The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
rakieta
Junior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: z piekla rodem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 08.12.2012, 16:08
O ko..a 17 min 3:0 szkoda k...a slow i co bednarz jestescie k...a z siebie dumni z reszta konfidentow
Odpowiedz cytując
Bartosz
JLB
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 08.12.2012, 16:09
Zagłębie L. - Wisła Kraków 7:1
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
Nie bądź gejem, rzuć na spreje!
Odpowiedz cytując
adas123
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 08.12.2012, 16:14
Mam nadzieje ze zanim gwiazdy pojada grzac dupe do turcji dostana solidny o....... od nas jak bedą "trenowac".wy.......ic wszystkich ....a,co do jednego jebanego czarnucha,dunczyka czy serba i zyda.wstyd.niegodni Białej Gwiazdy jak nikt inny w historii chyba
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 08.12.2012, 16:17
Bartosz napisał(a):Wyświetl post
Zagłębie L. - Wisła Kraków 7:1

Jakieś argumenty, za tym że strzelimy bramkę? Bo co do Zagłębie to się zgodzę.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 08.12.2012, 16:21
Cioty.
10 znaków.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 08.12.2012, 16:22
adas123 napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieje ze zanim gwiazdy pojada grzac dupe do turcji dostana solidny o....... od nas jak bedą "trenowac".wy.......ic wszystkich ....a,co do jednego jebanego czarnucha,dunczyka czy serba i zyda.wstyd.niegodni Białej Gwiazdy jak nikt inny w historii chyba
Rozumiem, że polskie kaleki zostawiamy bo może i chujowe ale własne?
Do zostawienia kwalifikuje się tylko Bunoza - patrzę przez pryzmat postępu jaki zrobił i jak się zazwyczaj prezentuje.
Tu trzeba zacząć od trenera a właściwie od zatrudnienia trenera. Kula z całym szacunkiem za przeszłość aktualnie nawet nie tyle się kompromituje co robi za głupka wioskowego. Pomijam jego "stylówki" przy których Levy wygląda jak Mourinho. K...a - pamiętny wywiad chyba z Burligą czy innym przedstawicielem PMS - "na treningach jest fajnie można pożartować" . I mówi to gość,który przyjmuje piłkę gorzej niż dzieci na orliku. K....a na treningach macie płakać i rzygać ze zmęczenia a nie żartować. Żartować to mogą Messi z Iniestą....
Gdyby to była zbieranina chłopaczków z wiosek goniących po boisku za 1,5 tys na rękę nie miałbym pretensji ale k....a ta zbieranina zarabia więcej niż wszystkie sekcje Zagłębia razem wzięte.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 08.12.2012 o godz. 16:40.
Odpowiedz cytując
adas123
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 08.12.2012, 16:25
@rafkur
chujowe ale własne i za mimo wszystko mniejsze pieniądze.nie mówie o gargule czy danielu bo to nieporozumienia pokroju frederiksena.bunoza faktycznie jeszcze daje nadzieje ze cos sie uda z niego zrobić
Odpowiedz cytując
NaprzódWisło
Junior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 08.12.2012, 16:25
I gdzie ci wszyscy którzy cieszyli się, że Burliga będzie pauzował za kartki? Macie za to Freda i Jovanovicia. Myślałem że po Pajliciu nie będzie w Wiśle gorszego bocznego obrońcy, niestety myliłem się. I czemu Kulawik dalej czeka ze zmianami? Po trzeciej bramce trzeba od razu wpuszczać Boguskiego, bo mimo że poprzedni mecz miał kiepski jest to jeden z nielicznych Wiślaków, który coś tam potrafi.
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 08.12.2012, 16:29
"Najlepsza" para bocznych obrońców w ekstraklasie i Sikorski na ataku i taki wynik ?!
..
Odpowiedz cytując
NaprzódWisło
Junior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 08.12.2012, 16:30
Przegrywamy 0:3 a najlepszym piłkarzem jest bramkarz. Brawo!
Odpowiedz cytując
christof20
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 08.12.2012, 16:36
Gramy bez obrony i bez ataku, więc niema się co dziwić.

edit: a obóz przygotowawczy to powinni mieć nie w Turcji, tylko na Syberii.
Ostatnio edytowane przez christof20 : 08.12.2012 o godz. 16:44.
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 08.12.2012, 16:37
adas123 napisał(a):Wyświetl post
@rafkur
chujowe ale własne i za mimo wszystko mniejsze pieniądze.nie mówie o gargule czy danielu bo to nieporozumienia pokroju frederiksena.bunoza faktycznie jeszcze daje nadzieje ze cos sie uda z niego zrobić

Dla mnie "własne"jest tak samo skompromitowane jak "cudze". Więcej, tak jak czego innego wymagam od własnej żony niż od żony kolegi a tym bardziej czego innego wymagałbym od prostytutki, tak więcej wymagam od naszego wychowanka. Może nie umieć grać ale ma być ambitny i jeżeli jest ch....ym zawodnikiem ma nadrabiać ambicją a nie krotochwilami na treningach. Jeżeli jest ambitny ma nap..ć w piłkę od śniadania do kolacji z 20 min przerwą na obiad.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 08.12.2012 o godz. 16:43.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 08.12.2012, 16:37
To kiedy miał być koniec świata?

P.S. K***a rozwiązać kontrakty z Frederiksenem i Jovanovicem natychmiastowo, choćby zamiast nich na bokach miał grać pan Zdzichu spod budki z piwem.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
bravelukas
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 08.12.2012, 16:37
Obrońcy się nie popisują, szczególnie Jovanovic przy tych stratach.
Jazda! Jazda! Jazda! Biała Gwiazda!
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 08.12.2012, 16:39
Kuźwa.. znowu nie tafię wyniku.

Najważniejsze, że:

gizmo napisał(a):
Wisła będzie walczyć u puchary. Nie pamiętam aby Legia miała kapitalne 2 połowy sezonu. Wierzę że namieszamy w czołówce.



PS. Gdzie jest milosz?


PS2. Zmieniam zdanie o Jovanoviciu. On jest gorszy od Serge'a Branco. Generalnie jest to chyba najgorszy kopacz jakiego w życiu widziałem. Nie tylko w Ekstraklasie ale również w drugiej lidze na meczach Kmity Zabierzów oraz w piątej czy szóstej na meczach Watry Zawoja. Nigdzie takiego ogóra jeszcze nie widziałem Nawet w największej pipidowie nie ma nikogo tak żenująco słabego. A gość wygląda na w miarę wysportowanego. W każdym razie chyba nie ma dużego piwnego brzucha. A gra gorzej w piłkę niż moje znajome koleżanki. Technicznie jest słabszy i to kilka razy. Na skrzydle kiwałby go nawet Tusk i to na lajcie a może nawet i Kalisz jakby zrzucił jeszcze parę kilo.
Ostatnio edytowane przez thechris : 08.12.2012 o godz. 16:47.
Odpowiedz cytując
amauri1990
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: XVII

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 08.12.2012, 16:45
Doszliśmy do ściany. Tutaj nie pomogą już transfery, nie pomogą zmiany trenerów.
Trzeba rozgonić wszystko na cztery wiatry i zbudować nową drużynę, od zera. Najlepiej w I lidze.

Śmialiśmy się ze spadającej w zeszłym roku Cracovii.

Gdyby była w tym roku w ekstraklasie, przeżywalibyśmy najpewniej jedne z bardziej kompromitujących derbów w historii.

W Miśku jest jakiś potencjał. Gordan się ogarnął i jest w miarę pewny. Czarkowi nie można odmówić ambicji, charakteru. Ale ....a, Panowie i Panie, to wszystko. Dalej nie ma nic. Chrapek nic na boisku nie pokazał. Szewczyk jest słabszy od Daniela, Boguskiego i Quioto. O ich poziomie też nie ma się co wypowiadać. Czekaj jest słabszy od Frederiksena (to można?) i Jovanovicia. Ten ostatni, jako sabotażysta, powinien dostać karę finansową. Dla dobra drużyny powinien zgłosić że go ząb boli.

....a, czemu Kulawik się nie uprawni do gry i nie wejdzie na boisko?
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 08.12.2012, 16:46
Paradoksem jest to, że Jovanović po przyjściu do nas wyglądał może nie cudownie ale o niebo lepiej. U nas osiągnął poziom dna. Tak jak pisałem. Najpierw trener a potem sztab szkoleniowy z prawdziwego zdarzenia.
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 08.12.2012, 16:48
Uff bez zmian, mają szansę się zrehabilitować.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 08.12.2012, 16:55
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Cioty.
10 znaków.
Napisałem przy 3:0.
Pośpieszyłem się i teraz brak mi słów.

Grantar - wejdź na forum, bo na kimś trzeba wyładować negatywne emocje...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 08.12.2012, 16:56
wspanialy mecz, wspaniale zakonczenie rundy...
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 08.12.2012, 16:56
jeszcze jeden! jeszcze jeden
ja pie.dole jaka degrengolada :(
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 08.12.2012, 17:01
Bez Sikora leżymy, nie odrobimy. Fuck.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 08.12.2012, 17:04
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Paradoksem jest to, że Jovanović po przyjściu do nas wyglądał może nie cudownie ale o niebo lepiej. U nas osiągnął poziom dna. Tak jak pisałem. Najpierw trener a potem sztab szkoleniowy z prawdziwego zdarzenia.
Nie. On zawsze "wyglądał" tragicznie. Zawsze "wyglądał" żenująco na boisku. Zawsze jak się na nim pojawia to się kompromituje. Dobrze mógł wyglądać jak ktoś mu się tylko przyglądał jak wygląda na zdjęciu. Wtedy i tylko wtedy mógł dobrze wyglądać. Ale nie wiem, nie oceniam. Wolę kobitki.

bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
jeszcze jeden! jeszcze jeden
ja pie.dole jaka degrengolada :(
Za podobny wpis przy 3:0 z Karabachem dostałem bana na jakieś 3 miesiące.
Odpowiedz cytując
wislacki
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 08.12.2012, 17:05
To już nawet nie jest śmieszne, tu płakać trzeba
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 08.12.2012, 17:08
jak nie idzie to nie idzie...


Odpowiedz cytując
TheGameLA
Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 08.12.2012, 17:10
<ironia> Dobrze, chłopakom raz w tej rundzie może zdarzyć się blamaż. Są zmęczeni całym przebiegiem rundy. W każdym meczu dawali z siebie 150%, postarajcie się ich zrozumieć. Zasłużony urlop a potem walczymy o ligę mistrzów. </ironia>
Odpowiedz cytując
barthok
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 08.12.2012, 17:11
przepraszam ale tak mi się skojarzyło :
http://iktomaracje.pl/wp-content/upl...;C5%82adka.jpg
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 08.12.2012, 17:13
to jest NIESAMOWITE ile z tej drużyny wyciągnał Maaskant. I ile dawali jej Kirm i Małecki, tak wypędzani z niej. Ale tak to bywa, gdy słabe ogniwa zastępuje się beznadziejnymi.


Panie Cupiał, ratuj pan
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 08.12.2012, 17:13
żal mi miśkiewicza, zadebiutował i juz przynajmniej 4 bramki w siatce. chłopak na prawde robi co może...
Odpowiedz cytując
Baldur80
Junior Member
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Warszawa/Oakham UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 08.12.2012, 17:15
Ja piernicze ogladam i nie moge uwierzyc co sie stalo z ta Wisla!!!
Ja wiem ze w polskiej ekstraklasie wszystko moze sie zdazyc ale nigdy przenigdy bym sie nie spodziewalbym takiej degradacji w 2 sezony. Nie zamierzam byc wredny ale trzeba zaczac budowe zespolu od poczatku bo Wisla i jej kibice napewno nie zasluzyli na takie dno.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:22.