The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arturro
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#121
Stary 02.11.2008, 17:48
Klasyfikacja generalna kierowców przed dzisiejszym wyścigiem:

Lewis Hamilton McLaren 94 pkt. 2. Felipe Massa Ferrari 87 pkt. 3. Robert Kubica BMW Sauber 75 pkt. 4. Kimi Raikkonen Ferrari 69 pkt. 5. Nick Heidfeld BMW Sauber 60 pkt. 6. Fernando Alonso Renault 53 pkt. 7. Heikki Kovalainen McLaren 51 pkt. 8. Sebastian Vettel Toro Rosso 30 pkt. 9. Jarno Trulli Toyota 29 pkt. 10. Mark Webber Red Bull 21 pkt.

---------------------

Wyniki kwalifikacji wczorajszych:

1 2 Felipe Massa Ferrari 1:11.830 1:11.875 1:12.368 2 11 Jarno Trulli Toyota 1:12.2261:12.1071:12.737 3 1 Kimi Räikkönen Ferrari 1:12.0831:11.9501:12.825 4 22 Lewis Hamilton McLaren-Mercedes 1:12.2131:11.8561:12.830 5 23 Heikki Kovalainen McLaren-Mercedes 1:12.3661:11.7681:12.917 6 5 Fernando Alonso Renault 1:12.2141:12.0901:12.967 7 15 Sebastian Vettel STR-Ferrari 1:12.3901:11.8451:13.082 8 3 Nick Heidfeld BMW Sauber 1:12.3711:12.0261:13.297 9 14 Sebastien Bourdais STR-Ferrari 1:12.4981:12.0751:14.105 10 12 Timo Glock Toyota 1:12.2231:11.9091:14.230

Jeżeli Raikkonen utrzyma 3 pozycję zdobędzie 6 pkt to zrówna się z Robertem trzecim miejscem, gdy jemu nie uda się dojechać do pierwszej 8... Oby był deszcz - Robert nie raz pokazał, że jest mistrzem na śliskiej nawierzchni

Piwko z lodówki wyciągać, za 10 minut ostatni wyścig w tym sezonie!!
Odpowiedz cytując
spidey
Banita
 
 
Od: 09.2005
Skąd: (L)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 02.11.2008, 18:32
Taktyka BMW po prostu miszcz LOL...
Odpowiedz cytując
SZYMEK_TSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: D.T.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 02.11.2008, 20:04
Kubica może powiedzieć "a nie mówiłem" odnośnie gp chin

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 02.11.2008, 20:14
To co w końcówce sezonu zrobił team BMW woła o pomstę do nieba...
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując
pikey
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 02.11.2008, 20:14
Czekam na jakiś komunikat BMW, co to miało być z tymi dwoma zjazdami Roberta do boksów zaraz na początku wyścigu.Dziwna taktyka...
Odpowiedz cytując
rocco_1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 02.11.2008, 20:20
wspaniały,dramatyczny wyścig z niesamowitymi zwrotami akcji(tak jak cały sezon).wszystko pieknie ładnie tylko... mistrz nie ten i RK poza pudłem;/
ALEXANDER
THE GREAT
OVECHKIN
Odpowiedz cytując
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 02.11.2008, 20:28
popieram kolege Wojtka, BMW od połowy sezonu tragedia.
i jeszcze te taktyki, dziś to już nie mam pojęcia o co chodzi.

już mniejsza o Roberta, bo BMW mu spieprzyło sprawę, ale.. Glock! coś Ty chłopie narobił! już miałem się cieszyć, że Massa mistrzem...
Odpowiedz cytując
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 02.11.2008, 20:43
Po prostu żenada.

Styl w jakim Hamilton zdobył "mistrzostwo" to po prostu tragedia. Jak to ma być najlepszy kierowca sezonu, to ja dziękuję. Jedzie zachowawczo cały wyścig, frajersko daje się wyprzedzić i fuksem - dzięki nieszczęściu Glocka - zdobywa upragnione 5 miejsce. Żal mi Massy, a jeszcze bardziej - żal mechanika który źle wyciągnął węża od tankowania.

A już porównywanie Hamiltona do Schumachera jest bluźnierstwem. Michael w takim wyścigu walczyłby o zwycięstwo, a nie jechał jak tchórz.

BMW może mieć satysfakcję - zawalił sobie i Kubicy sezon na własne życzenie. A wystarczyło utemperować Nicka. Teraz The Dick ma dziką satysfakcję, bo był dziś o całe jedno miejsce przed Robertem. I zabrakło tego punkcika.

Powiem tyle - jeśli BMW w przyszłym sezonie nie zdeklasuje reszty stawki, to tą końcówkę i odpuszczenie szans Roberta na MŚ będzie się im wspominać przez lata.

No, ale jeśli im się plan powiedzie - to nawet i Dick może powalczyć o czempionat.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 02.11.2008, 21:16
Taktyka BMW odnośnie Kubicy w przeciągu 4 ostatnich miesięcy to niekończące się pasmo nieporozumień a wręcz amatorszczyzna.
Ciężko mi w to uwierzyć, ale błędy bez przerwy dotyczą Roberta, Haidfeld jest słabiakiem, sam zdaje sobie z tego świetnie sprawę a team eksperymentuje(przeważnie nieudanie) na swoim liderze, walczącym o podium. Dla mnie to conajmniej dziwne.
Odpowiedz cytując
nowy_piotrek
Senior Member
 
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 02.11.2008, 21:20
Gucio25 napisał(a):Wyświetl post
już mniejsza o Roberta, bo BMW mu spieprzyło sprawę, ale.. Glock! coś Ty chłopie narobił! już miałem się cieszyć, że Massa mistrzem...
przeciez nie zjechal zmienic opon, nic wiec dziwnego ze go wyprzedzili. I tak jesli dobrze spojrzalem to zyskal na tym ze nie zjechal do pitstopu, takze zagranie taktycznie dobre (a raczej szczesliwe ze nie rozpadalo sie totalnie), braklo dwoch zakretow i bylby 5.

Życie bym dał, za krakowską Wisłę...
Odpowiedz cytując
misiak_abg
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 02.11.2008, 21:57
Mimo wszystko mamy mistrza Hamiltona i mimo wszystko należy mu się ten tytuł bo w tym sezonie był najlepszy. Czasami niegrzecznie zachowywał się na torze i poza nim ale przynajmniej w tym sezonie fia mu nie pomagała. Dzisiejszy wyścig to przypieczętowanie tego mistrzostwa i pokazanie całemu światu że potrafi poświęcić jeden wyścig aby zagarnąć tytuł. Szkoda Massy ale nie wszystkie błędy własne i zespołu dało się naprawić dzięki posłusznemu Raikkonenowi i liczeniu na to że Hamilton dojedzie na metę 6, bo większość kierowców będzie chciała przeszkodzić temu nielubianemu kierowcy..
No właśnie Kubica miałby zapewne jakiś udział w mistrzostwie Massy bo po jego "dziwnych" manewrach Hamilton spadł na 6 pozycję. Trzeba było się nie wtrącać.

Co do BMW i RK - zapomnę i wybaczę jak w przyszłym sezonie zobaczę efekty tej ciężkiej pracy która sprawiła że dziś możemy się cieszyć z tego fantastycznego czwartego miejsca.
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 03.11.2008, 16:26
nazwe to po imieniu - ziścił sie czarny scenariusz
Odpowiedz cytując
Rinn
Junior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 04.11.2008, 13:50
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Po prostu żenada.

Styl w jakim Hamilton zdobył "mistrzostwo" to po prostu tragedia. Jak to ma być najlepszy kierowca sezonu, to ja dziękuję. Jedzie zachowawczo cały wyścig, frajersko daje się wyprzedzić i fuksem - dzięki nieszczęściu Glocka - zdobywa upragnione 5 miejsce.
Z drugiej strony Massie tez raz podarowano zwycięstwo i punkty przy zielonym stoliku.

Natomiast Glock - gdyby zjechał do boksu na wymianę opon tak jak inni - po powrocie na tor byłby za Hamiltonem.
Więc tak czy tak ten ostatni byłby piąty.
Odpowiedz cytując
kaelowiec
Banita
 
Od: 04.2005
Skąd: z Prądnika

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 04.11.2008, 17:25
hamilton zastał zasłużenie mistrzem i tyle w temacie
Odpowiedz cytując
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 04.11.2008, 19:27
zasłużenie to by nim został, gdyby nie popełniał tylu błędów, wjeżdżał w tyłek komuś w pit-stopie i w ostatnim wyścigu jechał jak mistrz - po zwycięstwo. tyle w temacie.
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 04.11.2008, 22:51
Gucio25 napisał(a):Wyświetl post
zasłużenie to by nim został, gdyby nie popełniał tylu błędów, wjeżdżał w tyłek komuś w pit-stopie i w ostatnim wyścigu jechał jak mistrz - po zwycięstwo. tyle w temacie.
Liczy się końcowa klasyfikacja, a w niej był pierwszy. Mógł Massa i jego fiński kolega z Ferrari zapieprzać na miarę bolidów, skoro takie Ferrari było mocne to by Hamiltona obaj objechali, a tak Mistrzem Świata zostaje Lewis. Chociaż mnie też się to nie podoba. Wolałem Quick Nicka.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując
kaelowiec
Banita
 
Od: 04.2005
Skąd: z Prądnika

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 05.11.2008, 02:41
błedy popełniali obaj Lewis w przekroju sezonu mniej
Odpowiedz cytując
impArt (konto usuniete)
Banita
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 17.11.2008, 17:50
Nowe auto Roberta Kubicy!


Na torze Catalunya w Barcelonie rozpoczęła się dzisiaj pierwsza po zakończeniu sezonu 2008 trzydniowa sesja testowa F1.
W Hiszpanii pojawiło się wiele zespołów i chociaż jest jeszcze za wcześnie na testy samochodów przyszłorocznych, to jednak nie brakło nowości.
Największa pochodzi od... BMW. Niemiecki zespół zaprezentował w Barcelonie model przejściowy bolidu. Samochód jest hybrydą łączącą rozwiązania techniczne stosowane w bolidach tegorocznych z całkowicie nową aerodynamiką, zgodną z przyszłorocznymi wymaganiami.

Przyszłoroczne samochody będą więc wyglądem bardzo zbliżone do auta, które prezentujemy na zdjęciu! Bolidy zostaną pozbawione wszystkich nietypowych dodatków aero (rogi itp.), przednie skrzydła będą niższe i szersze, a tylne - wyższe i węższe. Ponadto wrócą opony typu slick i dopuszczalny (ale nieobowiązkowy) będzie KERS (układ odzyskiwania energii), zaś jeden silnik będzie musiał wytrzymać trudy trzech, a nie dwóch wyścigów.
W Hiszpanii zjawili się obaj etatowi kierowcy BMW, a więc Robert Kubica i Nick Heidfeld oraz tester Christien Klein. Co ciekawe, dla Redbulla testuje... pięciokrotny rajdowy mistrz świata, Sebastien Loeb. Właściciel zespołu jest bowiem również sponsorem fabrycznego teamu Citroena.
INTERIA.PL







Williams


Na wyglądzie bardzo cierpią te modele. Jak piszą jest to przejściowy model samochodu, ale pewnie za wiele się już nie zmieni, w ogólnym wyglądzie. Cieszy mnie to, że zaczynają znów jeździć na slikach.
Zobaczymy jak to się wszystko potoczy...
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 17.11.2008, 18:29
Kurde ale z wyglądu to jak dla mnie dramat. No ten spojler z tyłu to jak wiejski tuning. Ale jak poprzednik wspomniał dobrze, że do bolidów wracają sliki. Te bolidy teraz mi się takie niewymiarowe wydają, z przodu wielkie skrzydło, a z tyłu taki komin cholerny.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując
szarkoz
Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 17.11.2008, 18:53
Wygląd tragiczny, ale z gorszą aerodynamiką łatwiej będzie wyprzedzać, więc to zmiana na lepsze.
If you have a closed mind do the same with your mouth.
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 22.12.2008, 20:20
"Ecclestone zdradza: Ferrari dostaje dodatkowe 80 mln dolarów!

- Chcemy wiedzieć więcej o zyskach Formuły 1 - zażądał niedawno prezes Ferrari Luca di Montezemolo. Szef F1 Bernie Ecclestone potraktował te słowa jako wotum nieufności i natychmiast odpowiedział Włochowi. - Ferrari dostaje od F1 dodatkowe pieniądze - około 80 mln dolarów - wypalił na łamach "Timesa".

Wszystko zaczęło się od kolacji w siedzibie Ferrari w Maranello, gdzie Montezemolo ostro skrytykował działalność Ecclestone. Powiedział m.in. że Formuła 1 nie działa według normalnych zasad. Oskarżył szefa F1 o dyktaturę i zażądał większej przejrzystości w działaniach. - Chcemy wiedzieć więcej o zyskach - grzmiał w Maranello.

Na odpowiedź 78-letniego Ecclestone'a nie trzeba było długo czekać. - Montezemolo jest ostatnią osobą, która ma prawo domagać się większej wiedzy o dochodach - rozpoczął. - W swoich pretensjach zapomniał wspomnieć o jednej kwestii - Ferrari dostaje od nas dodatkowe pieniądze. Powszechna pomoc dla tego zespołu trwa już od kilku lat - wypalił wściekły Brytyjczyk, po raz pierwszy tak otwarcie przyznając Ferrari uprzywilejowaną pozycje w F1. - Oni dobrze o tym wiedzą. Nie są może szczególnie bystrzy, ale aż tak głupi też nie są. Dostają o około 80 milionów dolarów więcej niż inne zespoły. Za zwycięstwo w klasyfikacji konstruktorów dostali o 80 mln dolarów więcej niż dostałby McLaren - powiedział szef Formuły 1.

Dlaczego F1 zdecydowała się płacić dodatkowe pieniądze Ferrari? Ecclestone wszystko dokładnie tłumaczy. Historia zaczęła się w 2003 roku, kiedy część zespołów zagroziła odejściem z rywalizacji i organizacją własnych zawodów. Decydująca była wtedy postawa włoskiej stajni. Ecclestone nie przebierał w środkach, zaoferował Ferrari układ. - Za te 80 mln kupiliśmy Ferrari. Kupiliśmy ich lojalność. Cały układ polegał na tym, że my im płacimy, a oni nie odchodzą gdzie indziej - wyznał.

Ecclestone bardzo osobiście potraktował krytykę z ust Montezemolo. Zaznaczył, że każdy zespół ma prawo wglądu w finanse Formuły. - Mają prawo wysłać do nas ludzi i sprawdzić co tylko zechcą. Ferrari nigdy nie skorzystało z tego prawa - zaznacza szef F1.

Dla Montezemolo Brytyjczyk ma jedną radę. - Zamiast pytać o pieniądze, powinien zrobić co innego - podzielić się pieniędzmi z pozostałymi zespołami - kończy Ecclestone."
www.sport.pl
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
Silvestro
Senior Member
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#142
Stary 27.12.2008, 23:12
Wyobraźcie sobie te przednie ,szerokie skrzydła przy wejściu w pierwszy zakręt po starcie .
Po pierwszych testach wypowiedzi Roberta nie są zbyt optymistyczne. Chyba nikt nie pisał, z zawodów
wycofała się Honda (kasa) trwają próby sprzedania , ale zobaczymy jak to się skończy. Z uwagi na światowy kryzys trzeba się liczyć z tym,że to nie będzie ostatnia ucieczka z F1.
Odpowiedz cytując
misiak_abg
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#143
Stary 28.12.2008, 12:05
Silvestro napisał(a):Wyświetl post
Z uwagi na światowy kryzys trzeba się liczyć z tym,że to nie będzie ostatnia ucieczka z F1.
Ja proponuję w ramach oszczędności wymianę ekipy mechaników w zespole BMW na tańszą, kandydatów już mam.

http://pl.youtube.com/watch?v=Zg1rmjgVBZY
Odpowiedz cytując
Silvestro
Senior Member
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 04.01.2009, 11:04
Robert wygrał plebiscyt PS i tak oto został najlepszym polskim sportowcem roku 2008. Na gali oczywiście Go nie było i jakoś mnie to nie dziwi . Jest to dla mnie niewielka,ale miła niespodzianka, bo na naszym, podwórku był dopiero 3 - za Agnieszką Radwańską i szermierzem Zawrotniakiem.
Odpowiedz cytując
impArt (konto usuniete)
Banita
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#145
Stary 06.01.2009, 01:06
RK Team:



Zdjęcia karta z RK Team, wyprodukowane przez Birela. W tej drużynie jeździć będzie Karol Basz.
Odpowiedz cytując
MicK
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 06.01.2009, 01:25

Tu jest jeszcze jedno zdjęcie.
Bardzo nie podoba mi się postawa Orlenu do którego zwrócił się o sponsoring teamu. Nikt z koncernu nie chciał nawet z nim rozmawiać.
Cytat:
- mówił Rafał Basz, który nie krył żalu do Orlenu, potentata branży paliw: - Nikt z koncernu nie chce z nami rozmawiać. Przelewają olej w Rajdzie Faraonów, gdzie jeden start Krzysztofa Hołowczyca kosztuje kilkanaście razy więcej niż nasz roczny budżet.
ps: tak przeglądam inne forum, i tak zonk mi wyskoczył:


Jedna to żona tego czegoś indiano - rudobrodego po lewej, a druga to dziewczyna Kubicy
Ostatnio edytowane przez MicK : 06.01.2009 o godz. 01:36.
Odpowiedz cytując
misiak_abg
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#147
Stary 06.01.2009, 17:49
Co do plebiscytu PS
http://f1.wp.pl/kat,48594,title,Skan...wiadomosc.html

To był zdecydowanie konkurs popularności. Kubica i jego BMW często goszczą na ekranach w ciągu roku, dużo się mówi o wyścigach no i rzeczywiście ciężko się dostać i utrzymać wśród "wybrańców" F1, jednakże.. Kubica dostał się do F1 w 2006 roku a w 2008 sezon mógł zaliczyć co najwyżej do "udanych". Jedna wygrana w Kanadzie i czwóreczka na koniec. Jakby była trójeczka to może jeszcze można by to jakoś tam w tym plebiscycie podkreślić, a tak..
To teraz Kubica co roku może dostać laurkę za to że jeździ poprawnie? Przydałoby się jakieś konkretne osiągnięcia..

Co do zdjęć powyżej. Może Kubica odkrył w sobie talent i śpiewa w chórkach z MW;-) Kto wie może wreszcie będziemy mieli sukces na Eurowizji;-) Może nawet szybciej niż w F1;-)
Odpowiedz cytując
SZYMEK_TSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: D.T.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#148
Stary 06.01.2009, 18:04
Robert Kubica zwyciężył nie tylko w plebiscycie "Przeglądu Sportowego" na sportowca roku 2008 w Polsce. Najlepszym kierowcą świata w minionym sezonie wybrał go prestiżowy brytyjski magazyn "Autosport".
Zwycięstwo Roberta Kubicy w plebiscycie "PS" wywołało w polskim środowisku sportowym wiele kontrowersji. Proszę więc wyobrazić sobie, jak zaskoczony musiał być najmłodszy w historii mistrz świata Lewis Hamilton, gdy zobaczył ranking 50 najlepszych kierowców świata sezonu 2008 sporządzony przez specjalistów tygodnika "Autosport".

Swojego rodaka kapituła umieściła na drugim miejscu, a najlepszy ich zdaniem był właśnie Kubica.

"Autosport" to najbardziej znane i poważane na świecie czasopismo branżowe, a coroczny ranking "Autosport Top 50" to przedmiot dyskusji fanów sportu samochodowego z całego świata. Kubica z 12. miejsca, które zajął po sezonie 2007, awansował na samą górę. Wyprzedził nie tylko aktualnego oraz byłych mistrzów świata Formuły 1, lecz także fenomenalnego, pięciokrotnego rajdowego mistrza świata Sebastiena Loeba.

Oto czołówka Autosport Top 50 za rok 2008:

1. Robert Kubica
2. Lewis Hamilton
3. Fernando Alonso
4. Felipe Massa
5. Sebastien Loeb.

zródło: http://f1.wp.pl/kat,48594,title,Auto...wiadomosc.html

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując
MicK
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 12.01.2009, 20:07
Dzisiaj zaprezentowano nowe Ferrari F60 z okazji 60 sezonu w F1.



http://www.f1wm.pl/php/wiad_gen.php?id=10705

Ferrari moim zdaniem znowu udowodniło wszystkim że ich dewiza "Wyprodukowanie brzydkiego i pięknego samochodu kosztuje tyle samo, dlaczego więc nie skupić się na pięknym"
Odpowiedz cytując
misiak_abg
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#150
Stary 15.01.2009, 18:20
MicK napisał(a):Wyświetl post
Ferrari moim zdaniem znowu udowodniło wszystkim że ich dewiza "Wyprodukowanie brzydkiego i pięknego samochodu kosztuje tyle samo, dlaczego więc nie skupić się na pięknym"
Aha. Ferrari na razie ładniejsze od "wstępnej" wersji BMW, ale poczekajmy aż wszystkie auta ostatecznie ukażą się światu (BMW - 20 stycznia 2009) i potem możemy ogłosić zwycięzce konkursu piękności;-)

TOYOTA:

http://www.formula1.pl/f1_foto-Toyot...yota_f1g_.html

MCLAREN

http://www.formula1.pl/f1_foto-McLar...aren_f1g_.html
Ostatnio edytowane przez misiak_abg : 17.01.2009 o godz. 18:45.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:26.