
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#61
|
|
Goku to nie Hiszpan, a Królewski to nie Polak. Jaro przesiąkł AI i dzisiaj prędzej mu do bycia komputerem, robotem, cyborgiem niż do bycia człowiekiem i Polakiem. No chyba, że ma gdzieś na tabliczce znamionowej napisane made in Poland.
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#62
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#63
|
|
Konczymy dzisiaj sezon, i myslami juz mecz z Tottenhamem xD
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#64
|
|
No niestety je pravdive... i żeby to zmienić potrzeba konsekwencji i samozaparcia ze strony, na dzień dzisiejszy Królewskiego.
I nie mówię o tym pół roku kiedy jest u nas, tylko o tych latach kiedy nasiąkał bagienkiem.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 18.05.2024 o godz. 14:30.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#65
|
|
Gramy o zwyciestwo. Oby Szot i Łasicki czegoś nie odj...bo potrafią. Liczę, że hiszpanie wygrają nam mecz.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Offline |
#66
|
|
Dzisiejsza porażka będzie znakomitym zwieńczeniem tego sezonu i zarządzania klubem przez Królewskiego na przestrzeni kilku lat.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#67
|
|
Szot nie gra. To dobrze.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#68
|
|
Junca i Satrustegi wypierdalać po sezonie.
Oczywiście nie można zapomnieć o wkładzie naszego zawsze skoncentrowanego na 100% kapitana w to czerwo.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 18.05.2024 o godz. 16:46.
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#69
|
|
Hiszpanie nie popełniają błędów w obronie... A idźcie ....a w .... Markusy i Drozdy...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: ze skorupy
Offline |
#70
|
|
Można się rozejść. Teraz to już naprawdę...
![]()
"...morał: rób dobrze innym, Tobie też ktoś zrobi..."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara
Offline |
#71
|
|
https://www.youtube.com/watch?v=mSaTwMiZ6l4
Ja juz na luziku dopije piwo albo dwa. Pytanie czy w przyszlym sezonie 1 czy 4 liga ? ![]()
DysoN
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa
Offline |
#72
|
|
Ktoś może opisać w skrócie jak on tą czerwoną dostał? Bo nie oglądam meczu.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#73
|
|
Paradoksalnie może to pomoże w tym meczu bo zagramy z kontry
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara
Offline |
#74
|
|
Sfaulowal zawodnika wychodzacego na 1 na 1. Mysle ze bezdyskusyjna ale blad wczesniej Urygi ktory to wszystko sprokurowal.
![]()
DysoN
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#75
|
|
Uryga wykonał niechlujne podanie i wrzucił Satrustegiego na konia. Czerwo idzie na konto obu panów 50/50.
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: ze skorupy
Offline |
#76
|
|
Żeby jeszcze oni w kontry umieli...
![]()
"...morał: rób dobrze innym, Tobie też ktoś zrobi..."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2018
Offline |
#77
|
|
Ten GKS przesadnie statyczny i wyluzowany jak dla mnie.
Jak przyspieszą to nas rozwalą. Ale czy przyspieszą? Swędzi mnie palec żeby postawić remis u buka. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2018
Offline |
#78
|
|
Raton i Satrustegui też już nie są Hiszpanami bo są tu pół roku i przesiąkli.
Rude też nie jest Hiszpanem bo przesiąkł Kostaryką. ....a jak byłby tu trener to może ten Goku i inni by coś grali albo by ich nie było bo ten trener by powiedział, że gość jest ch.ja wart i nie ma po co go tu sprowadzać. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#79
|
|
Już po sezonie, te wszystkie kontuzje , czerwone są podsumowaniem tej całej organizacji piłkarskiej, cyrk jak .... co roku
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2013
Offline |
#80
|
|
Oczywiście jest tu wina Urygi, ale nie zrozumiem nigdy dlaczego takie stare trepy jak Satrustegui i Frydrych w ekstraklasie faulują w takim momencie meczu, rozumiałbym jakby to była 75 minuta i 0:0, a nie początek meczu i już pod górkę, lepiej by było 0:1 od 5 minuty (a jeszcze jest bramkarz, no i Mbappe w Gieksie nie gra) niż grać w 10-tke.
Żegnam Rude, Ramireza, ale najbardziej chciałbym pożegnać Królewicza, choć to się nie stanie :/
Ostatnio edytowane przez fansorina : 18.05.2024 o godz. 17:22.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2023
Offline |
#81
|
|
Co roku widać, że potrzebne są zmiany, po czym są pozorowane.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#82
|
|
Wygląda na to, że do testów medycznych trzeba dodać testy na iloraz inteligencji, żeby debile takie jak Junca były odsiewane na etapie rekrutacji. Nie wykluczyłbym też dodania wizyty u psychiatry.
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#83
|
|
Ale Warzynowskiemu na X prezesuńcio ciśnie. Jego walka. Największe pośmiewisko polskiego futbolu.
Nic z tego nie będzie z takimi ludźmi u steru. Pomęczymy się rok za kasę z PP i LE/LK, a potem... |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#84
|
|
Nie oglądam meczu, więc może ktoś mi powie czy jest wystarczająca recyrkulacja piłki i asymetryczne ustawienie?
Jestem na krótkim wyjeździe w Kołobrzegu więc jutro wieczorem będę na meczu potencjalnych rywali Wisły w przyszłym sezonie: Kotwicy i Hutnika Kraków. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#85
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#86
|
|
Maszyna pracuje na najwyższych obrotach. Jesteśmy blisko wzorca.
![]()
Eppur si muove!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#87
|
|
w związku z wynikiem do przerwy mam tylko jedno do powiedzenia
należy wszystkich wyp... dyscyplinarnie a zacząć należy od tzw. trenera i tzw. prezesa ![]()
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#88
|
Naprawdę, cała obrona jest do wymiany. Satrustegui i Junca to sami odejdą, ale trzeba się pozbyć reszty: Colleya, Łasickiego, Szota, Krzyżanowskiego... Można ewentualnie się zastanowić nad Urygą i Jarochem. Awans wygrywa się obroną. Znowu prowadzimy grając w przewadze, a Ci kretyni dwóch minut nie potrafią się obronić. I to nie jest kwestia taktyki bo to był stały fragment gry... O tym że Krzyżanowski prosił się o karnego nie ma co nawet pisać. Potrzebni obrońcy dobrze grający głową. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2015
Offline |
#89
|
|
Lepiej, że to się dzisiaj skończy. Na wiosnę nie wygraliśmy dwóch spotkań z rzędu. Nie potrafiliśmy wygrać z będącymi w strefie spadkowej Zagłębiem, czy Resovią. Ten awans został przegrany wcześniej.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#90
|
|
CAŁA obrona jest do wymiany, WŁĄCZNIE z kapitanem Urygą. Gość jest na równi pochyłej z formą od momentu powrotu po kontuzji. No ale tutaj niestety kontrakt jeszcze przez 2 lata, więc na ławkę może być.
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|