13:25.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#126
|
|
Pamiętam przynajmniej jeden mecz, w którym Wisła zagrała trzema obrońcami. Postaram się go odszukać. Z tego co kojarzę, gra nie wyglądała wtedy najlepiej, dlatego Skorża porzucił ten pomysł.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#127
|
|
Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Podwawelskie
Offline |
#128
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#129
|
|
Graliśmy tylko 3 obroncami w jednym meczu i bodajże 5 pomocnikami, mecze głównie w Pucharze Ekstraklasy, ale dobrze to wyglądało.
Można sprobowac, a nie cale zycie 4-4-2, jakiś element zaskoczenia wprowadzić, to się druzyny zdziwia. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: Galicja (d.Biała Chorwacja)
Offline |
#130
|
|
Apropos kolejnej kontuzji Brozka... Problemy Brozinho zawdzieczamy Skorzy. Wiezli go na przeciwbolach i blokadach do granicy absurdu, a stop powiedzieli dopiero wtedy kiedy wystapilo ryzyko zerwania czegos tam przy pachwinie. Brozek jesien gral prawie w calosci z kontuzja. Dzieki temu zima glownie sie leczyl, a teraz efekty nieprzygotowania beda go nekac min przez takie urazy. Szkoda, kluczowy zawodnik jesli mamy obronic tytul, Brozinho w formie jest poza zasiegiem kazdego obroncy w lidze
![]()
HENRYK TOMASZ REYMAN (1897-1963) – piłkarz (środkowy napastnik), podpułkownik Wojska Polskiego. Walczył w I wojnie światowej, wojnie polsko-bolszewickiej, w czasie powstań śląskich, uczestnik kampanii wrześniowej, ranny w bitwie nad Bzurą. Dowódca I batalionu 37. pułku piechoty z Kutna. W latach 1910-1933 występował w Wiśle Kraków, w barwach której w latach 1927-33 grając w lidze zdobył 109 goli. 9-krotny reprezentant kraju, w 1924 kapitan reprezentacji na Olimpiadzie w Paryżu.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#131
|
|
Jasne, nie ma Skorży to dowalajcie mu jeszcze bardziej.
Swoją drogą, należałoby pamiętać, że najwyższą formę Paweł osiągną za kadencji właśnie Macieja, ale oczywiście TACY kibice internetowi takich rzeczy nie wiedzą. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały
Offline |
#133
|
|
Sam chciał grać, bo walczył o następny tytuł króla strzelców. Cały czas powtarzał, że zaraz się odblokuje i doskoczy do czołówki.
Tak samo po tej kontuzji 2 lata temu w Bełchatowie, też na własną prośbę ryzykował szybki powrót na boisko. Tamto sie opłaciło, gra na środkach przeciwbólowych w tym sezonie już niestety nie - choć początek był dobry - 5 bramek i masa asyst. ![]()
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: katowice
Offline |
#134
|
|
Sam Paweł decydował się na środki przeciwbólowe...a teraz to wychodzi...ten sezon słabszy w pórownaniu do dwóch poprzednich, mam nadzieje ze przez lato wreszcie sie wyleczy i przepracuje okres przygotowawczy i na jesien razem z Gargula beda zespol prowadzic do zwyciestw.
![]() |
|
|
|
bananowy chłopiec
Od: 07.2006
Offline |
#135
|
|
Cos jest nie tak ze sztabem medycznym.
|
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#136
|
||
Aktualna kontuzja Brożka to chyba wynik starcia z Mączyńskim na treningu. Więc bzdurą jest wymysł, że ta kontuzja jest winą Skorży. Z oficjalną: Cytat:
Cytat:
![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|||
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#137
|
|
Jak z tym szpitalem w skladzie zdobedziemy Mistrza to bedzie cud
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?
Offline |
#138
|
|
W ankiecie prawie 3/4 ankietowanych wypowiedziało się że Paweł powinien trafić na ławkę ,więc nie widzę problemu jego absencji w meczu.
Przynajmniej oni będą mieć satysfakcję. ![]()
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"...... |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2003
Skąd: o tam
Offline |
#139
|
to głupie wolałbym nie mieć racji żeby tylko Wisła wygrywała niech trener ustala skład nie sondaże bo byli tacy co by Sobola też posadzili ![]() ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#140
|
|
Ja będę mieć satysfakcję, gdy drużyna zacznie coś składnego grać w ataku. Kto wystąpi dla mnie bez znaczenia.
![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie
Offline |
#141
|
Ale i tak najbardziej mnie ciekawi to czy trener Kasperczak zdołał cokolwiek "dobrego" zdziałac przez ten okres wolnego.. ![]()
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.." |
|
|
|
a.k.a. morgenes
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru
Offline |
#142
|
|
Teoretycznie powinien coś zdziałać. Wymówka, że nie ma czasu, nie zadziała. Wszak te 2 tygodnie to jak zgrupowanie przed sezonem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#143
|
|
Zobaczymy. Akurat na niego specjalnie nie liczę. Gość jest z łapanki i prezentuje marny poziom. Może jak będzie miał jakąś patelnię na pustą to trafi. Ale, żeby coś więcej, to ciężko będzie.
![]()
.
. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#144
|
Też mam nadzieje że 'drużyna zacznie coś składnego grać w ataku' - swoją drogą fajnie napisane bo chyba nikt na jakiś szał nie liczy a jedynie na choćby niewielkie uporządkowanie tego chaosu. ![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline |
#145
|
|
Dobra dobra z Niedzielanem też tak było a dali mu parę szans w Ruchu i się okazało że jednak coś potrafi
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#146
|
|
Przez tragedię pod Smoleńskiem, ostatni mecz Wisła grała 2,5 tyg. temu. Trenerzy dostali niespodziewanie sporo czasu na w miarę spokojną pracę z zespołem, wyeliminowanie przynajmniej kilku mankamentów i przygotowanie drużyny do kolejnych spotkań. Na pewno można było pewne sprawy poprawić, szczególnie w kwestii taktyki, organizacji gry, nabrania świeżości.
Dlatego oczekuję, że jutro ze Śląskiem zobaczymy wreszcie odmienioną i znacznie lepiej grającą Wisłe. Ten mecz pokaże, jak wykorzystaliśmy czas podarowany przez los i czy Kasperczak będzie z drużyną szedł w stronę poprawy i pamiętnych, świetnych sezonów, czy też skręci w stronę swoich efektów w Zabrzu, gdzie nie był w stanie pomóc zespołowi. ![]()
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...) "Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze" |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Offline |
#147
|
|
Dokładnie teraz dopiero zobaczymy drużynę Kasperczaka, mam nadzieję, że styl się zmienił
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno
Offline |
#148
|
|
A ja myślę wręcz odwrotnie, że piłkarze po takiej długiej przerwie będą mieli problemy, żeby wejść w mecz. Obym się mylił, mówię to trochę w żartach i mam nadzieję, że nie będziemy świadkami niecelnych podań i strzałów przeprowadzanych w żółwim tempie, a po meczu wszystko zostanie zwalone na przerwę w rozgrywkach, zaburzenie cyklu meczowego itd.
Nie zdziwiłbym się gdyby tak było. Zresztą podobne problemy mieliśmy po meczach reprezentacji, tyle, że wtedy drużyna była rozbita...a teraz niby przepracowali razem ten czas. No oby to "zgrupowanie" przełożyło się na grę. Jak zobaczę jutro, że gwiazdy oddychają przez rękawy i nie potrafią kopnąć prosto piłki wyłączam tv i tak jak ostatnio przerzucam się na relację tekstową. ![]()
What's new?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#149
|
|
2 tygodnie tyle odliczając wszystkie pierdoły czyli tournee itp mają zachodnie drużyny, żeby naładować akumulatory na całą rundę. Czy się mylę ?
Ostatnio edytowane przez tofik : 19.04.2010 o godz. 17:53.
![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2006
Skąd: Targanice, Kraków
Offline |
#150
|
|
znalazłem relację z konferencji przed meczem ze Śląskiem: http://kiks.tv/2010/04/kasperczak-mo...niec-o-slasku/
swoją drogą fragment o Brożku niezły, nasz treneiro chyba ma już powoli dość pytań o Pawła ![]() ![]()
Za mało jest cudownych chwil, by bać się tych pozornie złych!
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|