The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 18.05.2014, 21:55
Jak gra Wisła Kraków na wyjazdach każdy wie tzn zazwyczaj po prostu nie gra :(
Zapewne nigdy w historii gorzej nie grala

17 meczów wyjazdowych
2 wygrane ( bardzo szczęśliwe po rzutach karnych z Koroną i Piastem)
7 remisów
8 porażek(Legia,Lech x2,Widzew,Zagłębie,Jagiellonia,Górnik Zawisza)

Bilans bramkowy: 15:32 (- 17 )


Sytuacja przed meczem z Ruchem:

Seria 4 wyjazdowych porażek z rzędu ! (Lubin,Łódz,Poznań,Warszawa)
Seria 6 spotkań wyjazdowych bez wygranej ! (z Piastem 17 Luty 2014 )
Wisła Kraków straciła 15 bramek w ostatnich 5 meczach wyjazdowych
Łukasz Burliga ma 15 zółtych kartek(1 zółtko od zawiszenia na 2 mecze)
Kontuzje:Głowacki,Jovanović,Bunoza,Boguski



W tym tygodniu mogliśmy się przynajmniej dowiedzieć jak wygląda sytuacja w klubie tzn mowa o 12 mln zł długów czy jak kto woli ponad 3 mln euro.Dla klubu,który nie ma sponsora,dopłaca do biletów(frekwencja na poziomie 10tys zwraca koszty)


Jak wiadomo Wisła nie otrzymała licencji na europejskie puchary i nic nie wskazuje na to by nagle miała ją dostać gdy ma takie długi.

Jednak jest o co walczyć bo jak wiadomo każde miejsce wyżej będzie lepiej płatne a w sytuacji obecnej chyba Wisła nie ma co gardzić żadnym groszem


EDIT/// Co do samego spotkania z niebieskimi,jak wiadomo mecz klasyk 14 krotny Mistrz Polski zagra z 13 krotnym,będzie jak zwykle wiele walki,Wisły już się dawno nikt nie obawia więc jeśli nasi nie zagrają z pełną ambicją i wolą walki to można się spodziewać pewnej porażki do czego już nas przyzwyczaiła drużyna prowadzona przez trenera Smudę

Mamy lepszych piłkarzy o większych umiejętnościach ale to tak naprawdę nie musi nic znaczyć bo na końcu i tak będzie się liczyć zaangażowanie i chęć wygranej
Trzymam kciuki i życzę przełamania fatalnej serii 6 spotkań bez wygranej na wyjeździe
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 18.05.2014 o godz. 22:30.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 18.05.2014, 22:45
iq1000 napisał(a):Wyświetl post
Nie widzieć, że Bednarz to prawa ręka Cupiała to jak nie widzieć, że kutas Tusk, który Was posuwa w tyłek to część ciała Waszego prawdziwego właściciela.

Jesteście tacy odważni to piszcie "Jebać Cupiała".

A nie... to nie wina braku odwagi, lecz braku inteligencji
Ty taki niedojebany jestes ? czy se jaja robisz
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 18.05.2014, 22:53
Zobaczymy co nasz "sparciały" trener wymyśli. Znaczy jaką gadke przygotował po kolejnej porażce

Po kompromitującym nadstawieniu dupy warszawskiej ladacznicy 5-0 nie mam już żadnego sentymentu dla tego sparciałego patałacha Smudy. Dlatego już bez emocji czekam aż pożegnamy sparcialca. Wolę szczerze Kulawika bądź innego trenera z I czy II ligi niż kogoś kto rozmienia nazwę Wisły na drobne przez takie kompromitujące porażki.

A co do meczu? Byle się nie skompromitować kolejną 5 w plecy i tyle.

(Może Smuda powinien przenieść się na Kałuży, tam był do nie dawna inny 'oszołom" co lubował się w przegranych 5 bramkami. Niestety parchate szybko się połapało i pogoniło wąsa. Szkoda bo miałem nadzieje że spadną. Może tam nasz sparcialec by sobie potrenował?)

AntyMod napisał(a):Wyświetl post
Ty taki niedojebany jestes ? czy se jaja robisz
Przecież to parchadoit który udaje kibica Wisły. Ot tak już jest że na pochyłe drzewo to i koza skacze (znaczy wyrozumiali modowie dla parchów na forum i gość dokazuje bez obaw że może bana dostać)
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 18.05.2014 o godz. 22:59.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 18.05.2014, 22:59
Jak za bardzo nam na Czekaja nie będą naciskać to może nawet remis wywieziemy...


"Wszystko było zrobione rodzinnie, a rodziny nie powinno mieszać się z pracą zawodową" - Henryk Kasperczak
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 19.05.2014, 07:18
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Zobaczymy co nasz "sparciały" trener wymyśli. Znaczy jaką gadke przygotował po kolejnej porażce
Ostatnio znalazł sobie alibi w postaci obrony. Okazuje się, że w lidze to nagle tylko on ma problemy z kontuzjami i kartkami. Zawisza do Krakowa przyjechał bez 7 swoich zawodników i nie przeszkodziło to mu w walnięciu nas przy R22 0:1. Tarasiewicz przed meczem nie płakał i nie asekurował się na ewentualną przegraną.
Zresztą kto mu kazał pozbywać się np. Fryca z zespołu ? Raptem 2 wygrane na wyjazdach z 17 spotkań (!!!!) i to po karnych to swoiste jaja. Dlatego na te jego gadki, pod względem merytorycznym łąpią się tylko dzieci. To zwykły trenerski patałach.
Znakomicie uzupełniają się w duecie Bednarz- Smuda. (ostatnio w swojej wypowiedzi lizusowsko pocił laurki pod adresem Bednarza przedstawiając go jako arcyprezesa).
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 19.05.2014, 10:38
Ale .......icie farmazony. Fatalny skład obrony jest akurat sensownym wytłumaczeniem dla osiąganych obecnie wyników. Trzeba być strasznie zaślepionym niechęcią do Smudy, żeby to bagatelizować. Franz trenerem wybitnym nie jest. Nie umie też wypowiadać się w mediach, a w dodatku często opowiada farmazony oderwane od rzeczywistości. Wciąż jednak jest o wiele lepszym trenerem niż Kulawik (chyba najgorszy trener ery Cupiała) czy większość szkoleniowców z 1 i 2 ligi.

W Chorzowie pewnie przegramy bo to dla nas wybitnie niewygodny przeciwnik. Wyjście nieogranym Czekajem na środku obrony nie może się dobrze skończyć. No ale chciałbym się mylić...

AntyMod napisał(a):
Ty taki niedojebany jestes ? czy se jaja robisz
Nie wiem czy gość jest niedojebany, ale nie ma to żadnego znaczenia bo ma całkowitą rację. Wszystkie decyzje i ruchy Bednarza = decyzje Cupiała. Parę lat minęło, a niektórym wciąż ciężko to przełknąć. Mit "złego legionisty" jest chyba łatwiejszy do strawienia niż rzeczywistość.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
iq1000
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 19.05.2014, 11:06
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
Ty taki niedojebany jestes ? czy se jaja robisz
Jaką genetyczną s.......iną trzeba być, by nie widzieć takich oczywistości?

(genetyczna s.......ina i niedojebany to chyba taki sam komplement?)

Na prawdę wierzycie w to, że Cupiał przez tyyyyyyle czasu nie znalazł 5 minut, by dowiedzieć się co się dzieje w klubie? Że nie poinformowali go o tym jego doradcy? Ktokolwiek?

To jego klub i wie co się dzieje.

A mimo to Bendarz nie wyleciał.

Cupiał dorobił się takiej kasy nie na tym, że jest idiotą.

Co oznacza, że akceptuje działania Bednarza. I je pochwala. Bo na podstawie historii Cupiała można z łatwością stwierdzić, że w klubie nie ma miejsca na rzeczy, których Cupiał nie pochwala.

Konflikt z kibicami Cupiałowi nie przeszkadza. Pochwala go. Taka jest rzeczywistość, pogódźcie się z tym.

Tyle jeśli chodzi o fakty. Natomiast powód tego dlaczego Cupiał to pochwala i wręcz tego chciał to już tylko i wyłącznie poletko dla teorii spiskowych.

Na przykład, gdybym ja chciał mieć klub i pozbyć się z niego niewygodnych kibiców to chciałbym to zrobić w taki sposób, by kibice nie uderzyli we mnie. Czy w takim przypadku nie lepiej byłoby zapłacić komuś za zrobienie tego za mnie Komuś o nielubianej przez kibiców historii Bednarz jest "piorunochronem nienawiści" dla Cupiała, zbiera wyzwiska od kibiców. I dostaje za to pensję od Cupiała. A Cupiał ma spokój i w spokoju realizuje swoje plany. Swoje albo swoich doradców

----

Tyle tytułem odpowiedzi. Żeby nie rozmywać tematu, typuję wynik korzystny dla nas. Jeśli coś złego się święciło to Bury to spalił
Ostatnio edytowane przez iq1000 : 19.05.2014 o godz. 11:09.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 19.05.2014, 13:41
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Przecież to parchadoit który udaje kibica Wisły. Ot tak już jest że na pochyłe drzewo to i koza skacze (znaczy wyrozumiali modowie dla parchów na forum i gość dokazuje bez obaw że może bana dostać)
Bana to możesz dostać za obrażanie łysego Jacka. Co zrobić...

Co do Smudy - nie przesadzałbym. Nalepa+Czekaj w obecnej formie to dolne rejony pierwszej ligi. Legia i tak nam mało wlepiła (w sensie, że na luzie mogłaby pewnie więcej).
Naprawdę trudno o optymizm :(
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 19.05.2014, 14:22
Jednak znów dla tłumu "wiernych" tak daleki wyjazd jak do Chorzowa okazał się zbyt daleki.
Zastanawiam się, skoro tu na forum większość jest przeciwko bojkotowi, to dziś nie jadą na mecz
Stronę wcześniej pytałem konkretne osoby, ale oczywiście głucha cisza
Odpowiedz cytując
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 19.05.2014, 14:34
Podpisuję się pod postem iq1000 (no poza wyzwiskami )

Wydaje mi się, że niektórzy ciągle żyją nadzieją, że dobry wujek "spróbuje jeszcze raz" ,"da zielone światło", "odkręci kurek z pieniędzmi" tylko narazie zajętymi jest swoimi sprawami, zaczarowany "przez złych doradców" lub kłamców którzy nie informują go o konflikcie z kibicami....

Wkleję pewien cytat z wywiadu, który wgrał mi się na twardy dysk zaraz po przeczytaniu:
Cytat:
Michał Białoński: W internetowych forach popularna jest taka wersja: piłkarze i kibice bronią Kasperczaka, a pod nieobecność Cupiała jego ludzie chcą zwolnić trenera.

Bogusław Cupiał: Jeśli komuś się wydaje, że wszystko się dzieje bez mojej wiedzy i akceptacji, jest w grubym błędzie. Zresztą to nie ja, lecz piłkarze zwalniają Henryka Kasperczaka, którego bardzo szanuję tak jak i jego rodzinę. Zamiast teraz składać ustne deklaracje poparcia dla szkoleniowca, nasi zawodnicy mogli skuteczniej biegać po boisku w meczu z Dinamem Tbilisi. Niech nie zapominają, że pracują u mnie jako piłkarze! Powinni grać, a nie filozofować.
oraz wywiad z Basałajem:

Cytat:
Dlaczego złożył Pan dymisję?
JB: Nie było innego wyjścia.
Były jakieś naciski z góry?
JB: Nie. Pan Cupiał jest eleganckim człowiekiem. On nie wykańcza. To jego ludzie strzelają… Nie jestem małym chłopcem i wiem, jak się gra w takie gry. Wiedziałem, że są prowadzone zaawansowane rozmowy z trenerem Engelem, który postawił warunek: „Przyjdę, kiedy Basałaj odejdzie”. Może myślał, że się ze mną nie dogada - tak, jak nie dogadał się z Mielcarskim.
Dlatego gdy czytam, że to jedynie wina Bednarza, to ironicznie się uśmiecham.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 19.05.2014 o godz. 14:37.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 19.05.2014, 14:43
Większość liczy jeszcze na mamone od Cupiała, dlatego skupiają się jedynie na Bednarzu.


"Wszystko było zrobione rodzinnie, a rodziny nie powinno mieszać się z pracą zawodową" - Henryk Kasperczak
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 19.05.2014, 14:56
Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na porażkę.

I trzeba się do tego przygotować.

Nie mamy ławki rezerwowych. Dopóki było ok byliśmy w górnych rejonach tabeli teraz trzeba grać Nalepą z Czekajem to czeka nas coś innego.

Smuda zrobił co miał - utrzymał nas w lidze. Jego błędem było, że byliśmy w okolicach podium to teraz wszyscy narzekają, że podły Smuda. A jak trzymał nas o kilka pozycji za wysoko to było ok
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 19.05.2014, 15:54
Gramy składem:

Miśkiewicz - Burliga, Czekaj, Dudka, Piotr Brożek - Garguła, Chrapek, Stilić, Stjepanović, Guerrier - Paweł Brożek

Obrona jak zwykle konstruowana naprędce, ale to przecież było do przewidzenia. Konsekwencje wobec Burego nie zostaną wyciągnięte natychmiastowo, jak widać. Ciekawe jak to całe zamieszanie wpłynie na jego grę, mam nadzieję, ze nie wpłynie. Cieszy mnie osobiście, że nie gra Nalepa, to wielkie wzmocnienie. Pomoc, atak bez niespodzianek.
Odpowiedz cytując
Lechista69
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 19.05.2014, 15:59
W pomocy dramat.. Gargula - Stilic.. mamy problem.. razem jeszcze chyba nie grali dobrze
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 19.05.2014, 17:27
Tak sobie oglądam i myślę, że stadion(?) Ruchu to jedyne adekwatne miejsce do rozgrywania meczów naszej ligi. Nawet te badziewia w tle za trybunami są idealnie na swoim miejscu.
Odpowiedz cytując
iq1000
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 19.05.2014, 17:43
W 4 lidze znowu będziemy regularnie wygrywać kilkoma bramkami.

A tak na serio, jeśli to ma nie być nasz przedostatni sezon w Ekstraklasie to Cupiał - inwestuj albo sprzedawaj...
Bednarz wypełnia polecenia Cupiała.
Cupiał - miej honor i wystaw klub na sprzedaż.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 19.05.2014, 17:47
Panowie, grubo będzie
Jak ktoś obstawił więcej niż pięć bramek, to jest szansa że zarobi.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.05.2014 o godz. 17:49.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 19.05.2014, 17:48
Lukasz grał powyżej 1.5 karnego z dupy w meczu, to jest
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 19.05.2014, 17:53
Sędzia największym plusem meczu! Chłop oczytany, bo dramaturgię buduje jak najlepsi.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 19.05.2014, 18:03
Co tam sedzia w finale pucharu Niemiec takiego wała strzelił to co to przy tym arbitrze dzisiejszym
Odpowiedz cytując
dominatorbj
Member
 
Od: 08.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 19.05.2014, 19:05
No no taka obrona ugralismy 1pkt. Remis satysfakcjonujacy.
Odpowiedz cytując
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 19.05.2014, 19:05
Słaba gra i dobry wynik

Na pewno nie zasługiwaliśmy żeby ten mecz wygrać a i Ruch nic specjalnego nie grał więc wynik jest jak najbardziej ok.
Zostały 3 kolejki do końca i ten wynik sprawia że wszystko w naszych rękach bo jak wiadomo Ruch ma jeszcze spotkania z Legią w Warszawie i Lechem w Poznaniu a tam raczej nie ugra za dużo,mają jeszcze u siebie Pogoń i też im łatwo nie będzie.

Teraz 3 kluczowe mecze,teoretycznie 7 pkt w 3 meczach powinno nam dać to 3 miejsce na koniec

2 wygrane u siebie[Górnik,Zawisza] + remis z Lechią ale jak będzie to zobaczymy

W tym sezonie nie wygraliśmy jeszcze z Górnikiem i Zawiszą więc okazja na rewanż znakomita

EDIT///Co do karnych,moim zdaniem obydwa zupełnie z niczego

PS: Oby na mecz z Górnikiem wrócił Bunoza bo gra Czekaja to kabaret niesłychany
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 19.05.2014 o godz. 19:13.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 19.05.2014, 19:12
Czekaj powinien zmienić profesje.
Jego atutem są jedynie warunki fizyczne.

Typowy mecz ekstraklasy.
Brawo dla Miśkiewicza za dwie dobre interwencje.

Ekstraklasa do spółki z resztą towarzystwa zamiast tępić ultrasów powinna surowo karać wszelkie oznaki rasizmu.

Kibicom Ruchu dedykuje poniższy obrazek.

Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 19.05.2014, 19:21
TymonPRO napisał(a):Wyświetl post
Słaba gra i dobry wynik

Na pewno nie zasługiwaliśmy żeby ten mecz wygrać a i Ruch nic specjalnego nie grał więc wynik jest jak najbardziej ok.
Zostały 3 kolejki do końca i ten wynik sprawia że wszystko w naszych rękach bo jak wiadomo Ruch ma jeszcze spotkania z Legią w Warszawie i Lechem w Poznaniu a tam raczej nie ugra za dużo,mają jeszcze u siebie Pogoń i też im łatwo nie będzie.

Teraz 3 kluczowe mecze,teoretycznie 7 pkt w 3 meczach powinno nam dać to 3 miejsce na koniec

2 wygrane u siebie[Górnik,Zawisza] + remis z Lechią ale jak będzie to zobaczymy

W tym sezonie nie wygraliśmy jeszcze z Górnikiem i Zawiszą więc okazja na rewanż znakomita

EDIT///Co do karnych,moim zdaniem obydwa zupełnie z niczego

PS: Oby na mecz z Górnikiem wrócił Bunoza bo gra Czekaja to kabaret niesłychany
Naprawdę wierzysz, że oni chcą tego 3 miejsca?
Dla mnie to był towarzyski mecz, szkoda tylko że nie zdecydowali się postrzelać także po przerwie bo na fali początku nieopatrznie postawiłem +5,5 gola.
Pytanie czy ostatnie złudzenia prysną już w sobotę czy dopiero jak dostaniemy w dup.sko od Lechii?
A Jankowski dziś nędzny
Odpowiedz cytując
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 19.05.2014, 19:24
arti napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę wierzysz, że oni chcą tego 3 miejsca?
Dla mnie to był towarzyski mecz, szkoda tylko że nie zdecydowali się postrzelać także po przerwie bo na fali początku nieopatrznie postawiłem +5,5 gola.
Pytanie czy ostatnie złudzenia prysną już w sobotę czy dopiero jak dostaniemy w dup.sko od Lechii?
A Jankowski dziś nędzny
3 miejsce jest lepiej płatne więc myślę że jak najbardziej tak,na grę w pucharach nie ma licencji więc narazie nie ma o czym gadać
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 19.05.2014, 20:39
Dokładnie jeśli nie chcemy grać w pucharach wystarczy koślawo odwołać się od decyzji i spokojnie walczymy o 3 miejsce. Ale niestety wynik ponad stan na jesień zamroczył co poniektórych.
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 19.05.2014, 20:40
Młodym Polakom z Ruchu nie chciało się umierać za Ruch.
Młodym Polakom z Wisły nie chciało się umierać za Wisłę.
Sprawiedliwy remis.

W ogóle uwielbiam jak z cichapenk umierają forumowe mitoaksjomaty, tak jak ten teraz o młodych Polakach co zawsze dupą po trawie i w ogóle za Wisłę to ho, ho...

Czemu wszedł na boisko Garguła ?
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 19.05.2014, 20:43
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Młodym Polakom z Ruchu nie chciało się umierać za Ruch.
Młodym Polakom z Wisły nie chciało się umierać za Wisłę.
Sprawiedliwy remis.

W ogóle uwielbiam jak z cichapenk umierają forumowe mitoaksjomaty, tak jak ten teraz o młodych Polakach co zawsze dupą po trawie i w ogóle za Wisłę to ho, ho...

Czemu wszedł na boisko Garguła ?
Bo to młody Polak i miał umierać za Wisłę
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 19.05.2014, 20:50
Mecz oglądałem mało uważnie - zwłaszcza drugą połowę. O co chodzi z zachowaniem kibiców śmieRdzieli?
Dobrze, że Brożek zaczął strzelać. Szkoda, że mistrzostwo prawie rozstrzygnięte, bo Lech za tydzień może być już w 100% pewien drugiego miejsca i wcale nie będzie umierał, aby wygrać z Ruchem w przedostatniej kolejce - kalendarz niby mamy lepszy od Ruchu, tylko, że za chwilę mecze Lecha i Legii będą w gruncie rzeczy o czapkę gruszek... A o 3.miejsce "rywalizacja" wydaje się być wprost "pasjonująca".
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 19.05.2014, 20:58
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Bo to młody Polak i miał umierać za Wisłę
Aha. Niestety udało się zrealizować założenie tylko z pierwszej części zdania.

Osobiście przypuszczałem, że u buków były jakieś zakłady czy wejdzie czy nie.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:48.