
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#61
|
|
Zastanawiałbym się nad urlopem dla Fernandeza.
Tak, wiem, że dla wielu jest bogiem, ale to, co odwalał w meczu z Sosnowcem i dzisiaj to były nieustanne kółeczka, holowanie piłki jakby nie miał wsparcia w drużynie i kolegi do podania, gra w poprzek i ogólnie bardzo niska forma. Niby odnotował asystę przy golu Szota, ale umówmy się, że nie za bardzo wiedział, co w tym momencie robi. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#62
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#63
|
|
Ogolnie jak sie patrzy na druzyne to moim zdaniem tam jest jakis konflikt. I wydaje sie, ze Fernandez jest odstawiony na boczny tor. To nie tylko te koleczka, ale ogolnie mimika, reakcje na kolegow z szatni. No dziwnie to wyglada.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Offline |
#64
|
Nie oglądałem meczu ale jeżeli Fernandez nadal na wyjebce to słabo. Zapewne Sobolewski nie posadzi go na ławce. ![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#65
|
|
Fernandez jest pod formą conajmniej od 5-6 spotkań.
Nie licząc jednego farfoclowatego gola w tłoku to kiedy on ostatnio gola z gry strzelił? 6 kolejek temu? 8? Ile patelni i niezłych okazji zmarnował w międzyczasie? Pewnie z 8-10. Ostatnio jak pauzował za kartki to nasza gra wyglądała dużo płynniej niż z nim na boisku. Tak czy siak na baraż wyjdzie w 1 składzie, to raczej nie pora na eksperymenty. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2017
Skąd: Ex- Strefa szybkich Adidasów
Offline |
#66
|
|
Chciałbym przeczytać opinię wolfy'ego nt. akcji bramkowej Talar- Młyński. Haha Talar i Młyński notują liczby tj. bramki i asysty. Jeszcze gol Żyro...ile buki płaciły za to że po bramce strzelą Żyro i Młyński?
![]() ![]()
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg! |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2017
Skąd: Ex- Strefa szybkich Adidasów
Offline |
#67
|
|
No Luis pod formą, też mi się wydaje że np. z Rodado niezbyt się ostatnio dogadują, ale jednak nawet dziś brał na siebie często po dwóch graczy dzięki czemu dawał miejsce komuś innemu. Jak dla mnie za mało mamy jakościowych piłkarzy żeby go trzymać na ławie.
![]()
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg! |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#68
|
Jesli boimy sie Puszczy (!!) na R22 przy swoim dopingu i 23k kibicach to naprawde nie mamy czego szukac w Ekstraklasie,naprawde. przestancie juz wypisywac takie bzdety tylko kupujcie bilety (swoj na a22 juz mam P.S serio chcecie Fernandeza na ławce ,zbyt cenny
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 03.06.2023 o godz. 21:16.
![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2011
Skąd: Barlinek/Kraków
Offline |
#69
|
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#70
|
|
Fernandez bez formy i tak bije jakością gry wszystkich, którzy siedzą na ławce. Jesteśmy na niego skazani, pola wyboru na tej pozycji akurat Sobol nie ma dużego. Nawet grając poniżej swoich możliwości, jest w stanie nieszablonowym zagraniem otworzyć komuś drogę do bramki praktycznie w każdym momencie.
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#71
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#72
|
|
Puszcze wciagniemy jak Reksio szynke - gorzej bedzie w Niecieczy - obym sie mylil
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Offline |
#73
|
|
Mało tego, nie licząc karnych Fernadez 12 Rodado 8, czy to jest jakaś kolosalna różnica?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2017
Skąd: Ex- Strefa szybkich Adidasów
Offline |
#74
|
Co to za kampania z Luisem na ławę przed meczem barażowym ![]()
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg! |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2017
Skąd: Ex- Strefa szybkich Adidasów
Offline |
#75
|
![]() ![]()
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg! |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#76
|
|
Stal gra fatalnie na wyjazdach, ale... To jeden mecz. Niech chociaż przecierają bruk bet w dogrywce.. jednak eliminacja Niecieczy to byłaby nie lada sensacja.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2017
Skąd: Ex- Strefa szybkich Adidasów
Offline |
#77
|
Czy Łeczna to był poważniejszy przeciwnik? ![]()
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg! |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2017
Skąd: Ex- Strefa szybkich Adidasów
Offline |
#78
|
![]()
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg! |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2017
Skąd: Ex- Strefa szybkich Adidasów
Offline |
#79
|
|
Nie chce dzielić skóry na niedźwiedziu, ale na pewno wolałbym grać ze Stalą niż z brukiem... Nawet ewentualna porażka mniej by bolała.
![]()
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg! |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka
Offline |
#80
|
|
Rodado > Fernandez na chwilę obecną i basta.
Nie ma się co oszukiwać, ale Fernandez od pewnego momentu nie gra dla drużyny a dla siebie i swoich liczb. Pauza w Bielsku pokazała, że Rodado samemu potrafi grać na szpicy bez udziału Luisa - bo Duda czy Igbekeme wypełniają należycie lukę po Hiszpanie - a ostatni mecz ze Sosnowcem dobitnie pokazał, że bardziej niż zagranie w pierwsze tempo, dokładny przerzut czy przyspieszenie gry jest dla niego mniej ważne niż zrobienie 3 kółeczek na krótko i zagranie w poprzek lub do tyłu. Dzisiejszy mecz mimo braków kadrowych o niebo bardziej luźniejszy i spokojniejszy niż ostatnie wydarzenia na R22. Wszyscy obawiali się wyjazdu bardziej, ale okazało się że bardziej musimy obawiać się samych siebie i tego że nerwy i gra pod presją nam nie służą. Szot znów w wyjściowym i bramka z na prawdę niezłym spotkaniem. Młyński z bramką? Może w końcu się chłopak ogarnie, bo ma jakiś talent, ale imho tutaj trzeba rozmowy i psychologa bo jednak głowa nie dojeżdża i brakuje pewności. Żyro z Bashą - bez względu czy będzie awans czy nie to należy tym panom podziękować, bo nie dość że są totalnie poza formą to w dodatku nie mają siły ani chęci do walki o cokolwiek. Pierwszy już w 50 minucie człapał po murawie i nie myślał nawet presować kogokolwiek (pomijam wieczne kontuzje), a drugi gdyby miał trochę więcej celności to powinien ten mecz zakończyć z hat-trickiem. Optymizmem napawa 4 miejsce - tak, należy się cieszyć nawet i z tej pozycji biorąc pod uwagę jaki syf zostawił wuja i ledwo 10 miejsce w przerwie zimowej. Wtorkowe spotkanie to dla Nas być lub umrzeć - dla puszczy z tym swoim pastwiskiem to interes. Jeśli wygrają to mogą sobie wywindować cenę za podłożenie się w finale baraży, by klepać sobie dalej na tym poziomie z klapkami na oczach pzpnu i dopuszczaniem tego boiska do jakiejkolwiek rywalizacji poza oraniem murawy, dojeniem krów na czas lub rugby. Biegański również z całym szacunkiem, ale jest do odstrzału. Podtrzymuję swoje zdanie, że od kiedy z klubu odszedł Kowal to Mikołaj wręcz cofnął się w rozwoju i broni o wiele gorzej niż w Ekstraklasie i usilne próby wystawiania go w chwili obecnej to próba sprzedaży w lecie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#81
|
Niestety, bramka Młyńskiego będzie raczej zapisana jako samobój, co można o niej napisać? Strzelił w bramkarza i przeszło między nogami. Niczego nikomu nie ujmując był to beznadziejny strzał, za to samo podanie i wejście Młyńskiego bardzo dobre. Nie będę go chwalił na wyrost, dobrze że wpadło. Ich bramkarz zrobił babola, za to Biegański co odwalał z pustymi przelotami to głowa mała. Tragiczny występ i czyste konto, ale to nie jego zasługa że po tym jak wyszedł na grzyby przeciwnik nie wcelował w bramkę. Bardzo słaby mecz. Jeżeli ktoś zasługuje na uwagę to Szot - świetny, mierzony strzał po podaniu Fernandeza. Tak, tego Fernandeza, naszego najlepszego piłkarza w tym sezonie. Fernandez grał pod siebie w meczu w którym zaliczył asystę... @s1mone - weź sobie obejrzyj skrót meczu z ŁKS-em i nie pierdól głupot.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.06.2023 o godz. 00:57.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2012
Offline |
#82
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#83
|
Luis najpierw zamotał się w polu karnym między obrońcami chcąc na siłę wjechać sam z piłką do bramki. Potem z ulgą pozbył się piłki i wrzucił ją do tyłu, do środka, nawet nie widząc, czy jest tam ktoś, kto może coś z nią zrobić. Jeśli to nazywamy asystą i graniem dla drużyny, to już nie mam więcej pytań. Nie twierdzę, że Luis jest słabym piłkarzem, to przeczyłoby zdrowemu rozsądkowi. Jednak w ostatnich kilku meczach gra sam ze sobą. I nie wiem czy to Luis nie chce grać z drużyną, czy drużyna ma z nim na pieńku. Efekt jest jaki jest: kółeczka, holowanie piłki, podania nie w tempo, i truskawka na torcie ;-) :asysta z przypadku |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#84
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Skąd: Belfast UK
Offline |
#85
|
![]() Po czym wnosicie, że jest to przypadkowa asysta, bo Żurawski tak powiedział? |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#86
|
|
A wcześniejsza stopklatka wyszła na spacer czy nie pasowała do twojej teorii?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#87
|
Niestety nie wierzę w Twoją obiektywność, widać w Twojej ocenie brak uczciwości i chęć interpretacji na niekorzyść Luisa, pod tezę. W końcu to Ty twierdziłeś że Hugi to ten sam poziom i kontrakt Fernandeza jest skandalem... Tak jak napisałem - mógł iść dalej, nie z takich pozycji strzelał już gole. Drybling wskazuje że planował raczej zrobić to co zrobił, związać dwóch obrońców i podać niepilnowanemu zawodnikowi (czekało dwóch, Szot wyszedł z krycia). Do tego w tym meczu Luis kilka razy podawał, grał z klepki z Rodado - nie jego wina że nie ma więcej asyst czy kluczowych podań. Ja bym nawet nie nazwał tego że miał jeden pusty przelot i w kolejnym meczu zaliczył asystę i jak zwykle mial masę dobrych podań spadkiem formy. Jeżeli można kogoś uczciwie krytykować za ten mecz to nie Fernandeza. Colleya - bo jak zwykle zgubił krycie przy słupku Górnika i generalnie grał bardzo słabo w obronie. Biegańskiego za tragiczny występ i puste przeloty. Talara za to że przez większość meczu był jak dziecko we mgle (i asysta tego nie zmienia). Ale Fernandeza który cały czas był pod grą i zaliczył mądrą asystę przy bardzo ważnym drugim golu? Zmieniając temat - nie wiem czy Sapała nie powinien wyjść z puszczą za Tachiego, no i powinien grać Szot który jest w świetnej dyspozycji. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Skąd: Belfast UK
Offline |
#88
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#89
|
|
Nie wiem - dlaczego Fernandez? Przecież bez niego nawet baraży by nie było...
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#90
|
|
Gościu... najpierw próbujesz udowodnić stopklatką z dupy, że Fernandez widział Szota, a jak Ci ktoś pokazał, że gadasz głupoty to zmieniasz narrację. Czy ja twierdzę, że nie dograł idealnie? Dograł, ale nie dlatego, że widział tam Szota, tylko dlatego, że Szot świetnie się wycofał. Zgrało się tempo i wyszło bardzo dobrze.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|