
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat
Offline |
|
|
trzeba rzucić oko na piłkarzy HJK Helsinki... wczoraj z łatwością wypunktowali Schalke... uwagę zwłaszcza zwraca młody napastnik Pukki (strzelec 2 bramek przeciwko Schalke)...
http://www.transfermarkt.de/de/teemu...ler_46972.html http://www.youtube.com/watch?v=rAkLrc59PlA&feature=related
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 19.08.2011 o godz. 11:06.
![]()
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
|
|
Ciekawy chłop. Staty też ma bardzo dobre. Stan powinien się mu przyjrzeć.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2010
Offline |
|
Swoją wypowiedzią bazowałem na tym artykule. 20 tys. euro to nie roczna, lecz miesięczna pensja. A 10 tys. euro miesięcznie płacić solidnemu defensywnemu pomocnikowi, który już wie jak się gra w lidze polskiej, a dodatkowo jest wychowankiem szkółki Barcelony to dużo? Garguła otrzymuje prawie 30 tys. euro miesięcznie, a śmiem twierdzić, że ewentualna przydatność hiszpana dla Wisły byłaby conajmniej taka jak Guły. ![]()
"Dociera do mnie, co mówią ludzie. Że Kolejorza nazywają Amiką, że zarząd jest z Wronek, że Lech jest tylko z nazwy" Maciej Żurawski
|
|
|
|
Junior Member
Od: 06.2011
Offline |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Offline |
|
|
jeśli BATE by odpadło możne jakaś promocja...
http://www.transfermarkt.de/en/renan...ler_66008.html http://www.transfermarkt.de/en/pavel...ler_61960.html http://www.transfermarkt.de/en/dmitr...ler_87211.html |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
|
|
http://www.transfermarkt.co.uk/en/go...ler_77140.html - nie wiem co to za koleś ale staty jak na swój wiek i pozycje ma niezłe.
http://www.transfermarkt.co.uk/en/el...er_112663.html - kolejny kozak z Izraela http://www.transfermarkt.co.uk/en/vl...ler_25750.html - interesowaliśmy się nim ponoć...ciągle napier*ala gole jak maszyna.. http://www.transfermarkt.co.uk/en/iv...ler_45832.html ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
|
|
Cytat:
![]() lecz się chłopie wiesz ile oni tam zarabiają? |
|
|
|
Guest
|
|
|
Mniejszy, szybki napastnik potrafiący grać 1-1 (typu Paweł z najlepszych lat) potrzebny na wczoraj!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
|
|
JrQ- z Rangersami to był tylko żart.arti co do napastnika to Kezman szuka klubu w ekstraklasie a że z Polonią nie może sie dogadać to można wykorzystać i zaprponowac roczny kontrakt.Podobno godzi się na obniżkę tylko żeby zawitać do esktraklasy.Do Wisły jako wzmocnienie na LM byłoby jedno z lepszych zwłaszcza że jest do wzięcia za darmo.
Ostatnio edytowane przez JOSE 841 : 21.08.2011 o godz. 13:08.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2008
Skąd: Kraków-Bernardyńska
Offline |
|
![]()
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2008
Skąd: Kraków-Bernardyńska
Offline |
|
|
Akurat Kezman trafił do Chin,jak Stan je opuścił
Oczywiście nie twierdzę,że Stan nie ma dalej kontaktów w tamtych rejonach. ![]()
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Skąd: KRK
Offline |
|
|
Ja rozumiem ale jak słyszę "Ostatnio był w Chinach i jest zagadką" to do głowy od razu przychodzi jedno nazwisko
![]()
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2008
Skąd: Kraków-Bernardyńska
Offline |
|
|
JÓŹWIAK powiedział,że toczą się rozmowy Legii z Kezmanem,i coś czuję,że obecność Ljuboji i Radovica będzie mocną kartą przetargową,jeżeli Kezman będzie grał przynajmniej tak jak Ljuboja,a patrząc na jego dokonania powinien lepiej to truskawki mają zdecydowanie najmocniejszy w Polsce duet z przodu.
![]()
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Offline |
|
I jeszcze jeden argument "za" - Kezman byłby doskonałą odpowiedzią marketingową na Daniela Luboje w Legii. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat
Offline |
|
|
zawodnik z kartą w ręku... chyba już się nim interesowaliśmy, na środek pola, który moim zdaniem też potrzebuje wzmocnienia...
http://www.transfermarkt.de/de/dalib...ler_34643.html ![]()
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
|
|
http://www.transfermarkt.de/de/shaba...eler_3499.html
Co prawda jeszcze mają ważne kontrakty, ale zawsze można się postarać: http://www.transfermarkt.de/de/eidur...eler_3176.html http://www.transfermarkt.de/de/ludov...eler_5299.html http://www.transfermarkt.de/de/ernes...eler_6420.html http://www.transfermarkt.de/de/jerom...eler_5300.html |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
|
|
Według mnie to nie czas na prawdziwy hicior jak Kezman. Ale ten czas przyjdzie dopiero gdy Sobol zakonczy karierę i będziemy potrzebować zawodników do zastępstwa z charyzmą, doświadczeniem, wtedy te głośne nazwiska mogą się pojawiać zamiast Sobola czy Kew Jaliensa.
![]()
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
- 1906 poparcia ikon Wisły Kraków S.A. Arek Głowacki za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy Tomasz Frankowski za 253 występy / 156 bramek Paweł Brożek za 246/ 110 bramek Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|