
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#91
|
|
Patrząc na sposób gry Silvy, odnoszę wrażenie, że możemy (daleko na wyrost na razie) mieć do czynienia z casusem Mauro Cantoro - przychodził jako napastnik, a wszyscy pamiętamy go z gry na środku
![]() ![]()
Czesiu... Co ty robisz zarazo
|
|
|
|
Junior Member
Od: 07.2009
Offline |
#92
|
|
Pojawia sie problem miejsca na boisku dla Wojtkowskiego przy powrocie naszego Kuby.
Tak by wygladala druga linia moich marzen: Basha, Vukan, Silva i na bokach Kuba oraz Chuka. Mega druga linia. Mega! Byc moze alternatywa jest Szota (jako mlodzik obowiazkowy) w linii obrony (kwestia dluzszego czasu, ale taki mlodziezowiec na lewej stronie za Sadloka, ktory mnie nie przekonuje na boku absolutnie i do tego zwiekszona rywalizacja w srodku: Sadlok, Wasyl, Janicki, Klemenz). Na prawej Niepsuj/Burliga. W napadzie Brozio ma swoje lata, trzeba wkalkulowac mikro urazy. Napastnik potrzebny na juz. Drzazga bez formy, zreszta to nie jest material na dobrego napadziora na lata, to co gral w koncowce tego sezonu chyba niestety to jego maks (i nie mma na mysli tego, ze zmarnowal dwie bramy z Zabrzem) Milego dnia wszystkim |
|
|
|
Member
Od: 11.2018
Offline |
#93
|
|
A mi się wydaje, że jak będzie Kuba i pomoc w pełnej sile to Buksa może mieć więcej szans jako młodzieżowiec.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2007
Offline |
#94
|
Obejrzyj jeszcze raz, popatrz w statystyki... Zwróć uwagę ile piłek zagrał Wojtkowski na skrzydło (piłek przyśpieszających akcję). Jak mało miał strat. Sadlok miał więcej odbiorów i mniej strat od Niepsuja. Przy czym kontaktów z piłką miał DUŻO więcej od niego. Miał kilka nieudanych dośrodkowań ale to też wina napastników. Dla kontrastu podaj chodź jedno udane Niepsuja. Sadlok jest nieoceniony w rozegraniu. Na szczęście trener nie jest ślepy i nie zrezygnuje z takiego zawodnika. Idealny do krakowskiej piłki. ![]()
Ad augusta per angusta
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#95
|
|
Nieudane dośrodkowania to nie jest wina napastników. Przypominam Szanownemu Przedmówcy, że Paweł Brożek ma "zaledwie" 180cm wzrostu, Denys Bałaniuk jest jeszcze niższy, a na środku zabrzańskiej obrony grało dwóch stoperów po 190+ cm, a dodatkowo obrona była ustawiona bardzo blisko bramki. Jak 1, 2 albo 3 razy nie wychodzi, to należy zmienić sposób rozegrania, a nie na pałę ładować piłki w pole karne, skoro wiadomo, że nie tędy droga.
Co do reszty - zgoda, Sadlok>Niepsuj. ![]()
Czesiu... Co ty robisz zarazo
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2007
Offline |
#96
|
Sadlok też nie wrzucał każdej piłki w pole karne. Często piłka wracała do środkowych pomocników. Potrzeba jednak czasem aby napastnik wyciągnął obrońców z pola karnego bo nawet nie ma jak uderzyć z dystansu, taki tam gąszcz. Powód: mac lubi kropki
Ostatnio edytowane przez Hermond : 07.08.2019 o godz. 11:58.
![]()
Ad augusta per angusta
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#97
|
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2009
Offline |
#98
|
|
Do Hermond:
Mogę się założyć nawet, że na koniec sezonu Niepsuj będzie miał więcej w (bramek/asyst) niż Saldok. 50 zł na Socios, przyjmujesz? ![]() Powód: Bo minka się nie zmienila
Ostatnio edytowane przez UcheJ : 07.08.2019 o godz. 13:08.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#99
|
|
Teraz zwróciłem uwagę na zachowanie Wojtkowskiego przy straconej bramce (od 0:22 do 0:35- http://ekstraklasa.org/aktualnosci/s...e-z-liga-13988) i jego "krycie" Wolsztyńskiego. Przecież za coś takiego Wojo należała się wędka już w przerwie. Dramatyczne zaangażowanie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2007
Offline |
#100
|
(Mimo, że hazardu nie popieram) I żeby była jasność bramki i asysty w przypadku obrońcy to tylko dodatek ![]()
Ad augusta per angusta
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2009
Offline |
#101
|
|
No ale przecież rozmawiamy głównie o ofensywie.
Sadlok jak narazie zrobił tyle samo w ofensywie co Niepsuj czyni zero liczb A w obronie prawa strona dużo lepiej byla zabezpieczona i do w momencie kiedy nie miał praktycznie żadnego wsparcia E strony Drzazgi pierwszy mecz, i teraz Balaniun zero wsparcia... Dla czego mówią wszyscy że Lechia grał najlepiej z tych 3 meczów bo miał normalnego skrzydłowego który go wspierał czyli Boguskiego. Sadlok miał zawsze wsparcie Maka a Niepsuj musiał sam sobie radzić... Jak wróci Kuba to zobaczycie że Niepsuj będzie duzo lepiej wygladac |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#102
|
|
Naprawdę nie widzę powodów do narzekania na obronę. W trzech meczach jedną bramkę straciliśmy, po strzale życia kolesia ze Śląska. Nawet gdyby spalony dla Górnika był nie słuszny i były dwie, to nadal jest duża poprawa.
Jasne, że przeciwnicy bezzębni, ale taka jest liga, na razie ofensywa kuleje u wszystkich. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#103
|
|
Nie rozumiem czepiania się Sadloka, nie zagrał na pewno gorzej niż w jakimkolwiek ostatnim jego meczu na lewej obronie, czyli przeciętnie, ale stabilnie.
Choć nie, nie mam racji. Wyjął 0:1 dla Górnika, właściwie to jeden z bohaterów tego meczu. |
|
|
|
Junior Member
Od: 05.2011
Offline |
#104
|
![]() Tak jeszcze w kwestii wyjaśnienia spalonego Angulo. Pół łba na pozycji spalonej. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#105
|
|
wszystko fajnie, tylko po co tak rozwalać forum?
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|