
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#121
|
|
Przeciez komentarz z roku na rok jest ten sam...tylko niekotre stwierdzenia nowe, wiec nie wiem czemu tak tego Boguckiego przezywacie..
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: S.K.M.K.
Offline |
#122
|
|
Jak Wam ten BoguCki tak przeszkadza to go sprzedajcie, bo i tak jest w grze słabizną...
Ogólnie graficznie to krok w tył. Jaskrawość murawy tak "rąbie" po oczach, że szok.
Ostatnio edytowane przez Hamas_kr : 04.10.2009 o godz. 14:51.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#123
|
|
Jak kupie dziś gre w empiku to będę mógł jeszcze gdzieś dostać Wiślacką okładke, tak jak wczoraj w M1 rozdawali?
![]()
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#124
|
|
Szczerze powiedziawszy to ja miałem zamiar kupić tą wersje wiślacką, jednak nie mam zamiaru płacić 50 zł więcej za kartke papieru. Wiele się po tym spodziewałem, ale srodze się zawiodłem.
![]()
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|
|
|
|
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline |
#125
|
|
Ale co wy się czepiacie Boguckiego przecież jaśnie oświecony Szpak gdy komentuje mecze Wisły to zawsze jest Bogucki.
Jeśli gra ma być jak najbliższa reala to musi być Bogucki i kwita. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#126
|
|
KOMINEK wiem, że to tylko gra i to mała wpadka ale ile kurde można?Ja już wole komentarz Eng i w ogóle nie słuchać nazwisk zawodników Polskich.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#127
|
|
W Fifie 10 nie słyszałem, by wypowiedzial nazwisko Wislaka, ale Reicha z Jagielloni czyta.
W fife 2008 czytał Zienczuka, i Niedzialana (Bitilan) hehe, nie kumałem z początku czemu tak mówi na niego. W Fifie 2010 Leszczak wygląda jak Małecki ![]() Glowacki najlepiej, później może Sobol. Kirm ma grzywkę taką samą. Diaz to wiadomo, te jego loczki. Dziwi mnie, że Brożek tak słabo wygląda, ma staty 79, wyższe od Lewandowskiego, więc powinni go ładniej zrobić. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#128
|
|
andalemono nie da się :/
Wczoraj usłyszałem Diaz'a w wykonaniu Szpaka wow w poprzednim sezonie nie było,tylko czemu nie komentuje Marcelo czy Jirsak? Jak kots ma Wiślacką edycje może ktoś napisać co w niej jest? bo słyszałem, ze w meczach ma być Jazda Jazda Biała Gwiazda prawda to? ![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#129
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#130
|
|
Jak wy możecie grać w taką chałę? Gracie w to bo Wisła tam jest czy co?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#131
|
|
Nic lepszego nie ma ;]
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|