
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2009
Skąd: Krzeszowice
Offline |
#31
|
|
Dziwna sytuacja u mnie. Caly dzien serwer jakby sie gubil z zaproszeniami (raz bylo mniej po odswiezeniu stan dobry), dozbieralem do 20 i pokazuje mi stan ze wczoraj.Mial ktos tak?
Jak narazie wyslalem im maila i czekam na odpowiedz supportu. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#32
|
|
U mnie czasami pokazywało o 1 zaproszenie mniej, u kumpla też. Coś im dziś serwery wariują.
![]()
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??
Offline |
#33
|
|
Koszulke dostaniesz jak bedziesz cos zamawial z ich sklepu badz za punkty. I tez nie wiem czy to nie bedzie na tej zasadzie ze albo 20 punktow, albo koszulka od nich...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#34
|
|
chyba jeszcze w tym tygodniu mieli jakieś problemy z działaniem strony ponieważ zarejestrowalem się tam bez zaproszenia ;p
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2003
Offline |
#35
|
|
A ja z innej beczki. Tworzę 100 kont emailowych na potrzebe zdobycia punktow. 100 razy jak debil loguje sie w tym serwisie, wypelniam dane i prawdziwemu kontu zapewniam te punkty. Na pewno ktos juz wpadl na taki pomysl, wykrywaja takie wały ?
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??
Offline |
#36
|
|
wykrywaja i banuja. Jesli zobacza w logach ze z jednego i tego samego IP kilka razy w ciagu kilku minut zarejestrowalo sie okolo 100 osob to coz mozna wiecej powiedziec...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2009
Skąd: Salwator
Offline |
#37
|
|
Też tak macie, że gdy już znajdziecie sie na "Z-list" to nie możecie się wylogować i zmienić ustawień?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#38
|
|
Tak.........
![]()
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#39
|
|
a ja teraz w ogóle sie nie moge zalogowac do serwisu przed południem normalnie wchodz teraz i nic;/
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2009
Offline |
#40
|
|
Kolega w to grał. Werbował wszystkich aby sobie punkty nabijać. Uzbierał na iPoda .... i zgadnijcie co było dalej ? Oczywiście mu nie wysłali
![]() A te filmiki jak ludzie wygrywają to tak samo jak w PRL`owskich teleturniejach. Zapytam się kolegi dokładnie co i jak bo takich ludzi jak on z Polski to było wielu. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??
Offline |
#41
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2003
Offline |
#42
|
|
Ja uzbieralem 21 znajomych i więcej mi się nie chce p$%^dole to
bede mozolnie codziennie logował sie i odpowiadał na dailies i może za jakieś pół roku uzbieram na ipoda ![]() ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#43
|
|
działa wam strona?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#44
|
![]() ɐɪʌoɔɐɹɔ
|
|
|
|
Member
Od: 02.2008
Skąd: Namysłów
Offline |
#45
|
|
Już działa. Wczoraj też jakieś problemy były...
![]() Kupię stalowe felgi 16" (5x98) do Alfy Romeo 156. [PW]
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#46
|
? |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Nowy Kleparz na zawsze !!!
Offline |
#47
|
|
to nie mogę się sam zalogować tylko zaproszony muszę zostać
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Offline |
#48
|
|
DevilMayCry trzeba być zaproszonym
![]()
95% idiotów czyta posty z reką na myszce ... Nie zdejmuj teraz ręki za późno
![]() Wisła Kraków! |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#49
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Nowy Kleparz na zawsze !!!
Offline |
#50
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#51
|
|
Siedzę cicho i nic się nie odzywam, aż w końcu was zapytam wierzycie w to? bo ja nie.Kiedyś brałem udział w podobnym tylko, że w Polskiej wersji polegało na tym, że musiałeś oglądać,logować i zapraszać osoby.Bawiłem się w to długo bo aż pół roku i nic nie wygrałem.A do wygrania były laptopy,gadżety do kompa a nawet kasa.Było codziennie o 00:00 losowanie nagrody a co miesiąc nagrody miesiąca.Dla mnie to fake i raczej wątpię aby ktoś rozdawał Ipody za friko, no ale dobra jak ktoś wygra i napisze tu to zmienię zadnie i mi szczęka opadnie.Raczej już nie będę brał udziału w takich konkursach szkoda czasu.
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#52
|
|
jak na tej stronie się w coś gra ? ogląda filmiki zeby punkty dali ?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Offline |
#53
|
|
Na początku zaraz po zarejerstrowaniu masz gre. Możliwość oglądania filmów będzie po 15 października
![]()
95% idiotów czyta posty z reką na myszce ... Nie zdejmuj teraz ręki za późno
![]() Wisła Kraków! |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??
Offline |
#54
|
|
Czytaliscie nowe newsy na glownej stronie waszego profilu na Lockerz.com? Zaczyna byc bardzo ciekawie choc oczywiscie nie do konca jest to tak jak bysmy sie tego wszyscy spodziewali. Ta strona to na pewno nie fake, i dalej uwazam ze bedzie to jeden z najlepszych portali spoleczosciowych.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2006
Skąd: ZSŁ/AGH
Offline |
#55
|
|
tez nie możecie się zalogować? :(
// juz działa ![]()
Ostatnio edytowane przez Ofsajd : 14.10.2009 o godz. 19:39.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#56
|
|
Wie ktoś kiedy dostępne będą do zamówienia przedmioty?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#57
|
|
Zapewne dziś o 24 i jutro jeszcze będzie kilka okazji do zamówienia.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#58
|
|
Pojawiło sie kilka newsów. Są przetłumaczone na lockerz.com.pl. Uzupełnijcie sobie ustawienia przed wysyłką tak jak poinformował lockerz
![]() Cytat:
Trzeba wklepać swój numer telefonu?
Ostatnio edytowane przez Kamson : 15.10.2009 o godz. 21:32.
![]()
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#59
|
|
Telefon jest potrzebny dla kuriera, że jak nie będzie Cię w domu to żeby wiedział gdzie paczkę zostawić.
Nie trzeba nic płacić ![]() |
|
|
|
Oficjalny piknik
Od: 06.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#60
|
|
Za dużo wejść... nie chce mi się czekać. Sprawdzę rano. Z moimi AŻ 80pkt xD nie zawojuję tej strony
A tak chciałem tego iPod'a shuffle Wezmą mi wszystkie zanim uzbieram! |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|