
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2005
Offline |
#31
|
Zabraniamy Hitlera to zabrońmy też Stalina i Che. Zabraniamy Che to zabrońmy Pinocheta i Franco. Zabraniamy Franco, zabrońmy Piłsudskiego, itd. itd. Oczywiście im dalej w las, tym postacie coraz mniej "zasłużone" jeżeli idzie o próby zmniejszenia przyrostu naturalnego, ale mimo wszystko znajdą się tacy, którzy zarzucą im czystki, morderstwa polityczne etc. A czym różni się odpowiedzialność za 100 ofiar od 5 tys. ? Stworzymy limit ( np. 2 tys ofiar )? I potem spory historyków czy ofiar było 1,5 tys czy 3 I nie zrozum mnie źle, wcale nie chodzi mi o to by bronić tutaj "buntowników" z mordą Che na koszulce, ale pokazać, że dalsze zakazy tego typu są idiotyczne. Powinni wyrzucić ten projekt na śmietnik i dodatkowo zmienić prawo by osoby noszące koszulki ze swastyką również nie były karane. Tak, zdaję sobnie sprawę z tego, ze to raczej niemożliwe ![]()
Ostatnio edytowane przez bb.1906 : 22.04.2009 o godz. 19:54.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2003
Skąd: Księżyć planety PI-ZD11, dla jajec nazwany Ziemia
Offline |
#32
|
|
Piłsudski też zabijał!
![]()
Niszcz socjalizm!
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#33
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#34
|
|
Jesli ktos mialby powazny powod do takiej akcji to, z bolem bym to zaakceptowal. Zyciorys i czyny Che, chociaz dla wielu kontrowersyjne, ocerajace sie o ludobojstwo, to dla innych jest on idolem, na ktorym powinno sie wzorowac. I dlaczego mamy zabronic niektorym obnoszenia sie ze swoimi pogladami bo nam sie to nie podoba ?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Offline |
#35
|
![]() |
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#36
|
|
A z biezacej sytuacji to nasz przyjaciel Juszczenko z ktorym robimy EURO 2012 buduje tozsamosc narodowa wokol Upowców ,ktorzy eksterminowali cale polskie wsie..wiec niech moze zaczna od tego ,zeby byc wairygodnym w tym ,jak wyciagaja wnisok iz historii
|
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2008
Offline |
#37
|
|
Cala perfidia tego pomyslu polega na tym, ze (oficjalnie) pietnuje ona zbrodnie. Trudno sie nie zgodzic z okropienstwem tych zbrodni nie ustwiajac sie w bardzo niewygodnej pozycji.
''Czyli co? Jestes za tym morderca Che Guevara A w zamierzeniu wprowadza coraz scislejsza kontrole czynow jednostki. Dzis zgodzimy sie na to jutro Wakacje w placowce z 'Symetrii'? Nie dziekuje. Przypomne, ze juz np. Najwyzszy Czas byl oskarzany o faszyzm. (Nie zeby to bylo genialne pismo, no ale...:() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#38
|
|
bb.1906 wiesz co mi sie w tym projekcie najbardziej podoba? Jest to kolejny myk, w ktorym lewactwo obrywa rykoszetem swoja wlasna bronia i teraz tylko czekac na gimnastyke jaka uprawiac bedzie zapewne w pierwszym szeregu wyborcza zeby obronic Che
![]() Mam nadzieje ze kolejne pomysly sie pojawia. W koncu poprawnosc polityczna, walka o rownosc i wolnosc oraz wszystkie te pomysly zwiazane z rownym statusem wszystkiego co sie rusza i wszelka dyskryminacja zostanie pobita wlasna bronia. A jesli nie pobita to przynajmniej bedzie spory ubaw dla widowni. AS82 wez prosze moze lepiej nie wypowiadaj sie w tym temacie bo czuje sie jakby rozmowe doroslych o seksie przerywal dzieciak uwagami o bocianach. ![]()
WISŁA PANY !!
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#39
|
|
Religia to tylko instrument do zdobywania wladzy ,terytorium i pieniedzy ,wiec chyba nas tak nie najezdzali ci z Krzyzami ,bo sie bali ze nei pojdziemy do nieba ?
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Offline |
#40
|
AS82, lepiej nie zagłębiaj się w tych Krzyżaków bo troche głupoty piszesz... ![]() ja tam jestem przeciwnikiem Che, uważam go za morderce, ale jako że mamy demokracje to nie mogę nikomu zabronić nosić jego podobizny...takie moje zdanie...choć projekt ustawy gdybym mógł to bym poparł... |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Offline |
#41
|
|
Wiesz od kiedy Polska jest chrześcijańska, a od kiedy Krzyżacy pojawili się na ziemiach polskich? Skonfrontuj ze sobą te dwie daty i zastanów się o jakiej ewangelizacji mówisz.
Jeżeli będą brnąć w to dalej, to rzeczywiście tworzy nam się coraz bardziej orwellowska rzeczywistość.
Ostatnio edytowane przez bb.1906 : 22.04.2009 o godz. 20:07.
|
||
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#42
|
Najechali nas po to ,zeby zainstalowac tutaj swoich ludzi , swoje wplywy , i czerpac na swoje konto z tego czyli kase z pdoatkow itd. To w sumie podobnie jak bylo z Polska z ZSRR zainstalwoali sie tu ,swoja wladze i doili nasz kraj . Moze porownanie bardzo toporne ,ale cechy wspolne napewno mozna znalezc Zakazywanie Che Guevary to tylko ruch polityczny prawicy ,ktory ma oslabic lewice ? Nie wiem innego wytlumaczenia nie widze |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Offline |
#43
|
![]() |
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#44
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: wiesz kim jestem?
Offline |
#45
|
|
AS82, idź już spać, a wcześniej wykasuj swoje posty, ok?
![]() ![]()
mam 1906 powodów, by nie zmieniać swych przekonań
i nie zrzeknę się tej wiary nawet przed obliczem Boga!... RAP po godzinach i LUZ ponad wszystkim http://www.myspace.com/pio.m pio http://www.youtube.com/user/wszyscypio?feature=mhee wszyscypio |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#46
|
|
No tak, logika powaliles na kolana.
Sluchaj, dzisiaj 71% powierzchni Ziemi to oceany. Wychodzi ze z 6 miliardow pewnie wiekszosc mieszka pod wodą? ![]() szkoda ze nie ma w regulaminie punktu o karaniu banem za glupote, elementarny brak wiedzy lub brak logiki. musze taki update do regulaminu zglosic chyba :] ![]()
WISŁA PANY !!
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#47
|
|
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2008
Offline |
#48
|
Subtelna roznice miedzy demokracja a wolnoscia wyjasnil swietnie wynalazca bikini :http://www.youtube.com/watch?v=S3vLCwXnroQ |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków
Offline |
#49
|
|
Z tego co się nie mylę to Konstytucja tego kraju chyba zabrania propagowania symboli totalitarnych. Więc do kiego czorta potrzeba kolejna ustawa? może niech zacznie ktoś wreszcie przestrzegać Konstytucji,albo się umówmy,że jej nie ma. I wreszcie wytłumaczcie mi co to ****a jest? http://www.kompol.type.pl/
Shad. Piłsudski tez zabijał i to Polaków, co nie przeszkadza go stawiać na cokołach i wyslawiać. Pomijam,że obalił prawowitą i praworządną władzę. Dziwić się,ze jest jak jest jak takie korzenie ma li ten kraj. Widać tak musi być.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 22.04.2009 o godz. 20:22.
![]()
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#50
|
![]() |
|
|
|
Militaris
Od: 01.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#51
|
|
Zaczynam dochodzić do wniosku, że internet powinien być dozwolony od lat 18.
![]()
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: się bierze woda sodowa i nie tylko
Offline |
#52
|
|
i być dla mądrych ludzi
![]()
--Dezaktywacja-- Borys trzymaj się!
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#53
|
|
W 1184 roku papież Lucjusz III podczas synodu w Weronie powołał instytucję Świętej Inkwizycji, która miała na celu walkę z wszelkimi ruchami heretyckimi, wszelkimi głosicielami teorii niezgodnych z dogmatami i oficjalną doktryną kościoła. Ofiarami inkwizycji stawali się uczeni, teologowie, ludzie niewygodni dla władz Kościoła lub lokalnych społeczności katolickich.
Papież Grzegorz IX w 1231 roku rozszerzył działalność inkwizycji na wszystkie kraje katolickie i wprowadził oficjalnie urząd inkwizytorów. Powoływano ich przede wszystkim spośród dominikanów i franciszkanów. Najczęstszymi sposobami działania inkwizycji były: szpiegostwo, donosicielstwo, przesłuchania, tortury, palenie dzieł, palenie heretyków na stosach. Metody zupelnie jak za komuny:aparat oraz UB i SB jako zywo Nie chce juz prowokowac,to juz ostatni moj post w tym watku (mam nadzieje ze nie wogole ) |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Offline |
#54
|
|
AS82, nie masz jutro egzaminu czasem
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#55
|
Dziękuję. AS82 - nie warto bracie, nie na tym forum ![]() ![]() |
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#56
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Offline |
#57
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Offline |
#58
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#59
|
|
Oczywiście że mówi. A czy przypadkiem zasada pluralizmu społecznego, nie tyle stricte politycznego nie mieści się właśnie w konstytucji?
Cytat:
Ten fragment odnośnie niezadowolenia jednego z forumowiczów odnośnie istnienia Partii Komunistycznej. W dodatku partia ta działa formalnie i oficjalnie, całkowicie zgodnie z prawem obowiązującym w naszym kraju. Myślę że na tym zakończę, ponieważ nie ma sensu poruszanie kwestii wolności słowa i innych. A to ze sobą kooperuje.
Ostatnio edytowane przez pirat.z.karaibow : 22.04.2009 o godz. 21:02.
![]() |
|
|
|
dziarski chłop
Od: 04.2005
Offline |
#60
|
|
No to niezły kop w d**ę dla fanatycznego elektoratu peło.
To jest główny powód tak wysokich notowań tej partii - każdemu kopa w d**ę, każdemu wg potrzeb partii. dla prawaków( ku uciesze lewaków) - walenie w IPN, eutanazja, in vitro i klapsy w tyłek - no i oczywiście dożynanie kaczofaszystów Dla lewaków( ku uciesze prawaków) - precz z che guevarą, odebranie emerytur ubeckiej czapie i renty dla kombatantów solidarnościowych. Ogólnie - świetny pomysł - może lewak dowie, się dlaczego jego ulubieniec to morderca a nie tylko ideowiec ![]()
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|