
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#31
|
|
Jak gra Wisła Kraków na wyjazdach każdy wie tzn zazwyczaj po prostu nie gra :(
Zapewne nigdy w historii gorzej nie grala 17 meczów wyjazdowych 2 wygrane ( bardzo szczęśliwe po rzutach karnych z Koroną i Piastem) 7 remisów 8 porażek(Legia,Lech x2,Widzew,Zagłębie,Jagiellonia,Górnik Zawisza) Bilans bramkowy: 15:32 (- 17 ) Sytuacja przed meczem z Ruchem: Seria 4 wyjazdowych porażek z rzędu ! (Lubin,Łódz,Poznań,Warszawa) Seria 6 spotkań wyjazdowych bez wygranej ! (z Piastem 17 Luty 2014 ) Wisła Kraków straciła 15 bramek w ostatnich 5 meczach wyjazdowych Łukasz Burliga ma 15 zółtych kartek(1 zółtko od zawiszenia na 2 mecze) Kontuzje:Głowacki,Jovanović,Bunoza,Boguski W tym tygodniu mogliśmy się przynajmniej dowiedzieć jak wygląda sytuacja w klubie tzn mowa o 12 mln zł długów czy jak kto woli ponad 3 mln euro.Dla klubu,który nie ma sponsora,dopłaca do biletów(frekwencja na poziomie 10tys zwraca koszty) Jak wiadomo Wisła nie otrzymała licencji na europejskie puchary i nic nie wskazuje na to by nagle miała ją dostać gdy ma takie długi. Jednak jest o co walczyć bo jak wiadomo każde miejsce wyżej będzie lepiej płatne a w sytuacji obecnej chyba Wisła nie ma co gardzić żadnym groszem EDIT/// Co do samego spotkania z niebieskimi,jak wiadomo mecz klasyk 14 krotny Mistrz Polski zagra z 13 krotnym,będzie jak zwykle wiele walki,Wisły już się dawno nikt nie obawia więc jeśli nasi nie zagrają z pełną ambicją i wolą walki to można się spodziewać pewnej porażki do czego już nas przyzwyczaiła drużyna prowadzona przez trenera Smudę Mamy lepszych piłkarzy o większych umiejętnościach ale to tak naprawdę nie musi nic znaczyć bo na końcu i tak będzie się liczyć zaangażowanie i chęć wygranej Trzymam kciuki i życzę przełamania fatalnej serii 6 spotkań bez wygranej na wyjeździe
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 18.05.2014 o godz. 22:30.
![]()
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
#32
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#33
|
|
Zobaczymy co nasz "sparciały" trener wymyśli. Znaczy jaką gadke przygotował po kolejnej porażce
![]() Po kompromitującym nadstawieniu dupy warszawskiej ladacznicy 5-0 nie mam już żadnego sentymentu dla tego sparciałego patałacha Smudy. Dlatego już bez emocji czekam aż pożegnamy sparcialca. Wolę szczerze Kulawika bądź innego trenera z I czy II ligi niż kogoś kto rozmienia nazwę Wisły na drobne przez takie kompromitujące porażki. A co do meczu? Byle się nie skompromitować kolejną 5 w plecy i tyle. (Może Smuda powinien przenieść się na Kałuży, tam był do nie dawna inny 'oszołom" co lubował się w przegranych 5 bramkami. Niestety parchate szybko się połapało i pogoniło wąsa. Szkoda bo miałem nadzieje że spadną. Może tam nasz sparcialec by sobie potrenował?) Przecież to parchadoit który udaje kibica Wisły. Ot tak już jest że na pochyłe drzewo to i koza skacze (znaczy wyrozumiali modowie dla parchów na forum i gość dokazuje bez obaw że może bana dostać)
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 18.05.2014 o godz. 22:59.
![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#34
|
|
Jak za bardzo nam na Czekaja nie będą naciskać to może nawet remis wywieziemy...
![]() ![]() "Wszystko było zrobione rodzinnie, a rodziny nie powinno mieszać się z pracą zawodową" - Henryk Kasperczak |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#35
|
Zresztą kto mu kazał pozbywać się np. Fryca z zespołu ? Raptem 2 wygrane na wyjazdach z 17 spotkań (!!!!) i to po karnych to swoiste jaja. Dlatego na te jego gadki, pod względem merytorycznym łąpią się tylko dzieci. To zwykły trenerski patałach. Znakomicie uzupełniają się w duecie Bednarz- Smuda. (ostatnio w swojej wypowiedzi lizusowsko pocił laurki pod adresem Bednarza przedstawiając go jako arcyprezesa). |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#36
|
|
Ale .......icie farmazony. Fatalny skład obrony jest akurat sensownym wytłumaczeniem dla osiąganych obecnie wyników. Trzeba być strasznie zaślepionym niechęcią do Smudy, żeby to bagatelizować. Franz trenerem wybitnym nie jest. Nie umie też wypowiadać się w mediach, a w dodatku często opowiada farmazony oderwane od rzeczywistości. Wciąż jednak jest o wiele lepszym trenerem niż Kulawik (chyba najgorszy trener ery Cupiała) czy większość szkoleniowców z 1 i 2 ligi.
W Chorzowie pewnie przegramy bo to dla nas wybitnie niewygodny przeciwnik. Wyjście nieogranym Czekajem na środku obrony nie może się dobrze skończyć. No ale chciałbym się mylić... AntyMod napisał(a):
![]()
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#37
|
|
Jaką genetyczną s.......iną trzeba być, by nie widzieć takich oczywistości?
(genetyczna s.......ina i niedojebany to chyba taki sam komplement?) Na prawdę wierzycie w to, że Cupiał przez tyyyyyyle czasu nie znalazł 5 minut, by dowiedzieć się co się dzieje w klubie? Że nie poinformowali go o tym jego doradcy? Ktokolwiek? To jego klub i wie co się dzieje. A mimo to Bendarz nie wyleciał. Cupiał dorobił się takiej kasy nie na tym, że jest idiotą. Co oznacza, że akceptuje działania Bednarza. I je pochwala. Bo na podstawie historii Cupiała można z łatwością stwierdzić, że w klubie nie ma miejsca na rzeczy, których Cupiał nie pochwala. Konflikt z kibicami Cupiałowi nie przeszkadza. Pochwala go. Taka jest rzeczywistość, pogódźcie się z tym. Tyle jeśli chodzi o fakty. Natomiast powód tego dlaczego Cupiał to pochwala i wręcz tego chciał to już tylko i wyłącznie poletko dla teorii spiskowych. Na przykład, gdybym ja chciał mieć klub i pozbyć się z niego niewygodnych kibiców to chciałbym to zrobić w taki sposób, by kibice nie uderzyli we mnie. Czy w takim przypadku nie lepiej byłoby zapłacić komuś za zrobienie tego za mnie Komuś o nielubianej przez kibiców historii Bednarz jest "piorunochronem nienawiści" dla Cupiała, zbiera wyzwiska od kibiców. I dostaje za to pensję od Cupiała. A Cupiał ma spokój i w spokoju realizuje swoje plany. Swoje albo swoich doradców ![]() ---- Tyle tytułem odpowiedzi. Żeby nie rozmywać tematu, typuję wynik korzystny dla nas. Jeśli coś złego się święciło to Bury to spalił
Ostatnio edytowane przez iq1000 : 19.05.2014 o godz. 11:09.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#38
|
Co do Smudy - nie przesadzałbym. Nalepa+Czekaj w obecnej formie to dolne rejony pierwszej ligi. Legia i tak nam mało wlepiła (w sensie, że na luzie mogłaby pewnie więcej). Naprawdę trudno o optymizm :( ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2010
Offline |
#39
|
|
Jednak znów dla tłumu "wiernych" tak daleki wyjazd jak do Chorzowa okazał się zbyt daleki.
Zastanawiam się, skoro tu na forum większość jest przeciwko bojkotowi, to dziś nie jadą na mecz ![]() Stronę wcześniej pytałem konkretne osoby, ale oczywiście głucha cisza |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Offline |
#40
|
|
|
Podpisuję się pod postem iq1000 (no poza wyzwiskami
)Wydaje mi się, że niektórzy ciągle żyją nadzieją, że dobry wujek "spróbuje jeszcze raz" ,"da zielone światło", "odkręci kurek z pieniędzmi" tylko narazie zajętymi jest swoimi sprawami, zaczarowany "przez złych doradców" lub kłamców którzy nie informują go o konflikcie z kibicami.... Wkleję pewien cytat z wywiadu, który wgrał mi się na twardy dysk zaraz po przeczytaniu: Cytat:
Cytat:
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 19.05.2014 o godz. 14:37.
![]() ![]() Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”): http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/ |
||
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#41
|
|
Większość liczy jeszcze na mamone od Cupiała, dlatego skupiają się jedynie na Bednarzu.
![]() ![]() "Wszystko było zrobione rodzinnie, a rodziny nie powinno mieszać się z pracą zawodową" - Henryk Kasperczak |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline |
#42
|
|
Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na porażkę.
I trzeba się do tego przygotować. Nie mamy ławki rezerwowych. Dopóki było ok byliśmy w górnych rejonach tabeli teraz trzeba grać Nalepą z Czekajem to czeka nas coś innego. Smuda zrobił co miał - utrzymał nas w lidze. Jego błędem było, że byliśmy w okolicach podium to teraz wszyscy narzekają, że podły Smuda. A jak trzymał nas o kilka pozycji za wysoko to było ok ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#43
|
|
Gramy składem:
Miśkiewicz - Burliga, Czekaj, Dudka, Piotr Brożek - Garguła, Chrapek, Stilić, Stjepanović, Guerrier - Paweł Brożek Obrona jak zwykle konstruowana naprędce, ale to przecież było do przewidzenia. Konsekwencje wobec Burego nie zostaną wyciągnięte natychmiastowo, jak widać. Ciekawe jak to całe zamieszanie wpłynie na jego grę, mam nadzieję, ze nie wpłynie. Cieszy mnie osobiście, że nie gra Nalepa, to wielkie wzmocnienie. Pomoc, atak bez niespodzianek. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk
Offline |
#44
|
|
W pomocy dramat.. Gargula - Stilic.. mamy problem.. razem jeszcze chyba nie grali dobrze
![]()
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#45
|
|
Tak sobie oglądam i myślę, że stadion(?) Ruchu to jedyne adekwatne miejsce do rozgrywania meczów naszej ligi. Nawet te badziewia w tle za trybunami są idealnie na swoim miejscu.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#46
|
|
W 4 lidze znowu będziemy regularnie wygrywać kilkoma bramkami.
A tak na serio, jeśli to ma nie być nasz przedostatni sezon w Ekstraklasie to Cupiał - inwestuj albo sprzedawaj... ![]()
Bednarz wypełnia polecenia Cupiała.
Cupiał - miej honor i wystaw klub na sprzedaż. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#47
|
|
Panowie, grubo będzie
Jak ktoś obstawił więcej niż pięć bramek, to jest szansa że zarobi.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.05.2014 o godz. 17:49.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
#48
|
|
Lukasz grał powyżej 1.5 karnego z dupy w meczu, to jest
![]() ![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#49
|
|
Sędzia największym plusem meczu! Chłop oczytany, bo dramaturgię buduje jak najlepsi.
![]()
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#50
|
|
Co tam sedzia w finale pucharu Niemiec takiego wała strzelił to co to przy tym arbitrze dzisiejszym
|
|
|
|
Member
Od: 08.2013
Offline |
#51
|
|
No no taka obrona ugralismy 1pkt. Remis satysfakcjonujacy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#52
|
|
Słaba gra i dobry wynik
Na pewno nie zasługiwaliśmy żeby ten mecz wygrać a i Ruch nic specjalnego nie grał więc wynik jest jak najbardziej ok. Zostały 3 kolejki do końca i ten wynik sprawia że wszystko w naszych rękach bo jak wiadomo Ruch ma jeszcze spotkania z Legią w Warszawie i Lechem w Poznaniu a tam raczej nie ugra za dużo,mają jeszcze u siebie Pogoń i też im łatwo nie będzie. Teraz 3 kluczowe mecze,teoretycznie 7 pkt w 3 meczach powinno nam dać to 3 miejsce na koniec 2 wygrane u siebie[Górnik,Zawisza] + remis z Lechią ale jak będzie to zobaczymy W tym sezonie nie wygraliśmy jeszcze z Górnikiem i Zawiszą więc okazja na rewanż znakomita EDIT///Co do karnych,moim zdaniem obydwa zupełnie z niczego PS: Oby na mecz z Górnikiem wrócił Bunoza bo gra Czekaja to kabaret niesłychany
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 19.05.2014 o godz. 19:13.
![]()
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#53
|
|
Czekaj powinien zmienić profesje.
Jego atutem są jedynie warunki fizyczne. Typowy mecz ekstraklasy. Brawo dla Miśkiewicza za dwie dobre interwencje. Ekstraklasa do spółki z resztą towarzystwa zamiast tępić ultrasów powinna surowo karać wszelkie oznaki rasizmu. Kibicom Ruchu dedykuje poniższy obrazek. ![]() |
|
|
|
Guest
|
#54
|
Dla mnie to był towarzyski mecz, szkoda tylko że nie zdecydowali się postrzelać także po przerwie bo na fali początku nieopatrznie postawiłem +5,5 gola. Pytanie czy ostatnie złudzenia prysną już w sobotę czy dopiero jak dostaniemy w dup.sko od Lechii? A Jankowski dziś nędzny |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#55
|
![]()
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline |
#56
|
|
Dokładnie jeśli nie chcemy grać w pucharach wystarczy koślawo odwołać się od decyzji i spokojnie walczymy o 3 miejsce. Ale niestety wynik ponad stan na jesień zamroczył co poniektórych.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#57
|
|
Młodym Polakom z Ruchu nie chciało się umierać za Ruch.
Młodym Polakom z Wisły nie chciało się umierać za Wisłę. Sprawiedliwy remis. W ogóle uwielbiam jak z cichapenk umierają forumowe mitoaksjomaty, tak jak ten teraz o młodych Polakach co zawsze dupą po trawie i w ogóle za Wisłę to ho, ho... Czemu wszedł na boisko Garguła ? |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline |
#58
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#59
|
|
Mecz oglądałem mało uważnie - zwłaszcza drugą połowę. O co chodzi z zachowaniem kibiców śmieRdzieli?
Dobrze, że Brożek zaczął strzelać. Szkoda, że mistrzostwo prawie rozstrzygnięte, bo Lech za tydzień może być już w 100% pewien drugiego miejsca i wcale nie będzie umierał, aby wygrać z Ruchem w przedostatniej kolejce - kalendarz niby mamy lepszy od Ruchu, tylko, że za chwilę mecze Lecha i Legii będą w gruncie rzeczy o czapkę gruszek... A o 3.miejsce "rywalizacja" wydaje się być wprost "pasjonująca". ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#60
|
|

|
||||||
![]() |
|
|