
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 05.2008
Offline |
#91
|
|
Mój skład mocno ofensywny:
Pawełek - Cleber, Marcelo, Głowacki - Błaszczykowski, Sobolewski, Szymkowiak, Kosowski - Boguski, Żurawski, Frankowski Ławka: Majdan, Uche, Baszczyński,Stolarczyk, Paweł Brożek, Moskal, Paulista Bramkarza nigdy dobrego nie mieliśmy, Dolha z wiadomych przyczyn odpada, Majdan miał dobry okres, ale wg mnie Pawełek zrobił więcej, Sarnata też oceniam gorzej. W obronie trójka środkowych obrońców Pomoc - brakuje miejsca dla Uche, Atak - przed Żurawskim i Frankowskim lekko z tyłu Boguski, może trochę na wyrost, ale wg mnie nie mieliśmy lepszego cofniętego napastnika. Niestety kontuzja sprawiła, że ostatnią rundę miał fatalną. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#92
|
|
Franek nie nadaje sie na srodkowego ? To czemu strzela tyle goli w Jadze... a gra sam w napadzie w 99% meczow.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Ukochane Miasto Krakow / New York City
Offline |
#93
|
|
W mojej ocenie nie nadaje sie do systemu 4-3-3. W tym systemie srodkowy napastnik musi mocno stac na nogach, dobrze sie zastawic umiec odeprzec fizyczny atak rywala i dograc pilke do partnera z ataku - ktory w systemie 4-3-3 - gra jako skrzydlowy. Musi miec dobre uderzenie z glowy i umiec sie przepchac z obroncami w polu karnym. Frankowski jest bardzo dobrym napastnikiem ale w systemie 4-4-2 kiedy to ma obok siebie partera ktory poda mu pilke w "uliczke" czy tez ma mozliwosc dobic strzal kolegi z ataku.
![]()
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2005
Offline |
#94
|
|
Majdan (Dolha) - Baszczyński (Kuzera), Głowacki (B. Zając), Marcelo (Węgrzyn), Mijailović (Kaliciak)- Uche (Błaszczykowski), Sobolewski (Cantoro), Szymkowiak (Czerwiec), Kosowski (Zieńczuk) - Frankowski (Brożek), Żurawski (Kuźba)
Trener: Kasperczak (Skorża) Ja podałem dla każdego alternatywę, choć niektórym daleko do tych z pierwszego miejsca (praktycznie cała obrona). W niektórych przypadkach te różnice są minimalne (np. Uche-Błaszczu, Szymek-Czerwiec), a jest jeszcze kilku piłkarzy, którzy z powodu silnej konkurencji nie łapią się do tej dwudziestki dwójki, choć też bardzo nieznacznie: np. Moskal, Kula, B. Zając |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#95
|
|
Bramkarz: Sarnat
Obrońcy: Baszczyński , Marcelo , Głowacki , Mijailović Pomocnicy: Uche, Szymkowiak, Sobolewski , Kosowski Napastnicy: Żurawski , Frankowski Ławka rezerwowych: Błaszczykowski, Cleber, Paweł Brożek, Cantoro , Pater, Zieńczuk, ![]()
KAŻDY TO POWIE WISEŁKA RZĄDZI W KRAKOWIE!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: ɐɪʌoɔɐɹɔ
Offline |
#96
|
|
Dolha - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Nikola - Uche, Szymkowiak, Sobolewski, Kosowski - Błaszczykowski - Żurawski
Ławka: Sarnat, Cleber, Zieńczuk, Frankowski, Paweł Brożek ![]() na wyjazdach byłeś ilu?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#97
|
|
Majdan
Baszczyński - Głowacki - Marcelo - Piotr Brożek Błaszczykowski - Szymkowiak - Sobolewski - Kosowski Frankowski - Żurawski Rezerwa: Sarnat Cleber Nikola Zieńczuk Uche Kuźna Paweł Brożek |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk
Offline |
#98
|
|
Sarnat (Dolha za umiejetnosci, ale nic wiecej - szczur) - Baszczynski, Glowacki (Zajac), Marcelo (Cleber), Stolarczyk (Mijailovic) - Uche (Błaszczu), Sobol (Czerwiec), Szymkowiak (Cantoro), Kosowski (Zienczuk)- Zurawski (Kuzba), Frankowski (Brozek)
Trener: Kasperczak / Petrescu I śmiem twierdzić, że gdyby każdy z tych piłkarzy prezentował możliwie najwyższą formę to bylibyśmy corocznie w grupie LM, a pewnie i więcej. ![]()
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
|
|
|
|
Voyage! Voyage!
Od: 02.2004
Offline |
#99
|
|
Bramka:
Majdan Obrona: Baszczyński Głowacki Marcelo Cleber Pomoc: Błaszczykowski Sobolewski Szymkowiak Kosowski Atak: Żurawski Frankowski ![]()
RÓWNIK ZA WISŁĄ!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: Łańcut
Offline |
#100
|
|
Majdan
Baszczyński , Marcelo , Głowacki , Mijailović Błaszczykowski, Szymkowiak, Sobolewski , Kosowski Żurawski , Frankowski Sarnat, Pawełek - Cleber, Zieńczuk, Uche - Paweł Brożek, Kuzba |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#101
|
|
Majdan
Błaszczykowski - Głowacki - Marcelo - Mijajlović Uche - Szymkowiak - Sobolewski - Kosowski Brożek - Żurawski Ławka: Pawełek/Dolha - Brożek Piotr, Cleber, Baszczyński, Frankowski, Kuźba, Cantoro |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Offline |
#102
|
|
Jako, że ma być to 11 ostatniej dekady to pomijam takich zawodników jak: Czerwiec, Kulawik, Moskal, Pater, Olo Moskalewicz. Każdy z Nich zahaczył wprawdzie o ostatnią dekadę, ale nie grali w niej długo. Dlatego zdecydowałem się na taką 11tkę:
Biorę pod uwagę tylko i wyłącznie umiejętnosci piłkarskie! Dolha Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Mijajlović Uche, Cantoro, Szymkowiak, Kosowski Frankowski, Żurawski rezerwowi: Pawełek, Sobolewski, Stolarczyk, Cleber, Błaszczykowski, Brożek Paweł, Zieńczuk Trener: Petrescu
Ostatnio edytowane przez Proud : 17.12.2010 o godz. 22:35.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Skąd: Bystra
Offline |
#103
|
|
Pawełek
Baszczyński , Marcelo , Głowacki , Mijailović Błaszczykowski, Szymkowiak, Sobolewski , Kosowski Żurawski , Frankowski Ławka: Majdan, Cleber, Cantoro, Zieńczuk, Uche, Paweł Brożek, Kuzba Trener: Kasperczak / Petrescu ![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#104
|
|
Majdan
Baszczyński , Marcelo , Głowacki , Stolarczyk Kosowski, Szymkowiak, Moskal , Pater Żurawski , Frankowski Rezerwa: Sarnat, Nikola, Czerwiec, Uche, Błaszczykowski Trener: Heniek |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2005
Offline |
#105
|
|
Dolha - świetny bramkarz. Jedyny świetny, który nam się trafił w ostatnich latach. Wspaniały refleks i umiejętności. Niestety, sprzedawczyk :(.
Baszczynski Głowacki Marcelo Piotr Brożek - świetny napastnik, ktroego w głupi sposob przesunieto na obrone. Niemniej jednak na nienaturalnej dla siebie pozycji prezentuje sie bardzo dobrze. Błaszczykowski Kałużny Szymkowiak Kosowski - prawdziwą WIELKOŚĆ tego piłkarza pokazuje sezon 2007/2008. Gdy grał, Wisła grała ofensywnie, pięknie i wygrywała po 5 - 0. Jak odszedł, wygrywała, ale ledwo ledwo po 2-1, 1-0, prezentujac mizerny defensywny futbol. Wielki piłkarz. Franek - można go nie lubić za pewne sprawy, ale to piłkarski geniusz. Napastnik przez wielkie N. Żuraw
Ostatnio edytowane przez mb_1906 : 18.12.2010 o godz. 01:41.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#106
|
|
Dolha - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Mijailovic - Błaszczykowski, Szymkowiak, Moskal, Kosowski - Frankowski, Żurawski
rezerwa: Majdan - Cleber, Zając - Uche, Sobolewski - Brożek Paweł |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: i tak nie wiecie gdzie to jest
Offline |
#107
|
|
Iniemamocni:
Majdan Baszczynski, Glowacki, Marcelo, Mijailovic Uche, Sobolewski, Szymkowiak, Kosowski Frankowski, Zurawski Swobodnie mozna wymienic Cantoro za Sobola i Uche za Blaszczykowskiego ![]()
czy świat sie zmieni gdy z młodych gniewnych powstaną starzy w....ieni?!?!
Imagine there's no countries. It isn't hard to do. Nothing to kill or die for and no religion too. |
|
|
|
Member
Od: 09.2008
Skąd: Wrocław
Offline |
#108
|
|
Bramkarz: Dolha
Obrońcy: Baszczyński , Marcelo, Głowacki , Mijailović Pomocnicy: Błaszczykowski, Szymkowiak, Sobolewski , Kosowski Napastnicy: Żurawski , Frankowski |
|
|
|
Junior Member
Od: 12.2009
Offline |
#109
|
|
Dolha- Baszczyński, Marcelo, Głowacki, Mijailović - Błaszczykowski, Sobolewski, Szymkowiak, Kosowski - Żurawski, Frankowski
R: Pawełek, Cleber, Uche, Paweł Brożek, Zieńczuk, Małecki, Cantoro |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#110
|
|
Dolha
Baszczyński,Głowacki,Marcelo,Mijailovic Uche,Sobolewski,Szymkowiak,Kosowski Żurawski,Frankowski Rezerwa:Majdan,Cantoro,Błaszczykowski,Cleber,Paweł Brożek,Stolarczyk,Zieńczuk Trener:Kasperczak ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory
Offline |
#111
|
|
Koniec typowania .!
Wyniki postaram się podać jak najszybciej... |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|