The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10861
Stary 19.08.2011, 10:57
trzeba rzucić oko na piłkarzy HJK Helsinki... wczoraj z łatwością wypunktowali Schalke... uwagę zwłaszcza zwraca młody napastnik Pukki (strzelec 2 bramek przeciwko Schalke)...
http://www.transfermarkt.de/de/teemu...ler_46972.html

http://www.youtube.com/watch?v=rAkLrc59PlA&feature=related
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 19.08.2011 o godz. 11:06.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10862
Stary 19.08.2011, 12:35
Ciekawy chłop. Staty też ma bardzo dobre. Stan powinien się mu przyjrzeć.

Odpowiedz cytując
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10863
Stary 19.08.2011, 13:02
Co do tych piłkarzy HJK, czy to jest Nasz zasięg finansowy? Nie pytam ironicznie tylko prosiłbym kogoś zorientowanego jak to wygląda w rzeczywistości. Bo tacy wybijający się piłkarze z takiej Danii, Norwegii czy Szwecji to raczej nie dla Nas (bo chyba Traore z Lechii nie robił tam zawrtonej kariery?) prawda? A jak to ma się do zawodników z takiej właśnie Finlandii?
Odpowiedz cytując
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10864
Stary 19.08.2011, 14:49
Ogólnie to ligi skandynawskie są w naszym zasięgu finansowym (z wyłączeniem najlepszych zawodników topowych klubów w lidze duńskiej, szwedzkiej i norweskiej - tam zdarzają się transfery nawet za 4 - 5 mln euro [Norwegia], 3 mln [Szwecja], 3,5 mln [Dania]. Jednak większośc nie przekracza max 800k euro). Jeżeli chodzi o HJK mówimy o lidze fińskiej, gdzie piłkarze zwykle odchodzą w większości za darmo lub za akceptowalne dla Wisły kwoty (150 - 400k euro). Ostatni konkretniejszy transfer to właśnie rzeczony Teemu Pukki do Sevilli za 1,5 mln euro (z której z resztą szybko wrócił) w sezonie 07/08, w sezonie 08/09 był kolejny konkretny transfer gracza z ligi finskiej do Udinese za 800k euro...i to by było na tyle jeżeli chodzi o duże sumy przez ostatnie 5 lat.
Ostatnio edytowane przez riv : 19.08.2011 o godz. 14:59.

Odpowiedz cytując
Edson
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10865
Stary 19.08.2011, 16:04
Chętnie w naszej kadrze widziałbym byłego piłkarza Polonii Andreu Mayorala. Nie jest zbyt stary (niespełna 29 lat), do wzięcia za darmo, w Polonii zarabiał 20 tys. euro, ale hiszpańskie media uważają, że teraz jest skłonny grać w Polsce za połowę mniej. W kadrze mamy aż 4 ofensywnych pomocników (Melikson, Nunez, Garguła i Jirsak), a tylko 2 defensywnych (Sobol i Wilk).
"Dociera do mnie, co mówią ludzie. Że Kolejorza nazywają Amiką, że zarząd jest z Wronek, że Lech jest tylko z nazwy" Maciej Żurawski
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10866
Stary 19.08.2011, 16:11
Hiszpańskie media interesują się chłopem co grał w jakimś śmiesznym klubie, na peryferiach futbolu,zarabiając 20 tysięcy?euro.Wychdzi 2 tysiące za miesiąc,nie dziabnąłeś się aby?
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
Edson
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10867
Stary 19.08.2011, 16:46
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Hiszpańskie media interesują się chłopem co grał w jakimś śmiesznym klubie, na peryferiach futbolu,zarabiając 20 tysięcy?euro.Wychdzi 2 tysiące za miesiąc,nie dziabnąłeś się aby?
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

Swoją wypowiedzią bazowałem na tym artykule. 20 tys. euro to nie roczna, lecz miesięczna pensja. A 10 tys. euro miesięcznie płacić solidnemu defensywnemu pomocnikowi, który już wie jak się gra w lidze polskiej, a dodatkowo jest wychowankiem szkółki Barcelony to dużo? Garguła otrzymuje prawie 30 tys. euro miesięcznie, a śmiem twierdzić, że ewentualna przydatność hiszpana dla Wisły byłaby conajmniej taka jak Guły.
"Dociera do mnie, co mówią ludzie. Że Kolejorza nazywają Amiką, że zarząd jest z Wronek, że Lech jest tylko z nazwy" Maciej Żurawski
Odpowiedz cytując
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10868
Stary 19.08.2011, 16:46
Może PaulistaObecnie przebywa w Cracovi na testach.Można by było wyprzedzić lokalnego rywala i zaproponować roczny kontrakt.Zwłaszcza że Wisła raczej będzie grała na 2 frontach w CL i w ekstraklasie
Odpowiedz cytując
Edson
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10869
Stary 19.08.2011, 16:50
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
Wisła raczej będzie grała na 2 frontach w CL i w ekstraklasie
Wisła na pewno będzie grała na 2 frontach, pytanie tylko czy tym drugim będzie CL czy EL.
"Dociera do mnie, co mówią ludzie. Że Kolejorza nazywają Amiką, że zarząd jest z Wronek, że Lech jest tylko z nazwy" Maciej Żurawski
Odpowiedz cytując
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10870
Stary 19.08.2011, 17:14
Edson obstawiam że w CL bojeśli nie teraz to kiedyA co do Paulisty to w Wiśle jako konkurencja dla Genkowa i Bitona by się przydał.
Odpowiedz cytując
Heero
Senior Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10871
Stary 19.08.2011, 17:40
Edson napisał(a):Wyświetl post
a dodatkowo jest wychowankiem szkółki Barcelony
Wiesz ilu wychowanków ma Barcelona, którzy nadają się co najwyżej do tarcia chrzanu? I po co nam kolejny przeciętniak, którzy zabierze miejsce takiemu Danielowi Brudowi, który w meczach ME naprawdę się wyróżnia?
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10872
Stary 19.08.2011, 21:14
Daniel nie wiem co tu jeszcze robi. W wieku 22 lat to trzeba grać w extra- czy 1 lidze bo w Wiśle wiadomo, że 100 minut w sezonie będzie wielkim sukcesem, a i tak guzik (doświadczenie,ogranie) z tego dla Niego.
Co do Paulisty to trener jest od decydowania czy chociaż sprawdzić Go czy nie zawracać sobie głowy nawet i testami.
Odpowiedz cytując
Edson
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10873
Stary 20.08.2011, 00:10
Heero napisał(a):Wyświetl post
Wiesz ilu wychowanków ma Barcelona, którzy nadają się co najwyżej do tarcia chrzanu? I po co nam kolejny przeciętniak, którzy zabierze miejsce takiemu Danielowi Brudowi, który w meczach ME naprawdę się wyróżnia?
Ale Andreu nie jest jakimśtam wychowankiem Barcy, tylko piłkarzem, który ma już doświadczenie w polskiej lidze (przez 1,5 sezonu rozegrał 34 mecze oraz strzelił 1 bramkę w derbach Warszawy) i w tej całej Polonii był wiodącą postacią w zespole. Nie jest to piłkarz na LM, ale na ekstraklasę jak najbardziej. Bruda w żaden sposób nie przekreślam, bo nie wiem jak gra, ale nawet z Danielem, którego gra w pierwszej drużynie jest zagadką, mamy 3 defensywnych pomocników, a to trochę mało.
"Dociera do mnie, co mówią ludzie. Że Kolejorza nazywają Amiką, że zarząd jest z Wronek, że Lech jest tylko z nazwy" Maciej Żurawski
Odpowiedz cytując
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10874
Stary 20.08.2011, 00:23
Chciałbym przypomnieć , że najlepsze mecze w Wiśle na pozycji defensywnego pomocnika grał Diaz więc mamy całkiem niezłą alternatywę dodatkowo Jovanovic może z powiedzeniem na tej pozycji również grać . Niektórzy powinni sobie uświadomić , że Wisła ma ograniczony budżet płacowy i jeżeli nasprowadzamy sobie szrotu ligowego to będziemy się go pozbywać przez następne 3 lata .
Odpowiedz cytując
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10877
Stary 20.08.2011, 11:59
http://www.transfermarkt.co.uk/en/go...ler_77140.html - nie wiem co to za koleś ale staty jak na swój wiek i pozycje ma niezłe.

http://www.transfermarkt.co.uk/en/el...er_112663.html - kolejny kozak z Izraela
http://www.transfermarkt.co.uk/en/vl...ler_25750.html - interesowaliśmy się nim ponoć...ciągle napier*ala gole jak maszyna..
http://www.transfermarkt.co.uk/en/iv...ler_45832.html

Odpowiedz cytując
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10878
Stary 20.08.2011, 17:21
TOMEK 11 może lepiej poczekać aż Rangersi odpadną mają kilku lepszych zawodników od BATE.Na poważnie Wisła ma już gotowy skład i transfery raczej nie wchodzą w grę.Teraz najważniejszy jest awans do LM i wyjazdowy mecz z APOELem.Holender już dostał to co chciał .Chciał mieć nowych piłkarzy przed zgrupowaniami i dostał.Wisła ma wystarczająco dobry i szeroki skład .Tylko długo terminowa kontuzja któregoś z graczy może wymusić transfer.Ewentualnie brak pozrozumienia z Małeckim w sprawie nowego kontraktu może wymusić transfer
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10879
Stary 20.08.2011, 20:13
Cytat:
TOMEK 11 może lepiej poczekać aż Rangersi odpadną mają kilku lepszych zawodników od BAT

lecz się chłopie
wiesz ile oni tam zarabiają?
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10880
Stary 20.08.2011, 20:32
Mniejszy, szybki napastnik potrafiący grać 1-1 (typu Paweł z najlepszych lat) potrzebny na wczoraj!
Odpowiedz cytując
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10881
Stary 21.08.2011, 13:02
JrQ- z Rangersami to był tylko żart.arti co do napastnika to Kezman szuka klubu w ekstraklasie a że z Polonią nie może sie dogadać to można wykorzystać i zaprponowac roczny kontrakt.Podobno godzi się na obniżkę tylko żeby zawitać do esktraklasy.Do Wisły jako wzmocnienie na LM byłoby jedno z lepszych zwłaszcza że jest do wzięcia za darmo.
Ostatnio edytowane przez JOSE 841 : 21.08.2011 o godz. 13:08.
Odpowiedz cytując
baro1995
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków-Bernardyńska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10882
Stary 21.08.2011, 14:51
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
JrQ- z Rangersami to był tylko żart.arti co do napastnika to Kezman szuka klubu w ekstraklasie a że z Polonią nie może sie dogadać to można wykorzystać i zaprponowac roczny kontrakt.Podobno godzi się na obniżkę tylko żeby zawitać do esktraklasy.Do Wisły jako wzmocnienie na LM byłoby jedno z lepszych zwłaszcza że jest do wzięcia za darmo.
Polecałbym się trochę doinformować.Keżman przysłał do Polonii ofertę z propozycją rocznej gaży na poziomie 1 mln E netto.Jak Polonia zrezygnowała jego manager zorganizował mu wywiady w których Mateja mówił,że negocjacje oczywiście dalej się toczą i pierwsze słyszy,że zostały zerwane.No i rzeczywiście zgodził się na obniżkę,tyle,że jego oczekiwania po obniżce to 750 tys. netto.Dorzucić do tego premie za podpis i managera i mamy ogromną jak na nasze warunki kwotę.Grał w Chinach więc jego forma to zagadka i wątpię,żeby Stan postanowił go zatrudnić.
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
Odpowiedz cytując
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10883
Stary 21.08.2011, 15:56
baro1995 napisał(a):Wyświetl post
Polecałbym się trochę doinformować.Keżman przysłał do Polonii ofertę z propozycją rocznej gaży na poziomie 1 mln E netto.Jak Polonia zrezygnowała jego manager zorganizował mu wywiady w których Mateja mówił,że negocjacje oczywiście dalej się toczą i pierwsze słyszy,że zostały zerwane.No i rzeczywiście zgodził się na obniżkę,tyle,że jego oczekiwania po obniżce to 750 tys. netto.Dorzucić do tego premie za podpis i managera i mamy ogromną jak na nasze warunki kwotę.Grał w Chinach więc jego forma to zagadka i wątpię,żeby Stan postanowił go zatrudnić.
Akurat Stan, o Chinach i zagadce powinien wiedzieć najwięcej...
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując
baro1995
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków-Bernardyńska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10884
Stary 21.08.2011, 16:48
Akurat Kezman trafił do Chin,jak Stan je opuścił
Oczywiście nie twierdzę,że Stan nie ma dalej kontaktów w tamtych rejonach.
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
Odpowiedz cytując
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10885
Stary 21.08.2011, 16:51
Ja rozumiem ale jak słyszę "Ostatnio był w Chinach i jest zagadką" to do głowy od razu przychodzi jedno nazwisko
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując
baro1995
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków-Bernardyńska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10886
Stary 21.08.2011, 18:11
JÓŹWIAK powiedział,że toczą się rozmowy Legii z Kezmanem,i coś czuję,że obecność Ljuboji i Radovica będzie mocną kartą przetargową,jeżeli Kezman będzie grał przynajmniej tak jak Ljuboja,a patrząc na jego dokonania powinien lepiej to truskawki mają zdecydowanie najmocniejszy w Polsce duet z przodu.
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
Odpowiedz cytując
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10887
Stary 21.08.2011, 19:43
baro1995 napisał(a):Wyświetl post
JÓŹWIAK powiedział,że toczą się rozmowy Legii z Kezmanem,i coś czuję,że obecność Ljuboji i Radovica będzie mocną kartą przetargową,jeżeli Kezman będzie grał przynajmniej tak jak Ljuboja,a patrząc na jego dokonania powinien lepiej to truskawki mają zdecydowanie najmocniejszy w Polsce duet z przodu.
My też mamy Serbów w składzie. Ponadto jako jedyny klub w PL możemy mu zagwarantować pewną grę w pucharach lub nawet LM jak dobrze pójdzie we wtorek. Ponadto Kezman dobrze zna się ze Stanem Valcksem bo gdy grał w PSV (2000-2005) to Stan był dyrektorem sportowym tego klubu. Tak więc jeden telefon od Stana, odpowiedni kontrakt, i Kezman jest nasz. Tak to powinno wyglądać, bo niestety z napastnikami bieda, a ponadto znane nazwisko przyda się do promocji klubu na arenie międzynarodowej.

I jeszcze jeden argument "za" - Kezman byłby doskonałą odpowiedzią marketingową na Daniela Luboje w Legii.
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10888
Stary 21.08.2011, 20:21
zawodnik z kartą w ręku... chyba już się nim interesowaliśmy, na środek pola, który moim zdaniem też potrzebuje wzmocnienia...

http://www.transfermarkt.de/de/dalib...ler_34643.html
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10890
Stary 21.08.2011, 20:58
Według mnie to nie czas na prawdziwy hicior jak Kezman. Ale ten czas przyjdzie dopiero gdy Sobol zakonczy karierę i będziemy potrzebować zawodników do zastępstwa z charyzmą, doświadczeniem, wtedy te głośne nazwiska mogą się pojawiać zamiast Sobola czy Kew Jaliensa.
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
-
1906 poparcia ikon Wisły Kraków
S.A.
Arek Głowacki
za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy
Tomasz Frankowski
za 253 występy / 156 bramek
Paweł Brożek za 246/ 110 bramek
Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:37.