The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 13.04.2014, 18:39
raindog napisał(a):Wyświetl post
No nic, jeśli chodzi o sukcesy sportowe, to trzeba nastawić się na przyszły sezon, bo w tym już raczej nic nie zrobimy. Puchary by się przydały, żeby wypromować jednego czy drugiego zawodnika, z drugiej strony, przy obecnej kadrze, puchary = brak sukcesów w lidze.
Biorąc pod uwagę obecną dyspozycję, brak chętnych do gry w Wiśle, ilość wygasających kontraktów oraz całą tą otoczkę wokół klubu, nie byłbym takim optymistą. A już na pewno nie mówiłbym na głos o "sukcesach sportowych w przyszłym sezonie".
Raczej kierowałbym wzrok w kierunku dolnej części tabeli.
Odpowiedz cytując
GonzoNS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Nowy Sącz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 13.04.2014, 19:19
raindog napisał(a):Wyświetl post
To jest gość, po którym widać, że daje z siebie wszystko. W meczu z góralami, była to jedyna osoba, która biegała. Jeszcze to zachowanie przy karnym Garguły. W każdym razie jedno jest pewne - on nie odpuszcza.

MarioNH - przy założeniu, że będziemy prezentować więcej niż średni poziom przygotowania fizycznego, o środek tabeli bym się nie martwił.


Pod tym względem że nie odpuszcza i żyje meczem oczywiście muszę się zgodzić.
Jednak pod mentalność trzeba również podłączyć psychikę, która w jego przypadku jest bardzo słabą stroną.
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 14.04.2014, 09:27
Do tych, którzy mecz widzieli: jak wypadli młodzi? Tzn. Szewczyk, Uryga, Bartosz, Klarič?
Odpowiedz cytując
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 14.04.2014, 09:45
filemon napisał(a):Wyświetl post
Do tych, którzy mecz widzieli: jak wypadli młodzi? Tzn. Szewczyk, Uryga, Bartosz, Klarič?
Szewczyk coś poszarpał jak wszedł widać, że mu się chciało.
Uryga na swoim poziomie
Bartosz o dziwo mnie zaskoczył na +, jak usłyszałem, że on zagrał chyba 3 mecze w rezerwach to chwyciłem się za głowę. Zdarzały mu się rażące błędy w ustawieniu się w obronie czy w przyjęciu piłki, ale nie bał się pokazywać wychodzić na obieg (chociaż nogi miał ewidentnie lekko splątane), inna sprawa, że nasze gwiazdki ewidentnie nie chcieli do niego grać.
Klaric nie miał na nic wpływu jak wszedł, a i tak miał zrywy i wg mnie fizycznie wygląda obecnie lepiej niż Brożek. Potwierdziło się to co sporo osób pisało, Paweł powinien odpocząć w ostatnich 2 meczach a w jego miejsce powinien biegać Klarić, skoro efekt gorszy by nie mógł być.
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 14.04.2014, 11:28
Dzięki
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:32.