
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#91
|
|
Śląsk w Krakowie zachował się podobnie. Piękne zachowanie z ich i naszej strony.
![]()
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#92
|
|
no Śląsk oczywiście, nawet Sebek po tym spotkaniu otrzymywał podziękowania w sms
niemniej jednak wracając do tematu, proponuje go zamknąc. Mecz był Ku pamięci chłopaków i takim powinien być zapamiętany. ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#93
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#94
|
|
Mecz katastrofalny w wykonaniu naszych kopaczy. Obecność Garguły w składzie i to przez pełne 90 min. to sabotaż. Jak można trzymać kolejny raz na ławce prze 3/4 meczu Genkova skoro w poprzednim meczu wystarczył mu chyba kwadrans na strzelenie bramki uspokajajacej mecz a teraz w ciągu podobnego okresu stworzył większe zagrożenie niż reszta ekipy. No chyba, że w założeniu trenera jest gra na remis, a gdyby przy okazji coś wpadło no to może być.
Taką grą wyczyszcza trybuny z kibiców do reszty. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
#95
|
|
![]()
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 02.04.2013 o godz. 10:16.
|
||
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#96
|
|
Jakby Rafał nie był ....ewką to bym miał do niego pretensje za to że odpuszcza przy tak dobrej sytuacji (sytuacja przy prostopadłej piłce gdzie przestraszył sie bramkarza) a tak to pretensji nie mam, w koncu wiem na co go stać.
Wilk jest dobry ale tylko bez piłki, wtedy jego cechy wolicjonalne mogą pokazać swą moc. Identiko jak Chavez. Brakuje nam w środku kogoś takiego jak np. Linetty który wczoraj zabrał sie z piłką, minął 2 rywali i na koniec przed szesnastką został wycięty. W naszej drużynie środkowi w ogole nie robią przewagi, co jest tragiczne. jestem zaskoczony in plus tym ze nie ma zadnej informacji nt. Jovanovica, w koncu juz swoje w rundzie rozegrał, czas na kontuzje a on zaskakuje wszystkich i dalej jest zdrowy. I oczywiście, kto ogladał mecz ten wie dlaczego Partizan go nie żałował. ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2011
Offline |
#97
|
|
A ja mam nadzieję że Garguła pogra sobie jeszcze trochę w młodej ekstraklasie, może czegoś się nauczy^^
TRAGEDIA. Jedyna akcja jaką przeprowadziliśmy i nie była przypadkiem to zagranie Sarkiego do Genkowa. Proste i skuteczne wyjście skrzydłem i dośrodkowanie na dobrej wysokości. Genkov ma nieprzeciętne jak na naszą ligę umiejętności gry głową, kilka dobrych dośrodkowań w meczu i coś musi wpaść po jego główkach. Domagam się Sarkiego i Genkova od pierwszej minuty!! Mały był tym razem bezproduktywny. ale to zasługa wielu dokładnych podań które do niego były kierowane przez naszych świetnych defensywnych i ofensywnych pomocników |
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#98
|
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
#99
|
|
W przeciwieństwie do Ciebie nie będę oceniał trenera po jednym nieudanym występie prowadzonej przez niego drużyny - podsumowanie zrobi się po całej rundzie. Jak na razie wyniki go bronią. Podobnie beznadziejne mecze oglądaliśmy już za Maaskanta, Moskala czy Probierza. Może czas zauważyć, że nasi naprawdę dobrzy zawodnicy zwyczajnie się zestarzeli a reszta (może oprócz Małeckiego) to nadaje się co najwyżej do tartaku?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#100
|
|
Wracając do meczu , jest ktoś zorientowany jak wygląda zaplecze treningowe Lechii? Czy mają podobnie jak Wisła JEDNO boisko treningowe w dodatku w fatalnym stanie?
Kamil Kosowski napisał(a):
|
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#101
|
|
Zagraliśmy słabo jak przeważnie po przerwie na reprezentację ale i tak jest plus awansowaliśmy na 8 pozycję.
![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#102
|
Na Traugutta trenują na co dzień. Pełnowymiarowe boisko na którym grali ligę i ze swoich wizyt tam kojarzę, że na pewno jakieś boiska przed wejściem do budynku klubowego (zdaje się, że ze sztuczną nawierzchnią). |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2010
Skąd: Garmisch-Partenkirchen.
Offline |
#103
|
|
|
Cytat:
![]()
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.
Cytat:
|
||
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2003
Offline |
#104
|
|
W dalszym ciągu na wiosnę meczu nie przegraliśmy, mamy 9 punktów zdobyte, więcej ma tylko Lech i Legia, które kupowały w zimie piłkarzy a nie sprzedawały...
Postęp od jesieni jakiś jest. Szału nie ma, ale też nikt normalny go nie oczekiwał. ![]()
Ddf
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Offline |
#105
|
|
Tak czytam i sie zastanawiam, skad to zaskoczenie? Przeciez to dopiero pierwsza, solidna ekipa w tej rundzie(gralismy ze spadkowiczami, 3 druzyna od konca i z rozsprzedana Polonia). Teraz bedzie weryfikacja druzyny Kulawika, kiedy przyjda wlasnie spotkania z gorna polowka tabeli. Mysle, ze juz Piast pokaze nam miejsce w szyku i zdejmie klapki z oczy niektorych osob, ktore zauwazaja jakis postep w grze(ktora jest dramatyczna, za wyjatkiem moze jednego spotkania z Jaga). Pilkarze przechodza obok gry od poczatku sezonu, a dodajac do tego, ze to zadne asy...to mamy, to co mamy. Kompromitacja goni kompromitacje.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk
Offline |
#106
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
#107
|
|
Poprzednia runda mało mnie interesuje - nie On drużynę przygotował, ratował w trakcie sezonu co się dało. Teraz następuje weryfikacja. Ja jak niektórzy nie widzę kompromitacji Kulawika co mecz, bo widzę jakim składem trener dysponuje. Gdyby nie fatalne błędy sędziowskie tej wiosny na naszą niekorzyść zapewne liderowalibyśmy w tej rundzie. Zagraliśmy dwa bardzo słabe mecze - z Bełchatowem i Lechią. Proponuję jednak zerknąć jakie wyniki osiąga w tej rundzie ten wyśmiewany tu Bełchatów. Kulawik jak na razie broni się wynikami. I przy tej kadrze to jedyne co można zrobić - konkretny wynik. O zmianie stylu marzycie? Z Wilkiem, starzejącym się Sobolem albo Garguła czy Chrapkiem jako kreatorami gry? No to powodzenia...
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2010
Offline |
#108
|
|
Serek, Kulawik wystawił Gargułę prawie z biegu, po jednym meczu rozegranym w ME, facet stracił miesiąc to jak ma się prezentować (nawet w formie to nie jakies duze wzmocnienie)?
Sam Garguła przed meczem mówił, że LOGIKA wskazywała by na to, że zagra Chrapek - było w studiu przedmeczowym. Efekt, graliśmy w 10. Nie było Garguły jakoś to wyglądało. To był strzał w kolano. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
#109
|
|
Nigdzie nie broniłem tej decyzji Kulawika - uważam jednak, że sensownie jest oceniać kogoś za całokształt a nie za jeden mecz, jedno posunięcie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2011
Offline |
#110
|
|
Nie wiem co robił przez 70 minut Genkov i Sarki na ławce a co robił prawie cały mecz na boisku Garguła i Boguski... Ja rozumiem że Kulawik większą wagę przywiązuje do Polaków no ale kur... ile tragicznych meczów musi zagrać Garguła aby go posadzić na ławce tyle co Sikorski w poprzedniej rundzie gdzie straciliśmy przynajmniej 3 punkty z Jagiellonią
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2010
Offline |
#111
|
Wiec kontuzja mogła zadziałać jak błogosławieństwo. Guła druzyny nie pociagnie to juz chyba wiemy od dawna. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: NH
Offline |
#112
|
|
Garguła powinien zrobić przysługę sobie oraz całej polskiej piłce i zakończyć karierę.
![]()
"Not to touch the earth not to see the sun"
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#113
|
Jeśli Garguła powinien zakończyc kariere, czyli chłop który pod koniec rundy był jedynym grającym w piłke to co mają powiedzieć inni ? Co powinien zrobić taki Daniel Brud ? ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2010
Offline |
#114
|
|
Nie zaczynac jej
![]() Garguła (jak i reszta) sa ciency jak sik komara, tym bardziej dziwi pomysł oparcia w głownej mierze gry na jednym zawodniku. |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u
Offline |
#115
|
|
Zostawcie już tego biednego Gargułę. Zepsuł się sto lat temu zanim przyszedł do Wisły. Teraz to już tylko sobie tak popyka do emerytury. Pytanie zasadnicze jest dlaczego w podstawowym składzie gra Boguski a nie Genkov?
Czy ktoś zna odpowiedź? Czy w ogóle istnieje odpowiedź? ![]()
c.d.n.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#116
|
|
Istnieje taka, że Genkov jest bardzo przeciętnym zawodnikiem, więc nie ma żadnej straty gdy nie gra. Gdyby istniała taka możliwość to zamieniłbym ich obu na Pawła Brożka (pretensje do łysej pały, że nie mamy napastnika z prawdziwego zdarzenia) .
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#117
|
|
Paweł Brożek, który w 3 lata za granicą strzelił 4 bramki byłby lepszy od każdego z ofensywnych zawodników jakich teraz posiadamy.
![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#118
|
|
Bo Boguski potrafi coś oprócz przystawienia głowy albo nogi. Natomiast szpica to nie jego pozycja. Powinien grać tam gdzie Garguła, a na szpicy Genkov. Niestety słoniowaty Garguła chyba musi mieć plac.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia
Offline |
#119
|
|
To że nie przegraliśmy tego meczu możemy zawdzięczać nieskuteczności Lechii oraz dobrej grze obrońców. To paradoks ale tak właśnie jest - przy tak dużej ilości strat przez tzw. linię pomocy jestem podbudowany tym, że obrońcy nie pękli i często ratowali tyłek drużynie przed niebezpiecznymi sytuacjami. Lechia pomimo przewagi nie stworzyła sobie dużo dogodnych sytuacji bramkowych, a powinna bo takie prezenty jakie rozdawali Wilk, Sobol i Garguła to nie zdarzają nawet na Święta Bożego Narodzenia.
I co zadowolony jesteś? Ulżyło ci, bo sobie pojechałeś po wychowanku klubu? Daniel Brud pewno gra w każdym meczu i jest odpowiedzialny za wszystkie porażki? ![]()
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"
![]() |
|
|
|
Banita
Od: 07.2010
Offline |
#120
|
|

|
||||||
![]() |
|
|