The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
bb.1906
Senior Member
 
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 22.04.2009, 19:51
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Dziś Che Guevara bo wczoraj Hitler. A skoro pytasz o jutro to mam nadzieje ze Jaruzelski.
Uzyles nieadekwatnego porownania. Hitler, Stalin czy Che Guevara to kolesie ktorzy zabijali ludzi i ktorzy juz wachaja kwiatki od spodu. Osobiscie uwazam ze pomysl takiej cenzury jest troche bez sensu ale jestem w stanie to zrozumiec. Z Ronem Paulem jesli to prawda co piszesz to skandal.
Orzeu chodzi o to, że w taki sposób dochodzimy do paranoi.
Zabraniamy Hitlera to zabrońmy też Stalina i Che. Zabraniamy Che to zabrońmy Pinocheta i Franco. Zabraniamy Franco, zabrońmy Piłsudskiego, itd. itd. Oczywiście im dalej w las, tym postacie coraz mniej "zasłużone" jeżeli idzie o próby zmniejszenia przyrostu naturalnego, ale mimo wszystko znajdą się tacy, którzy zarzucą im czystki, morderstwa polityczne etc.
A czym różni się odpowiedzialność za 100 ofiar od 5 tys. ? Stworzymy limit ( np. 2 tys ofiar )? I potem spory historyków czy ofiar było 1,5 tys czy 3
I nie zrozum mnie źle, wcale nie chodzi mi o to by bronić tutaj "buntowników" z mordą Che na koszulce, ale pokazać, że dalsze zakazy tego typu są idiotyczne. Powinni wyrzucić ten projekt na śmietnik i dodatkowo zmienić prawo by osoby noszące koszulki ze swastyką również nie były karane.
Tak, zdaję sobnie sprawę z tego, ze to raczej niemożliwe
Ostatnio edytowane przez bb.1906 : 22.04.2009 o godz. 19:54.
Odpowiedz cytując
shad
Senior Member
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Księżyć planety PI-ZD11, dla jajec nazwany Ziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 22.04.2009, 19:53
Watts7 napisał(a):Wyświetl post
Kwestia poglądów. Dla niektórych idolem jest morderca Che, dla innych morderca Pinochet. Obaj siebie warci, choć po tak różnych stronach barykady.
Piłsudski też zabijał!
Niszcz socjalizm!
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 22.04.2009, 19:54
orzeu napisał(a):Wyświetl post
o czym ty w ogole mowisz?
"Zaatakowali nas w 1410 roku" nie podejmuje dyskusji na tematy historyczne bo widze ze jej znajomosc u ciebie ogranicza sie do tej daty i moze jeszcze 1939 i 1989.
No ci w "koszulkach z Krzyzami" sie z nami bili pod Grunwaldem ,bo chcieli nam swiatopoglad na sile wprowadzac do kraju - to tak na szybko mozna porownac to z komunizmem ,wiec czemu sie ograniczac w definiwoaniu co jest zle tylko powiedzmy do 100 lat wstecz(faszyzm , komuznim) ,obejmijmy okres wieksza klamrą czasową Powiedzmy ze kraj Polan chciano na siłe ewangelizować mieczem
Odpowiedz cytując
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 22.04.2009, 19:55
Jesli ktos mialby powazny powod do takiej akcji to, z bolem bym to zaakceptowal. Zyciorys i czyny Che, chociaz dla wielu kontrowersyjne, ocerajace sie o ludobojstwo, to dla innych jest on idolem, na ktorym powinno sie wzorowac. I dlaczego mamy zabronic niektorym obnoszenia sie ze swoimi pogladami bo nam sie to nie podoba ?
Odpowiedz cytując
bb.1906
Senior Member
 
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 22.04.2009, 19:56
AS82 napisał(a):Wyświetl post
No ci w "koszulkach z Krzyzami" sie z nami bili pod Grunwaldem ,bo chcieli nam swiatopoglad na sile wprowadzac do kraju - to tak na szybko mozna porownac to z komunizmem ,wiec czemu sie ograniczac w definiwoaniu co jest zle tylko powiedzmy do 100 lat wstecz(faszyzm , komuznim) ,obejmijmy okres wieksza klamrą czasową Powiedzmy ze kraj Polan chciano na siłe ewangelizować mieczem
Otwórz lepiej podręcznik do historii ze szkoły podstawowej. Chcieli nam narzucić swój światopogląd- mistrzostwo świata
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 22.04.2009, 19:58
A z biezacej sytuacji to nasz przyjaciel Juszczenko z ktorym robimy EURO 2012 buduje tozsamosc narodowa wokol Upowców ,ktorzy eksterminowali cale polskie wsie..wiec niech moze zaczna od tego ,zeby byc wairygodnym w tym ,jak wyciagaja wnisok iz historii
Odpowiedz cytując
nowinmanc
Junior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 22.04.2009, 19:58
Cala perfidia tego pomyslu polega na tym, ze (oficjalnie) pietnuje ona zbrodnie. Trudno sie nie zgodzic z okropienstwem tych zbrodni nie ustwiajac sie w bardzo niewygodnej pozycji.
''Czyli co? Jestes za tym morderca Che Guevara''
A w zamierzeniu wprowadza coraz scislejsza kontrole czynow jednostki.
Dzis zgodzimy sie na to jutro Naprawde ni brakuje mi wyobrazni.
Wakacje w placowce z 'Symetrii'? Nie dziekuje.
Przypomne, ze juz np. Najwyzszy Czas byl oskarzany o faszyzm. (Nie zeby to bylo genialne pismo, no ale...:()
Odpowiedz cytując
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 22.04.2009, 19:59
bb.1906 wiesz co mi sie w tym projekcie najbardziej podoba? Jest to kolejny myk, w ktorym lewactwo obrywa rykoszetem swoja wlasna bronia i teraz tylko czekac na gimnastyke jaka uprawiac bedzie zapewne w pierwszym szeregu wyborcza zeby obronic Che
Mam nadzieje ze kolejne pomysly sie pojawia. W koncu poprawnosc polityczna, walka o rownosc i wolnosc oraz wszystkie te pomysly zwiazane z rownym statusem wszystkiego co sie rusza i wszelka dyskryminacja zostanie pobita wlasna bronia. A jesli nie pobita to przynajmniej bedzie spory ubaw dla widowni.

AS82 wez prosze moze lepiej nie wypowiadaj sie w tym temacie bo czuje sie jakby rozmowe doroslych o seksie przerywal dzieciak uwagami o bocianach.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 22.04.2009, 19:59
bb.1906 napisał(a):Wyświetl post
Otwórz lepiej podręcznik do historii ze szkoły podstawowej. Chcieli nam narzucić swój światopogląd- mistrzostwo świata
Religia to tylko instrument do zdobywania wladzy ,terytorium i pieniedzy ,wiec chyba nas tak nie najezdzali ci z Krzyzami ,bo sie bali ze nei pojdziemy do nieba ?
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 22.04.2009, 20:01
AS82 napisał(a):Wyświetl post
No ci w "koszulkach z Krzyzami" sie z nami bili pod Grunwaldem ,bo chcieli nam swiatopoglad na sile wprowadzac do kraju - to tak na szybko mozna porownac to z komunizmem ,wiec czemu sie ograniczac w definiwoaniu co jest zle tylko powiedzmy do 100 lat wstecz(faszyzm , komuznim) ,obejmijmy okres wieksza klamrą czasową Powiedzmy ze kraj Polan chciano na siłe ewangelizować mieczem
abstrahując od tematu...

AS82, lepiej nie zagłębiaj się w tych Krzyżaków bo troche głupoty piszesz...

ja tam jestem przeciwnikiem Che, uważam go za morderce, ale jako że mamy demokracje to nie mogę nikomu zabronić nosić jego podobizny...takie moje zdanie...choć projekt ustawy gdybym mógł to bym poparł...
Odpowiedz cytując
bb.1906
Senior Member
 
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 22.04.2009, 20:02
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Religia to tylko instrument do zdobywania wladzy ,terytorium i pieniedzy ,wiec chyba nas tak nie najezdzali ci z Krzyzami ,bo sie bali ze nei pojdziemy do nieba ?
Jaka religia? O czym Ty mówisz?
Wiesz od kiedy Polska jest chrześcijańska, a od kiedy Krzyżacy pojawili się na ziemiach polskich? Skonfrontuj ze sobą te dwie daty i zastanów się o jakiej ewangelizacji mówisz.

orzeu napisał(a):Wyświetl post
bb.1906 wiesz co mi sie w tym projekcie najbardziej podoba? Jest to kolejny myk, w ktorym lewactwo obrywa rykoszetem swoja wlasna bronia i teraz tylko czekac na gimnastyke jaka uprawiac bedzie zapewne w pierwszym szeregu wyborcza zeby obronic Che
Mam nadzieje ze kolejne pomysly sie pojawia. W koncu poprawnosc polityczna, walka o rownosc i wolnosc oraz wszystkie te pomysly zwiazane z rownym statusem wszystkiego co sie rusza i wszelka dyskryminacja zostanie pobita wlasna bronia. A jesli nie pobita to przynajmniej bedzie spory ubaw dla widowni.

AS82 wez prosze moze lepiej nie wypowiadaj sie w tym temacie bo czuje sie jakby rozmowe doroslych o seksie przerywal dzieciak uwagami o bocianach.
Prędzej czy później musiało do tego dojść i ciekaw jestem jak z tego nasi rządzący wyjdą Jeżeli będą brnąć w to dalej, to rzeczywiście tworzy nam się coraz bardziej orwellowska rzeczywistość.
Ostatnio edytowane przez bb.1906 : 22.04.2009 o godz. 20:07.
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 22.04.2009, 20:06
bb.1906 napisał(a):Wyświetl post
Jaka religia? O czym Ty mówisz?
Wiesz od kiedy Polska jest chrześcijańska, a od kiedy Krzyżacy pojawili się na ziemiach polskich? Skonfrontuj ze sobą te dwie daty i zastanów się o jakiej ewangelizacji mówisz.
Ewangelizowali wszesniej ale chyba nie sadzisz ze w 15 wieku i nawet 16,17,czy 18 jak cala Polska dluga i szeroka byla religia chrzescijanska.Ludzie zyjacy gdzies w lasach pewnei wierzyli w swoich bozkow ale mniejsza z tym .
Najechali nas po to ,zeby zainstalowac tutaj swoich ludzi , swoje wplywy , i czerpac na swoje konto z tego czyli kase z pdoatkow itd. To w sumie podobnie jak bylo z Polska z ZSRR zainstalwoali sie tu ,swoja wladze i doili nasz kraj . Moze porownanie bardzo toporne ,ale cechy wspolne napewno mozna znalezc

Zakazywanie Che Guevary to tylko ruch polityczny prawicy ,ktory ma oslabic lewice ? Nie wiem innego wytlumaczenia nie widze
Odpowiedz cytując
bb.1906
Senior Member
 
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 22.04.2009, 20:10
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Ewangelizowali wszesniej ale chyba nie sadzisz ze w 15 wieku i nawet 16,17,czy 18 jak cala Polska dluga i szeroka byla religia chrzescijanska.Ludzie zyjacy gdzies w lasach pewnei wierzyli w swoich bozkow ale mniejsza z tym .
Najechali nas po to ,zeby zainstalowac tutaj swoich ludzi , swoje wplywy , i czerpac na swoje konto z tego czyli kase z pdoatkow itd. To w sumie podobnie jak bylo z Polska z ZSRR zainstalwoali sie tu ,swoja wladze i doili nasz kraj . Moze porownanie bardzo toporne ,ale cechy wspolne napewno mozna znalezc

Zakazywanie Che Guevary to tylko ruch polityczny prawicy ,ktory ma oslabic lewice ? Nie wiem innego wytlumaczenia nie widze
rzeczywiście może lepiej dać sobie spokój z tą historią bo w taki sposób raczej do niczego nie dojdziemy
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 22.04.2009, 20:11
bb.1906 napisał(a):Wyświetl post
rzeczywiście może lepiej dać sobie spokój z tą historią bo w taki sposób raczej do niczego nie dojdziemy
Nie chce brac danych z sufitu,ale w sredniowieczu terytorium Polski to boaj w 80% lasy serio
Odpowiedz cytując
pio
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: wiesz kim jestem?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 22.04.2009, 20:14
AS82, idź już spać, a wcześniej wykasuj swoje posty, ok?
mam 1906 powodów, by nie zmieniać swych przekonań
i nie zrzeknę się tej wiary nawet przed obliczem Boga!...


RAP po godzinach i LUZ ponad wszystkim

http://www.myspace.com/pio.m
pio
http://www.youtube.com/user/wszyscypio?feature=mhee

wszyscypio
Odpowiedz cytując
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 22.04.2009, 20:14
No tak, logika powaliles na kolana.
Sluchaj, dzisiaj 71% powierzchni Ziemi to oceany. Wychodzi ze z 6 miliardow pewnie wiekszosc mieszka pod wodą?

szkoda ze nie ma w regulaminie punktu o karaniu banem za glupote, elementarny brak wiedzy lub brak logiki. musze taki update do regulaminu zglosic chyba :]
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 22.04.2009, 20:15
orzeu napisał(a):Wyświetl post
No tak, logika powaliles na kolana.
Sluchaj, dzisiaj 71% powierzchni Ziemi to oceany. Wychodzi ze z 6 miliardow pewnie wiekszosc mieszka pod wodą?

szkoda ze nie ma w regulaminie punktu o karaniu banem za glupote, elementarny brak wiedzy lub brak logiki. musze taki update do regulaminu zglosic chyba :]
naszczescie (mam nadzieje) prawo nie dziala wstecz
Odpowiedz cytując
nowinmanc
Junior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 22.04.2009, 20:15
Proud napisał(a):Wyświetl post
abstrahując od tematu...

AS82, lepiej nie zagłębiaj się w tych Krzyżaków bo troche głupoty piszesz...

ja tam jestem przeciwnikiem Che, uważam go za morderce, ale jako że mamy demokracje to nie mogę nikomu zabronić nosić jego podobizny...takie moje zdanie...choć projekt ustawy gdybym mógł to bym poparł...
''jako ze mamy demokracje'' ...to wlasnie mozna zabronic...
Subtelna roznice miedzy demokracja a wolnoscia wyjasnil swietnie wynalazca bikini :
http://www.youtube.com/watch?v=S3vLCwXnroQ
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 22.04.2009, 20:18
Z tego co się nie mylę to Konstytucja tego kraju chyba zabrania propagowania symboli totalitarnych. Więc do kiego czorta potrzeba kolejna ustawa? może niech zacznie ktoś wreszcie przestrzegać Konstytucji,albo się umówmy,że jej nie ma. I wreszcie wytłumaczcie mi co to ****a jest? http://www.kompol.type.pl/

Shad. Piłsudski tez zabijał i to Polaków, co nie przeszkadza go stawiać na cokołach i wyslawiać. Pomijam,że obalił prawowitą i praworządną władzę. Dziwić się,ze jest jak jest jak takie korzenie ma li ten kraj. Widać tak musi być.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 22.04.2009 o godz. 20:22.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 22.04.2009, 20:21
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Z tego co się nie mylę to Konstytucja tego kraju chyba zabrania propagowania symboli totalitarnych. Więc do kiego czorta potrzeba kolejna ustawa? może niech zacznie ktoś wreszcie przestrzegać Konstytucji,albo się umówmy,że jej nie ma. I wreszcie wytłumaczcie mi co to ****a jest? http://www.kompol.type.pl/
za niedlugo zabronia umieszczac w internecie takich "kawałków"
Odpowiedz cytując
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 22.04.2009, 20:25
Zaczynam dochodzić do wniosku, że internet powinien być dozwolony od lat 18.
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując
emsi
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: się bierze woda sodowa i nie tylko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 22.04.2009, 20:27
Krissu napisał(a):Wyświetl post
Zaczynam dochodzić do wniosku, że internet powinien być dozwolony od lat 18.
i być dla mądrych ludzi
--Dezaktywacja-- Borys trzymaj się!
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 22.04.2009, 20:30
W 1184 roku papież Lucjusz III podczas synodu w Weronie powołał instytucję Świętej Inkwizycji, która miała na celu walkę z wszelkimi ruchami heretyckimi, wszelkimi głosicielami teorii niezgodnych z dogmatami i oficjalną doktryną kościoła. Ofiarami inkwizycji stawali się uczeni, teologowie, ludzie niewygodni dla władz Kościoła lub lokalnych społeczności katolickich.

Papież Grzegorz IX w 1231 roku rozszerzył działalność inkwizycji na wszystkie kraje katolickie i wprowadził oficjalnie urząd inkwizytorów. Powoływano ich przede wszystkim spośród dominikanów i franciszkanów.

Najczęstszymi sposobami działania inkwizycji były: szpiegostwo, donosicielstwo, przesłuchania, tortury, palenie dzieł, palenie heretyków na stosach.



Metody zupelnie jak za komuny:aparat oraz UB i SB jako zywo .Co z zakazaniem krzyza w miejscach publicznych i na koszulkach

Nie chce juz prowokowac,to juz ostatni moj post w tym watku (mam nadzieje ze nie wogole )
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 22.04.2009, 20:30
AS82, nie masz jutro egzaminu czasem
Odpowiedz cytując
pirat.z.karaibow
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 22.04.2009, 20:31
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Z tego co się nie mylę to Konstytucja tego kraju chyba zabrania propagowania symboli totalitarnych.
A mówi coś koledze pojęcie pluralizmu?

Dziękuję.

AS82 - nie warto bracie, nie na tym forum

Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 22.04.2009, 20:32
Proud napisał(a):Wyświetl post
AS82, nie masz jutro egzaminu czasem
Musze cie rozczarowac ze nei ,dzis tez nie mialem
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 22.04.2009, 20:35
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Musze cie rozczarowac ze nei ,dzis tez nie mialem
w takim razie powodzenia za rok

dobra koniec OT
Odpowiedz cytując
bb.1906
Senior Member
 
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 22.04.2009, 20:37
pirat.z.karaibow napisał(a):Wyświetl post
A mówi coś koledze pojęcie pluralizmu?

Dziękuję.

AS82 - nie warto bracie, nie na tym forum
Mi mówi. A mówi Ci coś zasada państwa prawa i konstytucjonalizmu?
Odpowiedz cytując
pirat.z.karaibow
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 22.04.2009, 20:46
bb.1906 napisał(a):Wyświetl post
Mi mówi. A mówi Ci coś zasada państwa prawa i konstytucjonalizmu?
Oczywiście że mówi. A czy przypadkiem zasada pluralizmu społecznego, nie tyle stricte politycznego nie mieści się właśnie w konstytucji?

Cytat:
Art. 58.
Każdemu zapewnia się wolność zrzeszania się.
Źródło: Konstytucja RP z 1997 roku.

Ten fragment odnośnie niezadowolenia jednego z forumowiczów odnośnie istnienia Partii Komunistycznej.

W dodatku partia ta działa formalnie i oficjalnie, całkowicie zgodnie z prawem obowiązującym w naszym kraju.

Myślę że na tym zakończę, ponieważ nie ma sensu poruszanie kwestii wolności słowa i innych. A to ze sobą kooperuje.
Ostatnio edytowane przez pirat.z.karaibow : 22.04.2009 o godz. 21:02.

Odpowiedz cytując
sambo
dziarski chłop
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 22.04.2009, 20:48
No to niezły kop w d**ę dla fanatycznego elektoratu peło.

To jest główny powód tak wysokich notowań tej partii - każdemu kopa w d**ę, każdemu wg potrzeb partii.

dla prawaków( ku uciesze lewaków) - walenie w IPN, eutanazja, in vitro i klapsy w tyłek - no i oczywiście dożynanie kaczofaszystów


Dla lewaków( ku uciesze prawaków) - precz z che guevarą, odebranie emerytur ubeckiej czapie i renty dla kombatantów solidarnościowych.


Ogólnie - świetny pomysł - może lewak dowie, się dlaczego jego ulubieniec to morderca a nie tylko ideowiec
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:48.