The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 22.03.2017, 22:48
5-0 minimum
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 22.03.2017, 22:55
Ja daje 10-0 kto da więcej?

A na poważnie, przed legia też była zbiorowa ekstaza...

Mam takie przeczucie (mało racjonale ale często się sprawdza) - im więcej euforii na forum tym bardziej prawdopodobny wpier.dol zamiast wygranej.

Amica gra tak jak My, albo My gramy tak jak amica. Z tą różnicą że mają więcej klasowych piłkarzy. Amica to nie "naiwna" Lechia z otwartą grą. Bjelica to nie Nowak.
I nie sugerowałbym się zanadto remisem z Łęczną. Za 2 tygodnie Amica znowu może mieć naładowane akumulatory.

btw
Ja oczywiście wierzę w wygraną sercem - ale rozum podpowiada że remis będzie sukcesem.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 22.03.2017, 22:57
Up@ niech się twoje słowo w g obróci wygramy 1-0
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 22.03.2017, 23:48
Dokładnie, będzie bardzo ciężko i remis także przyjąłbym bez specjalnego narzekania. Pomimo zbiorowego i do pewnego stopnia zrozumiałego optymizmu my w dalszym ciągu walczymy o osemkę. Wygrana z Amicą ten awans nam praktycznie zapewnia, remis to kolejny mały krok w tym kierunku, natomiast porażka może sporo skomplikować i zapewnić nerwówkę do samego końca. Obyśmy jej uniknęli.
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 23.03.2017, 00:35
Szykuje się mecz podobny do tego z 7.
Zwycięstwo daje nam z 95% szans na górną ósemkę, ale nie pogardzę też remisem.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 23.03.2017, 09:20
Dariook napisał(a):Wyświetl post
To że wygramy jest pewne. Pytanie ile?
1-0 po bramce Brożka pod koniec po asyscie jakiegos eczewalencji
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Tomek81
Junior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 23.03.2017, 10:21
niektórzy piszą o tej Amice jakby złapali formę Monaco, i mieli nie wiadomo jakich grajków, fakty natomiast są takie że ta ich rewelacyjna foremka trwała zaledwie 6?kolejek a w 7dmej prawie oberwali od dream teamu Dyzmy.Polecam także przypomnieć wyniki Amiki z pierwszej połowy sezonu, bo wiele lepsi od nas nie byli.My przez połowę sezonu leżeliśmy na ostatniej pozycji, a teraz jesteśmy na 6tej.pozdrawiam.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 23.03.2017, 10:43
szprotson napisał(a):Wyświetl post
1-0 po bramce Brożka pod koniec po asyscie jakiegos eczewalencji
Mi pasuje.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 23.03.2017, 11:24
Dobrze byłoby tego meczu nie przegrać. Amicolech jest do ogrania tym bardzie, że gramy u siebie. Jak wiadomo u nas lepiej nam wychodzą mecze. Wygrana znacząco przybliży nas do górnej 8.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 23.03.2017, 12:01
Może być 1-0 po bramce Małeckiego ze spalonego w ostatniej minucie meczu. Za puchar im się "należy", a i sędziowie powinni na nas wyjątkowo w tym akurat meczu spoglądać przychylnie, w końcu Legia ciągle potrzebuje pomocy
Odpowiedz cytując
Herbi1303
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 23.03.2017, 13:35
nie ważne jak ważne żebyśmy wygrali. Ja się skłaniam bardziej do teorii, że to będzie mecz jak z Jagą, obawialiśmy się o wynik a dwie szybkie bramki ustawiły mecz i dalej poszło z górki. 3 punkty dla nas JJJBG!!!
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 23.03.2017, 14:25
Na wyjeździe byłoby ciężko z tymi pedałkami z rtv agd.

U siebie możemy wszystko. Amika też bez swojego kapitana-majtasa Trałki w środku.
Liczę po cichu na 23-25 tysięcy ludzi i piekne rozpoczęcie wiosennego weekendu.

3-1 dla Wisełki
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 23.03.2017, 15:50
Najciekawiej jest u nas z obsadą środka pola. Oczywiście wariant Brlek Mączyński Llonch pozostaje najbardziej prawdopodobny. Zakładam jednak, że dyspozycja Semira rośnie i pewnego dnia Mąka może zostać na ławce (a gdyby go mocno poobijali w Czarnogórze, gdzie zapewne zagra, to może się to stać nawet w przyszły piątek).

Ale jeszcze ciekawsze wydaje mi się wystawienie kiedyś Stilicia kosztem Bogusia lub Małego, ale nie w roli skrzydłowego, tylko cofniętego napastnika w duecie z Brożkiem. Jeśli za Małego, to gramy bez klasycznego skrzydła, bardzo ofensywnym i dobrym w grze kombinacyjnej kwartetem Paweł Semir Rafał Petar i z dużym polem do popisu dla bocznych obrońców – ale to chyba gorszy pomysł niż zastąpienie Stiliciem Dzikiego i asymetryczne ustawienie z jednym klasycznym skrzydłowym, i z mnóstwem miejsca dla Tomka Cywki.

Dobrze że nie będzie Trałki. Mam go za niebezpiecznego drwala.

Ciekawe, czy starczy ławki dla któregoś z Kolumbijczyków. W debiut już z Amicą raczej nie wierzę, choć chciałbym się mylić, bo to by świadczyło, że jest moc.

Kartki. Niech się ktoś wykartkuje, ale nie więcej niż jeden-dwóch.
Zwykle chodzę z synami na górne E, ale dziś kupowałem bilety i nie było już miejsc! Pięknie! Idziemy na A, frekwencja zapowiada się godnie, liczę na takie momenty jak pod koniec meczu z Płockiem.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 23.03.2017, 17:18
crux.a napisał(a):Wyświetl post
Najciekawiej jest u nas z obsadą środka pola. Oczywiście wariant Brlek Mączyński Llonch pozostaje najbardziej prawdopodobny. Zakładam jednak, że dyspozycja Semira rośnie i pewnego dnia Mąka może zostać na ławce (a gdyby go mocno poobijali w Czarnogórze, gdzie zapewne zagra, to może się to stać nawet w przyszły piątek).

Ale jeszcze ciekawsze wydaje mi się wystawienie kiedyś Stilicia kosztem Bogusia lub Małego, ale nie w roli skrzydłowego, tylko cofniętego napastnika w duecie z Brożkiem. Jeśli za Małego, to gramy bez klasycznego skrzydła, bardzo ofensywnym i dobrym w grze kombinacyjnej kwartetem Paweł Semir Rafał Petar i z dużym polem do popisu dla bocznych obrońców – ale to chyba gorszy pomysł niż zastąpienie Stiliciem Dzikiego i asymetryczne ustawienie z jednym klasycznym skrzydłowym, i z mnóstwem miejsca dla Tomka Cywki.

Dobrze że nie będzie Trałki. Mam go za niebezpiecznego drwala.

Ciekawe, czy starczy ławki dla któregoś z Kolumbijczyków. W debiut już z Amicą raczej nie wierzę, choć chciałbym się mylić, bo to by świadczyło, że jest moc.

Kartki. Niech się ktoś wykartkuje, ale nie więcej niż jeden-dwóch.
Zwykle chodzę z synami na górne E, ale dziś kupowałem bilety i nie było już miejsc! Pięknie! Idziemy na A, frekwencja zapowiada się godnie, liczę na takie momenty jak pod koniec meczu z Płockiem.
Ten wariant ze Stiliciem, a bez skrzydła widzę tak:
Bartosz jako ofensywny PO robiący na SKRZYDLE tyle co Boguś (bo umówmy się, z Rafała taki skrzydłowy jak z Urygi Paul Pogba), na lewym skrzydle niżej ustawiony Sadlok i Małecki. Wtedy Llonch asekuruje Kubę podczas jego ataków i mamy to. Oczywiście na papierze wygląda to nieźle, ale nasz liga jest ciężka pod względem zmian taktycznym, więc równie dobrze moglibyśmy dostać 5 bramek w takim meczu.
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 24.03.2017, 17:09
Wzorem dyskusji z tematu meczowego z Orlen Plock stawiam pytanie, czy w interesie Wisly jest zeby Lech spadl do B-klasy, czy gral w ekstraklasie? wszak szykuje sie komplet i korzysci sa ale czy napewno?
Co myslicie?
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 24.03.2017, 18:54
Wszystko co najgorsze dla żydów i ich koleżanek jest dla nas najlepsze. Wybór jest prosty.

A jak chcecie frekwencji, to ruszać PiSdy po karnety/bilety.

Chyba na Wisłę przychodzicie, nie na amike czy stołeczną?
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 24.03.2017, 19:19
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post

A jak chcecie frekwencji, to ruszać PiSdy po karnety/bilety.
Lecz się człowieku
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 24.03.2017, 19:39
Na takie coś nie ma lekarstwa.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 24.03.2017, 19:56
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Wszystko co najgorsze dla żydów i ich koleżanek jest dla nas najlepsze. Wybór jest prosty.

A jak chcecie frekwencji, to ruszać PiSdy po karnety/bilety.

Chyba na Wisłę przychodzicie, nie na amike czy stołeczną?
merytorycznie może i masz racje ale po co wplątujesz tu politykę?kompleksy jakieś masz,nie zostaleś radnym,posłem a może nawet prezydentem?
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując
rasel1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 26.03.2017, 11:39
Cisza w temacie a do meczu pozostało pare dni . Jak myślicie Valencia zagra ?
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 26.03.2017, 12:00
Tzn? Poważnie pytasz?


Skład jest ustalony. Jak ktoś oglądał sparing to widział, że chłopak ma potencjał, ale jeszcze więcej brakuje mu do załapania o co chodzi w piłce europejskiej i, że istnieje takie słowo jak obrona.

Jak tylko będzie zapierdalał na treningach i nie włóczył się po Coco to w końcu kiedyś dostanie szansę.
Żaden grajek nie wskoczy od razu do składu, a tym bardziej jakiś 20 latek z Kolumbii.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 26.03.2017 o godz. 12:10.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 26.03.2017, 12:09
Widze ze Valencia dalej robi za Ronaldo u nas
Panowie spokojnie jak bedzie na tyle dobry to zagra
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 26.03.2017, 12:48
Jestesmy w stanie to wygrac u siebie i zrewanzowac sie za porazke w rewanzowym meczu Pucharu Polski. Druzyna Smudy pokazała, ze nie taki rywal straszny jak go maluja remisujac i to na wyjezdzie. Moim zdaniem Valencia jeszcze nie zagra ale na ławce byc moze sie znajdzie a pokazał z dobrej strony, probował sie kiwac i strzelił gola. Troche zgrania i na prawde moze wniesc duzo do naszej ligi. Wygrywamy i gorna osemka bedzie na wyciagniecie reki.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 26.03.2017, 13:49
El'kabat napisał(a):Wyświetl post

Jak tylko będzie zapierdalał na treningach i nie włóczył się po Coco to w końcu kiedyś dostanie szansę.
Niech unika wszystkiego, co jest z tym w jakikolwiek sposób powiązane
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 27.03.2017, 10:55
Tak jak można było przypuszczać, zarówno Ever jak i Christian będą potrzebować sporo czasu aby ogarnąć taktykę oraz nadrobić (ogromne) braki kondycyjne. Na tle III ligowca nie zaprezentowali się szczególnie dobrze. Szczególnie bolała mała ruchliwość Evera oraz fakt, że praktycznie w ogóle nie wracał do obrony. Cieszy jednak niezły przegląd pola i możliwości do gry kombinacyjnej.

Czy usiądą choć na ławce meczu z Lechem? wątpię. Możemy mieć 7 rezerwowych i poza bramkarzem i 2 obrońcami do 4 miejsc w ofensywie będą konkurować: Stillić Bartosz, Zachara Ondrasek,Videmont, Valencia oraz Echavarria. Trochę chyba poczekają na występ ligowy.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 27.03.2017, 12:04
Lejemy i patrzymy czy równo puchnie. Szybkie dwa gongi i kolejki są rozbite. Tak mi się to widzi

Obstawiam
1x Boguski
1x Brlek
Ostatnio edytowane przez s1mone : 27.03.2017 o godz. 12:24.
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 27.03.2017, 15:18
Cytat:
Tak jak można było przypuszczać, zarówno Ever jak i Christian będą potrzebować sporo czasu aby ogarnąć taktykę oraz nadrobić (ogromne) braki kondycyjne. Na tle III ligowca nie zaprezentowali się szczególnie dobrze. Szczególnie bolała mała ruchliwość Evera oraz fakt, że praktycznie w ogóle nie wracał do obrony. Cieszy jednak niezły przegląd pola i możliwości do gry kombinacyjnej.
Przecież był to jego pierwszy mecz po kilku tygodniach przerwy...
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 27.03.2017, 16:03
@JrQ-

i dlatego trzeba też studzić głowy, bo jak Valencia za miesiąc zacznie wyglądać solidnie to będzie święto
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 27.03.2017, 20:02
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Wszystko co najgorsze dla żydów i ich koleżanek jest dla nas najlepsze. Wybór jest prosty.

A jak chcecie frekwencji, to ruszać PiSdy po karnety/bilety.

Chyba na Wisłę przychodzicie, nie na amike czy stołeczną?

Sam se ruszaj POpaprańcu.


Rok temu na super waznym meczu z Lubinem potrafiło nas byc 24 tys,zobaczymy czy dobijemy do tej liczby,jestem baaardzo ciekaw.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 29.03.2017, 10:09
Śniło mi się 1:0, tak być musi
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:35.