
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#31
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: katowice
Offline |
#32
|
|
Cwielong robil jakis szum na boisku, a Christov? u Kasperczaka przegrany.
Wiec moze podziekowac mu i niech wraca do Bułgari. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#33
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#34
|
|
Balon w niczym nas nie przeskoczył. Organizacyjnie, w kwestii tranferów i reszcie pierdołów.
Nasi dali dupy, a nie balon cudownie był zorganizowany i wyśmienicie grał. Byliśmy blisko wyjebania ich mimo plag z kontuzjami, gry na wsiach, bałaganem wewnętrznym i niepotrzebnym pociskiem na forum. Do teraz liczyłem że wyjdą na frajerów. Niestety, gówno pokazali tak jak i my ale ceniłem w naszych to że potrafiła ośmieszyć drugą stronę, a samemu wyjść na czysto mimo kompletnej padaki. Nie udało się. Sezon wstecz to nasi mimo gówna zdobyli MP dlatego tak zajebiście smakowało. Dziś druga strona mimo takiego samego gówna zdobyło MP. Tylko kogo to będzie obchodzić za 5 lat? nikogo. Kolejne MP w historii.I żaden awans do pucharów nie zrekompensuje mi tego. I niech im ktoś wybije z łbów tą *******oną nonszalancję podczas prowadzenia. Który to już razy w tak frajerski sposób tracą bramkę w końcówce? Pal licho Legia czy nawet Arka. Ale nie cipodaje. Niech łajzy wyłożą 20 klocków na **** wie kogo i zeszmacą się przy kimś z Z-klasy Białoruskiej. Tak mi dopomóż Bóg.
Ostatnio edytowane przez element : 15.05.2010 o godz. 19:11.
![]()
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki" "Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze" "Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center" cdn.. |
|
|
|
Junior Member
Od: 05.2010
Offline |
#35
|
|
Szkoda Tego sezonu. Ale w piłce już tak jest, że raz jest dobrze a raz źle. CO do ostatniego meczu z odrą to wg mnie Wisła nie powinna odpuszczać Odrze, a im najwyraźniej nie chciało się grać w 2 połowie. Drugą sprawą jest to, że Wisła była w gorszej sytuacji niż Lech, jeśli chodzi o miejsce rozgrywania meczów. Ale i tak dobrze że mamy drugie miejsce i gramy w pucharach. Zobaczymy co zrobi Lech w LM i teraz my będziemy go oceniać.
I jeden błąd popełnili prezesi WIsłyna pewno. Wywalili skorżę! Dlaczego? BO WIsła nie wygrała 3 meczów pod rząd. Żałosne to było. Zemściło się.... WIERNOŚĆ WIŚLE!!!! PS: Brakuje mi Baszczyńskiego na prawej obronie, a wam? :/
Ostatnio edytowane przez P.Wiślak : 15.05.2010 o godz. 19:10.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie
Offline |
#36
|
|
Ktos pisał o B Basałaju. Czemu niby skompromitowany?
![]()
Jovanovic - masz plusa.
|
|
|
|
Member
Od: 12.2008
Offline |
#37
|
|
Zakończony sezon był poniekąd bardzo dziwny. Z pewnością wszystkie mecze na wyjazdach nie oscylowały najlepiej ale mimo to rosnąca przewaga w tabeli dawała nam wiele radości i przynosiła nadzieje. Niestety rzeczywistość brutalnej piłki pokazała swoje pazury. Nie można tutaj wskazywać 1 przyczyny jaką najchętniej dla niektórych z was byłby Mariusz Jop. Prawdą jest że ogólnie sezon ten był mizerny nie tylko dla nas bo i da innych Legia itp. Faworyci poprzednich sezonów nie pokazali się. Ale dosyć ogólnie jeżeli chodzi o Wisłę to na jej wynik wpłynęło :
1.Brak własnego stadionu 2.Oszczędność transferowa 3. Błędne transfery 4. Złe przygotowanie (skuteczność) 5.Brak potencjału nowej Wisły (młodzież) 6. Błędy sędziów 7. Zły dobór zawodzników do kadry meczowaj ściągamy napastnika a się go nie wystawia christow czy kombinacja stoperów zamiast Clebera |
|
|
|
Junior Member
Od: 05.2010
Offline |
#38
|
|
Myślisz że Kasperczak doprowadziłby Wisłę do Mistrzostwa gdyby przyszedł wcześniej? Przecież rok temu Wisła właśnie ze Skorżą miała mistrza.
A co Do Jopa to mał chłopak cholernego pecha. Współczuję mu teraz. Chciał dobrze wyszło tragicznie.:( szkoda słów |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#39
|
|
Dobra - stało się. Co ma mówić Legia, która nie ma żadnych perspektyw teraz.
1. Konflikt z kibicami 2. Brak pucharów 3. Odchodzi Mucha Tam to dopiero bajzel mają |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#40
|
|
Kirm zawiódł mnie na całej linii, liczyłem że sie przebudzi i będzie grał co najmniej jak Kosa kilka lat temu.
|
|
|
|
a.k.a. morgenes
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru
Offline |
#41
|
|
|
Junior Member
Od: 05.2010
Offline |
#42
|
|
Panowie i Panie, cieszmy się z tego co mamy, bo tak jak skeba powiedzial Legia jest w o wiele gorszej sytuacji i od nas.
A propo zawodników, to czy Garguła wyleczył już kontuzję? bo ostatnio nie jestem na bieżąco?! |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: z tamtąd gdzie mnie nie chcą
Offline |
#43
|
|
W sumie żałowałem tego mistrzostwa i nadal żałuje. Ale jak usłyszałem podsumawanie w C+, ile kłopotów przez cały sezon i że w sumie przed sezonem też bym brał 2 miejsce w ciemno i wogole . To jakoś powoli zaczynam to akceptowac.
Za 2 miesiace wracamy na R22 i to mnie już nastraja pozytywnie ! |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy
Offline |
#44
|
|
Aha, to może pocieszmy się tym,że Arka i Polonie też są za nami i nie mają perspekty, Gratuluję myślenia. Zmienić trenera, przewietrzyć kadrę. Ale i tak o wszystkim zdecyduje Cupiał.
![]()
Tylko Wisła!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Skąd: Glasgow/Kraków
Offline |
#45
|
|
świeży to temat, trzeba sobie to wszystko poukładać.
los wystawił nas na wielką próbę... wiem tylko jedno, w żadnym wypadku nie można zwalac całego zła na Mariusza Jopa. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#46
|
A teraz to widzę, że nikt za bardzo nie wie co u nas robić. Z jednej strony nie było tak źle by robić rewolucję i były same wyjazdy, a z drugiej widać ogromny marazm i minimalizm. Nikt nie mówi budujemy silny klub na przebudowane R22. Tkwimy w jakimś okropnym stanie przejściowej niepewności. To jest okropne. A trzeba się szybko wsiąść w garść. Będą dochody z stadionu i kryzys się kończy, więc oby Boss zaszalał. A i z transferami trzeba się śpieszyć, bo parę drużyn się wzmacnia mocno. Co za okropieństwo w tym momencie, czuję się jak nad czarną chmurą albo przejdzie i wyjdzie słońce albo lunie deszcz. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: historycznie z Małopolski
Offline |
#47
|
|
Przegrany sezon? Co to wogóle za temat? Ludzie przecież zdobyliśmy WICEMISTRZOSTWO POLSKI!! Spodziewaliście się że tak daleko zajdziemy po kompromitacji z Levadią? Co moze zwolnić Kasperczaka za błędy Skorży? Bez jaj...
![]()
By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#48
|
|
Wisła ze swoim składem nie powinna była brać pod uwagę wypadnięcia poza czołową czwórkę, bo potencjał kadrowy ma największy w kraju. Nawet same wyjazdy (choć Sosnowiec i stadion Hutnika to jednak mimo wszystko były mecze bardziej u siebie niż na wyjeździe) nie zmniejszały znacznie szans na tytuł. Przebieg sezonu pokazał, że pierwsze miejsce było na wyciągnięcie ręki, dlatego nie widzę uzasadnienia w gloryfikowaniu tego srebra.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2009
Offline |
#49
|
|
Wicemistrzostwo w tym sezonie to sukces !
Dziękuję dobranoc. Pozdrawiam tych co pamiętają 2 ligę. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#50
|
|
Naprawde chcecie masowo wylewac zale?
W tym sezonie tragedia to przegrane derby i brak stadionu. No i Levadia. Wtopy ze slabymi u siebie to wlasnie efekt tego drugiego. Przed sezonem prawie wszyscy braliby 2 miejsce w ciemno. Wniosek: potrzeba nam charakternych pilkarzy, ktorzy nie przejda obok derbow i nie zadowola sie 1-0 bo po 2 ostatnich kolejkach widac jak sie to konczy. Kiedys znajomy kibic jednej ze zgod, gdy zdobywalismy mistrza i stadion skandowal "nie chcemy Liczki" powiedzial ze w dupach sie nam przewrocilo i dla niego sukcesem jest sama gra w ekstraklasie, a jego klub moglby pomarzyc chocby o podium w lidze. Cieszcie sie z vicemistrzostwa. Temat zamykam. Niedlugo wracamy do domu i wtedy pokazemy co to jest Wisla Krakow i Armia Bialej Gwiazdy!
Ostatnio edytowane przez orzeu : 15.05.2010 o godz. 19:50.
![]()
WISŁA PANY !!
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|