The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 03.06.2023, 19:58
Zastanawiałbym się nad urlopem dla Fernandeza.

Tak, wiem, że dla wielu jest bogiem, ale to, co odwalał w meczu z Sosnowcem i dzisiaj to były nieustanne kółeczka, holowanie piłki jakby nie miał wsparcia w drużynie i kolegi do podania, gra w poprzek i ogólnie bardzo niska forma.
Niby odnotował asystę przy golu Szota, ale umówmy się, że nie za bardzo wiedział, co w tym momencie robi.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 03.06.2023, 20:04
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Zastanawiałbym się nad urlopem dla Fernandeza.

Tak, wiem, że dla wielu jest bogiem, ale to, co odwalał w meczu z Sosnowcem i dzisiaj to były nieustanne kółeczka, holowanie piłki jakby nie miał wsparcia w drużynie i kolegi do podania, gra w poprzek i ogólnie bardzo niska forma.
Niby odnotował asystę przy golu Szota, ale umówmy się, że nie za bardzo wiedział, co w tym momencie robi.
nie dla wielu - tylko dla 4-5 cip z SB - ktorzy oproczcz krzyku i miliona postow nie maja metorycznego myslenia - typowe dzieci neostrady
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 03.06.2023, 20:21
Ogolnie jak sie patrzy na druzyne to moim zdaniem tam jest jakis konflikt. I wydaje sie, ze Fernandez jest odstawiony na boczny tor. To nie tylko te koleczka, ale ogolnie mimika, reakcje na kolegow z szatni. No dziwnie to wyglada.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 03.06.2023, 20:21
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
jako mega sceptyk zapytam - czemu na R 22 musimy przerac z puszczom predzej w kukurydzy- co mnie wcale nie zadziwi - bo wystarczy ze Nieciecza nie polozy sie przed ....ami hioszpanskimi przereklamowanym do szpiku kosci Luisem i topornym Rodado
Dlaczego? Bo nasi obsrają się na rzadko. 20 koła na trybunach, presja - to nie dla nich.
Nie oglądałem meczu ale jeżeli Fernandez nadal na wyjebce to słabo.
Zapewne Sobolewski nie posadzi go na ławce.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 03.06.2023, 20:27
Fernandez jest pod formą conajmniej od 5-6 spotkań.

Nie licząc jednego farfoclowatego gola w tłoku to kiedy on ostatnio gola z gry strzelił? 6 kolejek temu? 8? Ile patelni i niezłych okazji zmarnował w międzyczasie? Pewnie z 8-10.

Ostatnio jak pauzował za kartki to nasza gra wyglądała dużo płynniej niż z nim na boisku.

Tak czy siak na baraż wyjdzie w 1 składzie, to raczej nie pora na eksperymenty.
Odpowiedz cytując
Harcownik
Senior Member
 
 
Od: 08.2017
Skąd: Ex- Strefa szybkich Adidasów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 03.06.2023, 21:02
Chciałbym przeczytać opinię wolfy'ego nt. akcji bramkowej Talar- Młyński. Haha Talar i Młyński notują liczby tj. bramki i asysty. Jeszcze gol Żyro...ile buki płaciły za to że po bramce strzelą Żyro i Młyński?
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
Odpowiedz cytując
Harcownik
Senior Member
 
 
Od: 08.2017
Skąd: Ex- Strefa szybkich Adidasów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 03.06.2023, 21:06
No Luis pod formą, też mi się wydaje że np. z Rodado niezbyt się ostatnio dogadują, ale jednak nawet dziś brał na siebie często po dwóch graczy dzięki czemu dawał miejsce komuś innemu. Jak dla mnie za mało mamy jakościowych piłkarzy żeby go trzymać na ławie.
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 03.06.2023, 21:12
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego? Bo nasi obsrają się na rzadko. 20 koła na trybunach, presja - to nie dla nich.
Nie oglądałem meczu ale jeżeli Fernandez nadal na wyjebce to słabo.
Zapewne Sobolewski nie posadzi go na ławce.

Jesli boimy sie Puszczy (!!) na R22 przy swoim dopingu i 23k kibicach to naprawde nie mamy czego szukac w Ekstraklasie,naprawde.

przestancie juz wypisywac takie bzdety tylko kupujcie bilety (swoj na a22 juz mam ) i jedziemy z tematem awansu we wtorek.

P.S serio chcecie Fernandeza na ławce ,zbyt cenny na baraze nie ma juz co kombinowac.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 03.06.2023 o godz. 21:16.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2011
Skąd: Barlinek/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 03.06.2023, 21:35
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Jesli boimy sie Puszczy (!!) na R22 przy swoim dopingu i 23k kibicach to naprawde nie mamy czego szukac w Ekstraklasie,naprawde.

.
Racja. .

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 03.06.2023, 22:08
Fernandez bez formy i tak bije jakością gry wszystkich, którzy siedzą na ławce. Jesteśmy na niego skazani, pola wyboru na tej pozycji akurat Sobol nie ma dużego. Nawet grając poniżej swoich możliwości, jest w stanie nieszablonowym zagraniem otworzyć komuś drogę do bramki praktycznie w każdym momencie.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 03.06.2023, 22:32
Harcownik napisał(a):Wyświetl post
No Luis pod formą, też mi się wydaje że np. z Rodado niezbyt się ostatnio dogadują, ale jednak nawet dziś brał na siebie często po dwóch graczy dzięki czemu dawał miejsce komuś innemu. Jak dla mnie za mało mamy jakościowych piłkarzy żeby go trzymać na ławie.
Fernandez pod forma jak zawsze gdy jest "powaznie" - nastrzelal bramek cieniasom z dolu tabeli i kazdy z niego robi Boga - za t kase co kasuje w 1 - polamatorskiej lidze- dziekuje - dobranoc
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 03.06.2023, 22:33
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego? Bo nasi obsrają się na rzadko. 20 koła na trybunach, presja - to nie dla nich.
Nie oglądałem meczu ale jeżeli Fernandez nadal na wyjebce to słabo.
Zapewne Sobolewski nie posadzi go na ławce.
Puszcze wciagniemy jak Reksio szynke - gorzej bedzie w Niecieczy - obym sie mylil
Odpowiedz cytując
wislak2214
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 03.06.2023, 22:35
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
Fernandez pod forma jak zawsze gdy jest "powaznie" - nastrzelal bramek cieniasom z dolu tabeli i kazdy z niego robi Boga - za t kase co kasuje w 1 - polamatorskiej lidze- dziekuje - dobranoc
Mało tego, nie licząc karnych Fernadez 12 Rodado 8, czy to jest jakaś kolosalna różnica?
Odpowiedz cytując
Harcownik
Senior Member
 
 
Od: 08.2017
Skąd: Ex- Strefa szybkich Adidasów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 03.06.2023, 22:42
wislak2214 napisał(a):Wyświetl post
Mało tego, nie licząc karnych Fernadez 12 Rodado 8, czy to jest jakaś kolosalna różnica?
No 8 z 12 to jakieś 66 procent. Poza tym Rodado to napastnik a Fernandez dziesiątka. No i nikt mu nie bronił Angelowi nauczyć się lepiej karne strzelać. Może zbastujcie trochę bo jednak nie ma wątpliwości który grajek cenniejszy. W dzisiejszym meczu Rodado też zresztą zmascil kilka sytuacji - zresztą jak zwykle. A ten jeden jego dublet to jak już się czepiamy był w meczu gdzie pbb grało z jakimiś rezerwowymi stoperami.

Co to za kampania z Luisem na ławę przed meczem barażowym?. Kto ma tam grać? Żyro bo strzelił pierwszego gola od kilku miesięcy ? Igbekeme-? Duda?
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
Odpowiedz cytując
Harcownik
Senior Member
 
 
Od: 08.2017
Skąd: Ex- Strefa szybkich Adidasów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 03.06.2023, 22:45
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
Puszcze wciagniemy jak Reksio szynke - gorzej bedzie w Niecieczy - obym sie mylil
Liczę na wygraną Stali. Patryk Małecki "Miga ty waflu!"
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 03.06.2023, 22:50
Stal gra fatalnie na wyjazdach, ale... To jeden mecz. Niech chociaż przecierają bruk bet w dogrywce.. jednak eliminacja Niecieczy to byłaby nie lada sensacja.
Odpowiedz cytując
Harcownik
Senior Member
 
 
Od: 08.2017
Skąd: Ex- Strefa szybkich Adidasów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 03.06.2023, 22:50
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
Fernandez pod forma jak zawsze gdy jest "powaznie" - nastrzelal bramek cieniasom z dolu tabeli i kazdy z niego robi Boga - za t kase co kasuje w 1 - polamatorskiej lidze- dziekuje - dobranoc
Hmmm... Z ŁKS zagrał dobry mecz niedawno, strzelił chyba dwa gole?
Czy Łeczna to był poważniejszy przeciwnik?
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
Odpowiedz cytując
Harcownik
Senior Member
 
 
Od: 08.2017
Skąd: Ex- Strefa szybkich Adidasów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 03.06.2023, 22:51
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Fernandez jest pod formą conajmniej od 5-6 spotkań.

Nie licząc jednego farfoclowatego gola w tłoku to kiedy on ostatnio gola z gry strzelił? 6 kolejek temu? 8? Ile patelni i niezłych okazji zmarnował w międzyczasie? Pewnie z 8-10.

Ostatnio jak pauzował za kartki to nasza gra wyglądała dużo płynniej niż z nim na boisku.

Tak czy siak na baraż wyjdzie w 1 składzie, to raczej nie pora na eksperymenty.
Sorry ale jeśli piszesz o bramce z ŁKS to nie był to na pewno farfocel jak piszesz. Odrobinę obiektywizmu.
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
Odpowiedz cytując
Harcownik
Senior Member
 
 
Od: 08.2017
Skąd: Ex- Strefa szybkich Adidasów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 03.06.2023, 22:53
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Stal gra fatalnie na wyjazdach, ale... To jeden mecz. Niech chociaż przecierają bruk bet w dogrywce.. jednak eliminacja Niecieczy to byłaby nie lada sensacja.
Nie chce dzielić skóry na niedźwiedziu, ale na pewno wolałbym grać ze Stalą niż z brukiem... Nawet ewentualna porażka mniej by bolała.
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 03.06.2023, 23:11
Rodado > Fernandez na chwilę obecną i basta.
Nie ma się co oszukiwać, ale Fernandez od pewnego momentu nie gra dla drużyny a dla siebie i swoich liczb. Pauza w Bielsku pokazała, że Rodado samemu potrafi grać na szpicy bez udziału Luisa - bo Duda czy Igbekeme wypełniają należycie lukę po Hiszpanie - a ostatni mecz ze Sosnowcem dobitnie pokazał, że bardziej niż zagranie w pierwsze tempo, dokładny przerzut czy przyspieszenie gry jest dla niego mniej ważne niż zrobienie 3 kółeczek na krótko i zagranie w poprzek lub do tyłu.
Dzisiejszy mecz mimo braków kadrowych o niebo bardziej luźniejszy i spokojniejszy niż ostatnie wydarzenia na R22. Wszyscy obawiali się wyjazdu bardziej, ale okazało się że bardziej musimy obawiać się samych siebie i tego że nerwy i gra pod presją nam nie służą.
Szot znów w wyjściowym i bramka z na prawdę niezłym spotkaniem.
Młyński z bramką? Może w końcu się chłopak ogarnie, bo ma jakiś talent, ale imho tutaj trzeba rozmowy i psychologa bo jednak głowa nie dojeżdża i brakuje pewności.
Żyro z Bashą - bez względu czy będzie awans czy nie to należy tym panom podziękować, bo nie dość że są totalnie poza formą to w dodatku nie mają siły ani chęci do walki o cokolwiek. Pierwszy już w 50 minucie człapał po murawie i nie myślał nawet presować kogokolwiek (pomijam wieczne kontuzje), a drugi gdyby miał trochę więcej celności to powinien ten mecz zakończyć z hat-trickiem.

Optymizmem napawa 4 miejsce - tak, należy się cieszyć nawet i z tej pozycji biorąc pod uwagę jaki syf zostawił wuja i ledwo 10 miejsce w przerwie zimowej. Wtorkowe spotkanie to dla Nas być lub umrzeć - dla puszczy z tym swoim pastwiskiem to interes. Jeśli wygrają to mogą sobie wywindować cenę za podłożenie się w finale baraży, by klepać sobie dalej na tym poziomie z klapkami na oczach pzpnu i dopuszczaniem tego boiska do jakiejkolwiek rywalizacji poza oraniem murawy, dojeniem krów na czas lub rugby.
Biegański również z całym szacunkiem, ale jest do odstrzału. Podtrzymuję swoje zdanie, że od kiedy z klubu odszedł Kowal to Mikołaj wręcz cofnął się w rozwoju i broni o wiele gorzej niż w Ekstraklasie i usilne próby wystawiania go w chwili obecnej to próba sprzedaży w lecie.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 04.06.2023, 00:45
Harcownik napisał(a):Wyświetl post
Chciałbym przeczytać opinię wolfy'ego nt. akcji bramkowej Talar- Młyński. Haha Talar i Młyński notują liczby tj. bramki i asysty. Jeszcze gol Żyro...ile buki płaciły za to że po bramce strzelą Żyro i Młyński?
Cały mecz był rozgrywany w spacerowym tempie, to i Żyro nadążał.
Niestety, bramka Młyńskiego będzie raczej zapisana jako samobój, co można o niej napisać? Strzelił w bramkarza i przeszło między nogami. Niczego nikomu nie ujmując był to beznadziejny strzał, za to samo podanie i wejście Młyńskiego bardzo dobre. Nie będę go chwalił na wyrost, dobrze że wpadło.

Ich bramkarz zrobił babola, za to Biegański co odwalał z pustymi przelotami to głowa mała. Tragiczny występ i czyste konto, ale to nie jego zasługa że po tym jak wyszedł na grzyby przeciwnik nie wcelował w bramkę. Bardzo słaby mecz.

Jeżeli ktoś zasługuje na uwagę to Szot - świetny, mierzony strzał po podaniu Fernandeza. Tak, tego Fernandeza, naszego najlepszego piłkarza w tym sezonie. Fernandez grał pod siebie w meczu w którym zaliczył asystę...

@s1mone - weź sobie obejrzyj skrót meczu z ŁKS-em i nie pierdól głupot.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.06.2023 o godz. 00:57.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 04.06.2023, 06:58
wislak2214 napisał(a):Wyświetl post
Mało tego, nie licząc karnych Fernadez 12 Rodado 8, czy to jest jakaś kolosalna różnica?
Oczywiście bo nawet jedna bramka może decydować o 3pkt. Co nie zmienia faktu ze trochę zjechał z formą.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 04.06.2023, 09:04
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Tak, tego Fernandeza, naszego najlepszego piłkarza w tym sezonie. Fernandez grał pod siebie w meczu w którym zaliczył asystę...
Pozwolę się nie zgodzić.
Luis najpierw zamotał się w polu karnym między obrońcami chcąc na siłę wjechać sam z piłką do bramki.
Potem z ulgą pozbył się piłki i wrzucił ją do tyłu, do środka, nawet nie widząc, czy jest tam ktoś, kto może coś z nią zrobić.
Jeśli to nazywamy asystą i graniem dla drużyny, to już nie mam więcej pytań.

Nie twierdzę, że Luis jest słabym piłkarzem, to przeczyłoby zdrowemu rozsądkowi.
Jednak w ostatnich kilku meczach gra sam ze sobą.
I nie wiem czy to Luis nie chce grać z drużyną, czy drużyna ma z nim na pieńku.
Efekt jest jaki jest: kółeczka, holowanie piłki, podania nie w tempo, i truskawka na torcie ;-) :asysta z przypadku
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 04.06.2023, 09:15
https://m.youtube.com/watch?v=zy0PPD99nxM

Skrót & gole z meczu Górnik Łęczna 0-3 Wisła
Odpowiedz cytując
Kris Dee
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Belfast UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 04.06.2023, 09:33


Po czym wnosicie, że jest to przypadkowa asysta, bo Żurawski tak powiedział?
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 04.06.2023, 09:37
A wcześniejsza stopklatka wyszła na spacer czy nie pasowała do twojej teorii?
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 04.06.2023, 09:46
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Pozwolę się nie zgodzić.
Luis najpierw zamotał się w polu karnym między obrońcami chcąc na siłę wjechać sam z piłką do bramki.
Potem z ulgą pozbył się piłki i wrzucił ją do tyłu, do środka, nawet nie widząc, czy jest tam ktoś, kto może coś z nią zrobić.
Jeśli to nazywamy asystą i graniem dla drużyny, to już nie mam więcej pytań.

Nie twierdzę, że Luis jest słabym piłkarzem, to przeczyłoby zdrowemu rozsądkowi.
Jednak w ostatnich kilku meczach gra sam ze sobą.
I nie wiem czy to Luis nie chce grać z drużyną, czy drużyna ma z nim na pieńku.
Efekt jest jaki jest: kółeczka, holowanie piłki, podania nie w tempo, i truskawka na torcie ;-) :asysta z przypadku
Mylisz się - Luis wiedział co robi. Ściągnął na siebie dwóch piłkarzy ŁKS-u i wycofał. Mógł dalej sam ciągnąć akcję. Widać to doskonale na skrócie. Wydaje mi się że to wyćwiczone zagranie, bo dwóch naszych tam czekało i Szot celowo się cofnął, a drugi ściągał krycie.

Niestety nie wierzę w Twoją obiektywność, widać w Twojej ocenie brak uczciwości i chęć interpretacji na niekorzyść Luisa, pod tezę. W końcu to Ty twierdziłeś że Hugi to ten sam poziom i kontrakt Fernandeza jest skandalem...

Tak jak napisałem - mógł iść dalej, nie z takich pozycji strzelał już gole. Drybling wskazuje że planował raczej zrobić to co zrobił, związać dwóch obrońców i podać niepilnowanemu zawodnikowi (czekało dwóch, Szot wyszedł z krycia).

Do tego w tym meczu Luis kilka razy podawał, grał z klepki z Rodado - nie jego wina że nie ma więcej asyst czy kluczowych podań. Ja bym nawet nie nazwał tego że miał jeden pusty przelot i w kolejnym meczu zaliczył asystę i jak zwykle mial masę dobrych podań spadkiem formy.

Jeżeli można kogoś uczciwie krytykować za ten mecz to nie Fernandeza. Colleya - bo jak zwykle zgubił krycie przy słupku Górnika i generalnie grał bardzo słabo w obronie. Biegańskiego za tragiczny występ i puste przeloty. Talara za to że przez większość meczu był jak dziecko we mgle (i asysta tego nie zmienia).
Ale Fernandeza który cały czas był pod grą i zaliczył mądrą asystę przy bardzo ważnym drugim golu?

Zmieniając temat - nie wiem czy Sapała nie powinien wyjść z puszczą za Tachiego, no i powinien grać Szot który jest w świetnej dyspozycji.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Kris Dee
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Belfast UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 04.06.2023, 09:49
ciacho napisał(a):Wyświetl post
A wcześniejsza stopklatka wyszła na spacer czy nie pasowała do twojej teorii?
Gość dogrywa idealnie do Szota, ale niektórzy szukają uj wie czego byle mu dowalić.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 04.06.2023, 09:54
Kris Dee napisał(a):Wyświetl post
Gość dogrywa idealnie do Szota, ale niektórzy szukają uj wie czego byle mu dowalić.
Nie wiem - dlaczego Fernandez? Przecież bez niego nawet baraży by nie było...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 04.06.2023, 10:04
Kris Dee napisał(a):Wyświetl post
Gość dogrywa idealnie do Szota, ale niektórzy szukają uj wie czego byle mu dowalić.
Gościu... najpierw próbujesz udowodnić stopklatką z dupy, że Fernandez widział Szota, a jak Ci ktoś pokazał, że gadasz głupoty to zmieniasz narrację. Czy ja twierdzę, że nie dograł idealnie? Dograł, ale nie dlatego, że widział tam Szota, tylko dlatego, że Szot świetnie się wycofał. Zgrało się tempo i wyszło bardzo dobrze.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:06.