The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Etiop
Senior Member
 
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#121
Stary 05.03.2009, 17:46
Wisła - Polonia
Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Junior Diaz, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek
Zmiany: Jirsak, Łobodziński, Singlar
Strzelcy: Paweł Brożek
Wynik: 1-1
"...Możesz nazywać mnie bratem diabła
I nienawidzić jeśli chcesz
Możesz mówić, że jestem złem
Lecz nigdy nie zmienisz mnie..."
Nehiar
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 05.03.2009, 20:29
Wisła - Polonia 2:1
Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Junior Diaz, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek
Zmiany: Jirsak, Ćwielong, Beto
Strzelcy: Paweł Brożek, Boguski
jasiu
Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 05.03.2009, 20:33
Wisła-Polonia2:0
Składawełek,Marcelo,Baszczyński,Pi,Brożek, Zieńczuk,Małecki,Diaz,Sobolewski,Boguski,Paw.Broże k
Zmiany:Ćwielong,Jirsak,Beto
Strzelcy:Brożek Paw. , Zieńczuk
mario315
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 05.03.2009, 20:36
Wisła - Polonia 2:0
Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Junior Diaz, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek
Zmiany: Jirsak, Ćwielong, Beto
Bramki strzeli: Paweł Brożek x2
jabadabaryba
Senior Member
 
Od: 06.2008
Skąd: Jarosław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 05.03.2009, 20:38
Wisła - Polonia
Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Junior Diaz, Boguski - Beto, Paweł Brożek
Zmiany: Jirsak, Łobodziński, Zienczuk
Strzelcy: Paweł Brożek, Beto, Boguski
Wynik: 3-1
bigi333
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: sie znamy?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 05.03.2009, 20:40
Wisła 2:0 Polonia
Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Boguski, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Paweł Brożek, Beto
Zmiany: Małecki, Ćwielong, Jirsak
Bramki: Beto, Zieńczuk
Pamiętaj pasiasta niewiasto - Kraków to nasze miasto

...Gdybym mógł cofnąc czas i pomyśleć na wyborem... Nawet drugi wybrałbym tą sama drogę...

KLIKAJ TUTAJ CODZIENNIE
W ten sposób pomagasz innym, tracąc zaledwie 30 sekund

Piotr Reiss To prawdziwa legenda Lecha Poznań
Styk83
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 05.03.2009, 20:45
Wisła 2:0 Polonia
Skład: Pawełek-Baszczyński,Głowacki,Marcelo,Piotr Brożek-Małecki,Sobolewski,Jirsak,Diaz-Boguski,Paweł Brożek
Zmiany:Zieńczuk,Beto,Ćwielong
Bramki: Paweł Brożek,Boguski
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych...podania ręki".
Henryk Reyman
Bobic
Banita
 
Od: 07.2006
Skąd: A coś Ty taki ciekawy? ;-)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 05.03.2009, 20:48
Wisła Kraków - Polonia Warszawa 3:0
Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Paweł Brożek, Boguski
Zmiany: Beto, Ćwielong, Jirsak
Bramki: Małecki, 2x Brożek Paweł
wislakdaniel
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 05.03.2009, 21:01
Wisła 2-0 Polonia

Skład:
Pawełek-Baszczyński,Głowacki,Marcelo,Piotr Brożek-Małecki,Sobolewski,Jirsak,Diaz-Boguski,Paweł Brożek

Zmiany:Beto,Ćwielong,Zieńczuk

Bramki: Paweł Brożek,Boguski
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 05.03.2009, 22:06
Wisła 4-1 Polonia

Skład:
Pawełek-Baszczyński,Głowacki,Marcelo,Piotr Brożek-Małecki,Sobolewski,Diaz,Boguski-Beto,Paweł Brożek

Zmiany:Łobo,Ćwielong,Zieńczuk

Bramki: Paweł Brożek,Boguski (musze pisac po ile goli kazdy ?)
Ala1955
Czarownica
 
 
Od: 04.2008
Skąd: z Łysej Góry

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 06.03.2009, 08:50
Wisła - Polonia 2:0

Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek

Zmiany: Ćwielong, Beto, Łobodziński

Bramki: Diazi, Paweł Brożek
Ostatnio edytowane przez Ala1955 : 06.03.2009 o godz. 10:44.
"Jesteśmy dumą tego miasta..."
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 06.03.2009, 11:28
Wisła - Polonia
Wynik: 2:0
Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Junior Diaz, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek
Zmiany: Jirsak, Ćwielągi, Łobodziński
Strzelcy: Paweł Brożek, Boguski
Johnny B
Senior Member
 
Od: 05.2007
Skąd: Królestwo Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 06.03.2009, 12:29
Wisła - Polonia
Wynik: 3:0
Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Junior Diaz, Ćwielong- Boguski, Paweł Brożek
Zmiany: Zieńczuk, Łobodziński,Beto
Strzelcy: Paweł Brożekx2, Boguski
-Ale panie Franku...
-****a won! Wypierdalaj!...Panie Franku.. Matoł
XxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXx XxXxXxXxXx
http://www.youtube.com/watch?v=IT86Y...elated&search=
Banjo Boy is godlike >.<
Partition
Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 06.03.2009, 12:57
Wisła - Polonia Warszawa 2:0
Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Paweł Brożek, Boguski
Bramki: Paweł Brożek x2
Zmiany: Beto, Ćwielong, Łobodziński
reuber
Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 06.03.2009, 13:16
Wisła - Polonia 2:0
Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Boguski, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk, Paweł Brożek, Beto
Bramki: Paweł Brożek, Beto
Zmiany: Małecki, Ćwielong, Jirsak
Libatores ipso iure
Kto wespół z nami za Wisłą murem stanie, ten bratem jest i już nim pozostanie...
matti123
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 06.03.2009, 13:19
Wisła-Polonia Warszawa 1-0
Skład: Pawełek- Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek- Zieńczuk, Sobolewski, Diaz, Małecki- Boguski, Paweł Brożek
Bramki: Zieńczuk
Zmiany: Beto, Ćwielong, Łobodziński
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 06.03.2009, 13:44
Wisła Kraków- Polonia Warszawa 2-1

Skład: Pawełek- Singlar, Głowacki, Marcelo, Brożek Piotr- Małecki, Sobolewski, Diaz , Zieńczuk- Boguski, Paweł Brożek

Zmiany: Ćwielong, Łobodziński, Jirsak

Strzelcy:
Paweł Brożek, Boguski.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






devios
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 06.03.2009, 14:45
Wisła Kraków - Polonia Warszawa 1:1
Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Beto - Boguski, Paweł Brożek
Zmiany: Jirsak, Łobodziński, Ćwielong
Bramka: Paweł Brożek




Norek28
Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 06.03.2009, 14:57
Wisła Kraków - Polonia Warszawa 1:0
Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Jirsak, Sobolewski, Małecki, Zieńczuk - Paweł Brożek, Boguski
Zmiany: Betoi, Ćwielong, Diaz
Bramka: Paweł Brożek
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 06.03.2009, 15:05
Wisła Kraków - Polonia Warszawa 5:2
Boia chi molla !
wislabielany
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 06.03.2009, 15:28
Wisła Kraków - Polonia Warszawa 2:1

Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek

Zmiany: Beto, Ćwielong, Łobodziński

Bramki: Paweł Brożek, Patryk Małecki
Wisła Pany





filip_wislak
Senior Member
 
 
Od: 09.2007
Skąd: Olkusz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#142
Stary 06.03.2009, 15:37
Wisła Kraków - Polonia Warszawa 2-1
Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Jirsak, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek
Zmiany: Diaz, Ćwielong, Beto
Bramki: Boguski, Małecki
Dremon
Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#143
Stary 06.03.2009, 16:06
Wisła Kraków - Polonia Warszawa 3-1
Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Boguski - Beto , Paweł Brożek
Zmiany: Jirsak, Ćwielong, Zieńczuk
Bramki: Boguski, Beto x2
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 06.03.2009, 16:21
Wisła 3-1 Polonia Warszawa

Skład: Pawełek, Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek, Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk, Boguski, Paweł Brożek

Zmiany: Beto, Ćwielong, Jirsak

Bramki: Paweł Brożek, Boguski, Beto
Ostatnio edytowane przez element : 06.03.2009 o godz. 16:23.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#145
Stary 06.03.2009, 16:45
Wisła Kraków - Polonia Warszawa 2:1
Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Zieńczuk, Sobolewski, Diaz, Małecki - Boguski, Paweł Brożek
zmiany: Beto, Łobodziński, Ćwielong
bramki: Beto, Boguski
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 06.03.2009, 17:13
Wisła - Polonia 3:1

Pawełek - Singlar , Głowacki , Marcelo , Piotr Brożek - Małecki , Sobolewski , Jirsak , Zieńczuk - Boguski , Paweł Brożek

zmiany : Beto , Ćwielong , Diaz

bramki : Paweł Brożek , Ćwielong , Beto
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#147
Stary 06.03.2009, 17:55
Wisła - Polonia W. 2-0

skład: Pawełek - Baszczyński,Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek

Zmiany: Beto, Ćwielong, Jirsak

Bramki: Zieńczuk,Paweł Brożek
godik1906
Senior Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#148
Stary 06.03.2009, 20:12
Wisła - Polonia W. 2-0
skład: Pawełek - Baszczyński,Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek
zmiany: Beto, Jirsak ,Łobodziński
gole:Boguski, Paweł Brożek
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 06.03.2009, 21:37
Wisła - Polonia
Skład : Pawełek - Baszczyński,Głowacki,Marcelo,Piotr Brożek - Małecki,Sobolewski,Diaz,Zieńczuk - Paweł Brożek,Boguski
Zmiany : Jirsak,Łobodziński,Ćwielong
Wynik : 2:0
Bramki : Paweł Brożek,Ćwielong
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!


gregor07
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#150
Stary 07.03.2009, 04:50
Wisła - Polonia

Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek

Zmiany: Beto, Ćwielong, Jirsak

Wynik: 1:0

Bramka: Paweł Brożek

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:36.