
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2006
Offline |
#31
|
|
ManU-Newcastle 1:1
Martins Powód: sie nie nacieszyłem ;(
Ostatnio edytowane przez South : 17.08.2008 o godz. 16:26.
![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2003
Skąd: wieje wiatr?
Offline |
#32
|
|
Gra ktoś na: http://fantasy.premierleague.com/index.html?
Może założymy swoją ligę? ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina
Offline |
#33
|
|
ciekawą rzecz widziałem w bodaj Euro-News. W Queens Park Rangers wszedł jako współudziałowiec Mittal, ten sam od naszej Huty. Obecnie QPR jest w Championship, to liga o stopień niżej niż Premiership, chyba nie pomyliłem.
Na ile mi moja kiepska znajomość angielskiego pozwoliła to zrozumiałem, że planują potężnie zainwestować w klub, tak by być za jakiś czas rywalem Chelsea Abramowicza. Z migawek wokół stadionu oraz widowni widać, że duża cześć ich kibiców to kolorowi mieszkańcy Londynu, nawet Naomi Campbell pokazywali na widowni z biało niebieskim szalikiem ![]() Wie ktoś coś bliżej? ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#34
|
|
Z ciekawości przeszukałem pobieżnie Google i generalnie sporo info na ten temat, ale datowane raczej na grudzień 2007. Nic aktualnego nie znalazłem.
Faktem jest, że Mittal przejął 20% akcji klubu. Facet ma majątek szacowany na 20 MILIARDÓW funtów. Masakryczne pieniądze. Co ciekawe dużo do powiedzenia na Loftus Road mają 2 panowie dobrze znani z F1 - Bernie Ecclestone oraz Flavio Briatore. W każdym bądź razie jak dotąd nie słyszałem nic o ich transferach. W zeszłym sezonie skończyli ledwo 6 punktów nad strefą spadkową i bliżej im było do Division 1 niż do Premiership. Pewno na razie skończy się na mniej znanych nazwiskach, a ofensywa transferowa będzie gdy awansują. Choć sezon zaczęli od batów z Sheffield Utd. Swego czasu mieszkałem niedaleko ich stadionu, niestety jakoś nie udało mi się zebrać i iść na mecz. Natomiast spore ilości fanów R's okupowały często okoliczne puby ![]() ![]()
the future's uncertain
and the end is always near |
|
|
|
Militaris
Od: 01.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#35
|
|
No z tym robieniem potęgi to już różnie bywało.
Fulham miał być potęgą za kadencji Al Fayeda. Jak widać nie został. West Ham miał być potęgą dzięki kasie (i zawodnikom) Kia Joorabchiana. Skończyło się na bardzo mocno szemranych transferach Mascherano i Teveza, które klubowi odbiły się czkawką a sami zawodnicy i tak na Upton nie zagrzali miejsca. ![]()
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Offline |
#36
|
|
Queens Park Rangers to chyba zawsze byl klub przypalanych i kolorowych. Jeszcze z pocztakiem lat 90.dowiedzialm sie o istnieniu ich klubu i widzialem w gazetach angielskich ze na ich trybunach brazowy dominuje ;-) Tera zmowi sie ze chca przyciagnac elite--artystow, znanych ludzi...
Z tym Mittalem to zadna nowosc. On oraz panowie z F1 wchodzili jzu w zeszlym roku. Rzeczywisice klub ledwo co sie utrzymal w Champions One. Nie sadze zeby z samego przyjscia milardera do klubu stali sie godnymi przeciwnikami chocby dla Chelsea. Chocby z tego powodu ze pan Mittal ma gigantyczne pieniadze ale cierpi na chorobe wszytskich obrzydliwei bogatych MILARDEROW. A mianowicie jest nieslychanie skąpy. To nie jest Abramowicz czy Achmetov. To jest cos jak Rockefeller czy Vanderbilt.Na lozu smierci wyliczyli by ci procenty od pozyczonego dolara Co do samej ligi to w tym roku bedzie naprawde baaardzo ciekawie. ManUtd bedzie gral az do polwoy pazdziernika bez Ronaldo , ManCity chce sie odegrac za zmarnowana druga polwoe zeszlego sezonu, Aston Villa w koncu chce ugrac cos wiecej niz "bycie w pierwszej 8.". Chelsea to faworyt nr 1. Zmiana trenera wyjdzie im tylko na dobre. Moze Scolari nie umie wygrywac pojedynczych meczy , ale sezon ma az 36 gier ligowcyh i powinni sobie poradzic. Arsenal raczej obnizy loty. Mimo wszytsko bez transferow "do klubu" nie da sie walczyc o mistrza(w Polsce takze panowie z RN!!!), a za duzo krwi upuszczono zeby Kanonierzy mogli zagrozic czolowce. Liverpool znowu pokonany.Chyba z trnerem Benitezem nie osoagna mistrzostwa. Everton takze obnizy loty, zatem nie widze jakis sukcesow przec druzynami z miasta Beatles'ow. Namieszaja: Tottenham, Portsmouth i czarny(a raczej bailo-czarny ;-) ) koń czyli druzyna z Newcastle pod wodza Keegana. Reszta druzyn bedzie wlaczyc o to o co zwykle sie wlaczy w Anglii jak si enie ma szans: o honor, o sławe, o jak najlepsza lokate, a wiec co za tym idzie lepsze pieniadze.
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 19.08.2008 o godz. 22:40.
![]()
http://www.youtube.com/watch?v=vbTMz...layer_embedded Zaczyna się od piknika....
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2008
Offline |
#37
|
|
Ostatnio edytowane przez Amfre : 27.08.2008 o godz. 17:42.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|